برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از طریق سایت من میتونم

Ebi.Web.Master

Registered User
لایک‌ها
10
کسب درآمد از طریق سایت من میتونم

اگر شما توانایی و دانش خاصی دارید من میتونم این امکان را برای شما امکان پذیر مینماید تا به راحتی از توانایی و دانش خود استفاده کرده و به عنوان فریلنسر ( آزادکار ) شروع به کسب درآمد نمایید . برای پیدا کردن پروژه مناسب خود می‌توانید دسته بندی کارها را بر اساس مهارت مورد نیاز ، بودجه و زمان انجام آن انتخاب نمایید .

شما در سایت من میتونم صفحه شخصی خواهید داشت که می‌توانید مهارت‌ های خود را در آن ثبت کنید و رزومه‌ خود را به آن اضافه نمایید همچنین می‌توانید عکس‌ خود را به همراه اطلاعاتی که مایلید درباره شما بدانند را در قسمت ناحیه کاربری صفحه خود اضافه نمایید .

همچنین در صورتی به دنبال فردی با مهارت و دانش خاصی هستید ٬ من میتونم مرجعی به روز برای برون‌ سپاری کارهایتان در تمامی زمینه‌ هاست برای ثبت پروژه خود و برون سپاری آن میتوانید از اینجا شروع کنید.

طراحی سایت و بنر , فناوری اطلاعات , تایپ و ترجمه و تولید محتوا , تولید محتوا و نویسندگی سایت و شبکه های اجتماعی , افزایش رتبه سایت و هزاران زمینه کاری دیگر از جمله دسته‌ بندی‌ های قابل دسترس برای شماست.

ما یک سایت آنلاین هستیم که با فراهم کردن ابزار مناسب برای انسانهای با انگیزه ، کمک می کنیم تا جهان به مکان بهتری برای زندگی تبدیل شود.

ما برای شما امکاناتی را فراهم می آوریم تا بتوانند با اطمینان و بدون حضور فیزیکی با یکدیگر کار کنید , پروژه ها را انجام دهید , محصولات جدید خلق کنند و یا کیفیت محصولات فعلی را بهبود بخشند ما کمک می کنیم بهره وری افزایش یابد و ساعات مفید کاری بیشتر شود.

ما کمک می کنیم از وقت خود بهتر استفاده کنید و درآمد بیشتری کسب کنید همین طور با کم کردن رفت و آمدهای غیر ضروری به بهبود محیط زیست کمک می کنیم.

اگر افرادی را می شناسید که به خدمات من میتونم نیاز دارند یا نیازمند کار در زمینه تخصص خود دارند و میتواند آن را به صورت آنلاین ارائه دهد همین امروز آنها را به من میتونم دعوت کنید.

www.ManMitunam.com

بالا