برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از بارگذاری فیلم

ali110ali110ali110

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
توي اين پست ميخام به شما سه تا سايت رو معرفي کنم که با آپلود ويديو و بازديد ديگران از ويديوهاي شما کسب درآمد کنيد
سايت اول که بابت هر بازديد 5 تومان پرداخت ميکنه و با توجه به رتبه اين سايت در سايت الکسا که 134 در ايران هست سايت معتبريه ولی یه بدی اونم اینه که باید درآمدتون به 100000 تومن برسه تا بتونین درخواست واریز بدین.
لينک ورود سايت اول
سايت دوم بابت هر بازديد از ويديوهاتون به شما 1 تومن پرداخت ميکنه که در اين سايت قسمت اثبات پرداختي هم براي ايجاد خيال راحت از بابت پرداختي ها به کاربران وجود داره، البته توي خود سايت هم آموزشهايي داده شده تا بتونين بازديد ويدويوهاتون رو بالا ببرين هر وقت مبلغ حسابتون به 1000 تومان رسيد ميتونين اون رو در قالب شارژ تلفن همراه دريافت کنين يا بهتره بگم مبالغ بين 1000 تا10000 رو در قالب شارژ دريافت مي کنين و مبالغ بيشتر از 10000 تومن رو هم با دادن شماره حساب بانکي به حساب شما واريز مي کنن
لینک ورود به سایت دوم
و اما سايت سوم که بهتر از دوتاي بقيه هست بابت هر بازديد واقعي(منظور از بازدید واقعی اینه که هر آی پی فقط 30 ثانیه از ویدیو های شمارو نگاه کنه) از ويديوهاتون 8 تومن ميده که اگر شما فقط روزي 4 ويديو آپلود کنين و هر ويديو 50 تا بازديد بخوره 1600 تومن درآمد کسب ميکنين که البته خيلي کمه ولي با اشتراک گذاري لينک خودتون در شبکه ها اجتماعي و سايت ها ميتونين بازديد ويديوهاتون رو بالا برده که نهايتا سبب افزايش درآمد شما ميشه.
در ضمن من خودم با همین سایت سوم که معرفی کردم دارم کسب درآمد میکنم و تقریبا 2000 تومن مونده که به حدنصاب واریزی برسه،ان شاالله وقتی پول رو دریافت کردم سند برداشتی از حساب رو براتون همین جا میذارم.
لینک ورود به سایت سوم
اگر سوالی داشتین در خدمتم

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
سلام
سایت اول به ازای هر بازدید 5 تومان پرداخت میکنه یا به ازای پخش ویدئو؟ منظورم اینکه کاربر حتما باید ویدئو رو پخش کنه؟

ali110ali110ali110

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
سایت اول به ازای هر بازدید 5 تومان پرداخت میکنه یا به ازای پخش ویدئو؟ منظورم اینکه کاربر حتما باید ویدئو رو پخش کنه؟
سلام
آره باید پخش کنه و حداقل 30 ثانیه از فیلم رو ببینه.

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
نمیشه اسمشو کسب درآمد گذاشت چون مبالغی که ماهانه از توش در میاد بسیار ناچیزه و ارزش وقت گذاشتن رو نداره , البته این نظر شخصیه شاید یکی هم خوشش بیاد اما در کل شرایط 30 ثانیه ای هم که به ویدیو اضافه کردن , به نظرم سخت تر کرده این موضوع رو

ali110ali110ali110

Registered User
لایک‌ها
78
نمیشه اسمشو کسب درآمد گذاشت چون مبالغی که ماهانه از توش در میاد بسیار ناچیزه و ارزش وقت گذاشتن رو نداره , البته این نظر شخصیه شاید یکی هم خوشش بیاد اما در کل شرایط 30 ثانیه ای هم که به ویدیو اضافه کردن , به نظرم سخت تر کرده این موضوع رو
سلام
من خودم تقریبا به روز میشه که تو سایت سومی ثبت نام کردم تا حالا هم حدودا 18000 تومن درآمد داشتم
اگر شما لینکارو توی تلگرام و بقیه جاها پخش کنی به درآمد خوبی میرسی.
البته هر کسی نظر خودش رو داره
نظر شما هم برای من خیلی محترمه
این عکسی هم که فرستادم کاملا واضحه میزان درآمد من در این مدیت به صورت روزانه چقدر بوده.

فایل های ضمیمه

• pay.png
    pay.png
    44.9 KB · نمایش ها: 39

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
سلام
من خودم تقریبا به روز میشه که تو سایت سومی ثبت نام کردم تا حالا هم حدودا 18000 تومن درآمد داشتم
اگر شما لینکارو توی تلگرام و بقیه جاها پخش کنی به درآمد خوبی میرسی.
البته هر کسی نظر خودش رو داره
نظر شما هم برای من خیلی محترمه
این عکسی هم که فرستادم کاملا واضحه میزان درآمد من در این مدیت به صورت روزانه چقدر بوده.
برداشت زدید ؟

ali110ali110ali110

Registered User
لایک‌ها
78
سایت سوم بازدید خودش بدون اشتراک چطوریه ؟
و اینکه چقدر طول میکشه تسویه کنن ؟
جواب سوال اول:زیاد نیست بستگی به موضوع فیلمتون هم داره
جواب سوال دوم:یک روز کاری بعد از درخواست واریز میکنن

بالا