برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از Affiliate Programs

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان چون خيلي درباره پرايميوم سوال مي كردن منم از خودش در اين باره دقيق پرسيدم و مثل اينكه تازگي ها جديدا قانوني گزاشتن براي اين امر و خيلي هم اسونه قانونش
اگر ماهي صد دلار در آمد داشته باشيد يا پنجاه هزار بازديد داشته باشيد در ماه پرايميوم مي شيد....

بازديد رو هم با الكسا چك ميكنن و به رفرش اد هاي مينيمالزتون توجه ميكنن...

آیا تست کردین که با ترافیکی که با اسپمینگ خودتون ایجاد میشه هم میشه به شرایط مد نظر اونها رسید ؟؟

Keyword ها و کتگوری هایی که ارزش بالاتری دارند رو به طور کامل مشخص نکرده ، شما اطلاعی ندارید ؟؟
( به غیر از موبایل و لپ تاپ )

برای درآمد 100$ در ماه ، حدودا چه تعداد هیت و چند کلیک نیاز هست ؟؟ از ایران و از کشورهای گروه 8 و از خود آمریکا

p30spat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یکی لینک عضویت رو بزاره من هرچی گشتم پیدا نکردم

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان چون خيلي درباره پرايميوم سوال مي كردن منم از خودش در اين باره دقيق پرسيدم و مثل اينكه تازگي ها جديدا قانوني گزاشتن براي اين امر و خيلي هم اسونه قانونش
اگر ماهي صد دلار در آمد داشته باشيد يا پنجاه هزار بازديد داشته باشيد در ماه پرايميوم مي شيد....

بازديد رو هم با الكسا چك ميكنن و به رفرش اد هاي مينيمالزتون توجه ميكنن...

شرایط زیر معتبر تر نیست ؟؟

برای پریمیوم 1000 دلار درآمد در 90 روز لازمه "و / یا" 50000 ترافیک با کیفیت و بک لینک مناسب در ماه

اما تحقیقی که انجام دادم ، محتوای وبلاگ یا ویسایتتون هم خیلی مهمه .... اگه کسی میخواد پریمیوم بشه ، اول باید اصول تبلیغ متنی رو یاد بگیرند تا مطالب قابل اطمینان برای ویزیتور بنویسند و قابل اعتنا برای ادورتیزرها

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
ترافيك كه نميشه خريد مي فهمه

كيوردي هم نميشه گفت ببين هر چي محصول قيمت بالا تر و محبوبيت كمتر داشته باشه ارزش كليك ميره بالا

فرض كن يك داروي اقزايش وزن كه ده هزار دلار هست رو بزاري تو سايتت و روش كليك بشه خوب خيلي ميده

ولي مثلا سي دي بازي هاي پي سي كليك هاش خيلي كم ميده...

در ضمن من نميتونم در آمد كسي رو محاسبه كنم

ظرايط پرايميوم هم پست بالا گفتم دقيق...

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
من متخصص اين آفيليت هستم
با مديرش هم تو يك فورومي دوستم و ارتباط دارم
همه چي رو درباره اين سيستم ميدونم كامل
اين هم اثبات!
softpedia.com
اتفاقا منم با مدیر گوگل ادسنس دوستم!!! :|

پیشنهاد میکنم هم خودتون و هم اون دوستتون ( مدیر چیتیکا ) lol متن زیر رو مطالعه کنید;)

Chitika and Adsense together in one place?

When deciding how to monetize your blog/website there are always questions that pop into your mind. Among the most popular is, “Can I use these services together?” Something you can keep in mind: Chitika allows their publishers to use any of their products with any other service.

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
آقا من نگفتم مديكر كلش كه
اوني كه سايت ها رو تاييد ميكنه تو دي پي بود منم چند بار از طريق پي ام باهاش صحبت كردم و بعد از مدتي باهاش رابطم خوب شد و اين هم مديون پيشنهاد هاي خوب دوستان بود كه اون فكر ميكرد من اينها رو دادم و الان هم رابطم باهاش خوبه
اگر شك داريد يوزر دي پيش رو بدم خودت برو باهاش صحبت كن سريع جوابتو بده تازه حتي ميتوني با پي ام براي سايتت ثبت نام كني
من وبلاگ تاييد نمي شد با پي ام باهاش صحبت كردمو قبول كرد....

در ضمن بازم ميگم چيتيكا خيلي خيلي با ادسنز فرق داره و فكر نكنيد كه چيتيكا يك شركت بسيار بزرگ هست

نه

فقط يك پايگاه تبليغاتي بر مبناي وب 2 هست كه فقط مشتري هاش زياده...

حتي سهام هم نداره!

الان خمير دندون درست كني سهام ميدن بهت ولي اينها سهام ندارن....

حالا بگزريم سهيل جان من به شما دروغ ندارم بگم كه
كار من چيتيكا هست و چيزي كه ميگم بدون همونه! پس چيتيكا با ادسنز مشكلي نداره و الان همه اين كار رو انجام ميدن
شما يك سري به پايگاه I4U.COM بزن و ببين در پست هاش هم ادسنز داره و هم چيتيكا و هم دابل كليك و هم اكشن ادز....

اين متن صحيح هست:
http://chitika.com/faqs.php

Can I use eMiniMalls with Google Adsense?

Chitika cannot speak on Google's behalf. However, some of our clients who have contacted Google have been informed that it is ok to use eMiniMalls with Google Adsense when used in non-contextual mode (1, 2). By default, the eMiniMalls code is set to be non-contextual.

eMiniMalls service has no exclusivity conditions. You can choose to use eMiniMalls with any other ad service. If you are concerned about Google AdSense exclusivities, then please note that our eMiniMalls are not text ads and they don't even look like contextual text ads. We display products and best offers for those products from various merchants.

يعني وقتي با گوگل ميزاري چيتيكا اون سرچ باكسش رو بايد حذف كني
علاوه بر i4u به سافت پديا دات كام و ديگر سايت هاي بزرگ هم سر بزني ميبيني الان با ادسنز چيتيكا گزاشتن و هيچ كس به جز من از چيتيكاي خالي استفاده نميكنه
OK?

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
اتفاقا منم با مدیر گوگل ادسنس دوستم!!! :|

پیشنهاد میکنم هم خودتون و هم اون دوستتون ( مدیر چیتیکا ) lol متن زیر رو مطالعه کنید;)

Chitika and Adsense together in one place?

When deciding how to monetize your blog/website there are always questions that pop into your mind. Among the most popular is, “Can I use these services together?” Something you can keep in mind: Chitika allows their publishers to use any of their products with any other service.

سفارش ما رو هم بکن ! :D
آقا من نگفتم مديكر كلش كه
اوني كه سايت ها رو تاييد ميكنه تو دي پي بود منم چند بار از طريق پي ام باهاش صحبت كردم و بعد از مدتي باهاش رابطم خوب شد و اين هم مديون پيشنهاد هاي خوب دوستان بود كه اون فكر ميكرد من اينها رو دادم و الان هم رابطم باهاش خوبه
اگر شك داريد يوزر دي پيش رو بدم خودت برو باهاش صحبت كن سريع جوابتو بده تازه حتي ميتوني با پي ام براي سايتت ثبت نام كني
من وبلاگ تاييد نمي شد با پي ام باهاش صحبت كردمو قبول كرد....

در ضمن بازم ميگم چيتيكا خيلي خيلي با ادسنز فرق داره و فكر نكنيد كه چيتيكا يك شركت بسيار بزرگ هست

نه

فقط يك پايگاه تبليغاتي بر مبناي وب 2 هست كه فقط مشتري هاش زياده...

حتي سهام هم نداره!

الان خمير دندون درست كني سهام ميدن بهت ولي اينها سهام ندارن....

حالا بگزريم سهيل جان من به شما دروغ ندارم بگم كه
كار من چيتيكا هست و چيزي كه ميگم بدون همونه! پس چيتيكا با ادسنز مشكلي نداره و الان همه اين كار رو انجام ميدن
شما يك سري به پايگاه I4U.COM بزن و ببين در پست هاش هم ادسنز داره و هم چيتيكا و هم دابل كليك و هم اكشن ادز....

اين متن صحيح هست:
http://chitika.com/faqs.php

Can I use eMiniMalls with Google Adsense?

Chitika cannot speak on Google's behalf. However, some of our clients who have contacted Google have been informed that it is ok to use eMiniMalls with Google Adsense when used in non-contextual mode (1, 2). By default, the eMiniMalls code is set to be non-contextual.

eMiniMalls service has no exclusivity conditions. You can choose to use eMiniMalls with any other ad service. If you are concerned about Google AdSense exclusivities, then please note that our eMiniMalls are not text ads and they don't even look like contextual text ads. We display products and best offers for those products from various merchants.

يعني وقتي با گوگل ميزاري چيتيكا اون سرچ باكسش رو بايد حذف كني
علاوه بر i4u به سافت پديا دات كام و ديگر سايت هاي بزرگ هم سر بزني ميبيني الان با ادسنز چيتيكا گزاشتن و هيچ كس به جز من از چيتيكاي خالي استفاده نميكنه
OK?
هر دو باید تایید کنن که میتونن تبلیغاتشون در کنار هم باشه . نه اینکه فقط چیتیکا بگه میتونید با ادسنس بزارید ..
خوب اگه ادسنس بگه نه .. نمیتونید بزارید !

( چه شیر تو شیر شد ! )

در ضمن مدیران خیلی جاها تو این فرومها هستن و پی ام جواب میدن دلیل بر این نمیشه که کارت رو هم راه بندازن ! :D مثل مدیران text-link-ads تو DP یا مدیران namedrive و parked تو dnforum gold

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
در ضمن مدیران خیلی جاها تو این فرومها هستن و پی ام جواب میدن دلیل بر این نمیشه که کارت رو هم راه بندازن ! مثل مدیران text-link-ads تو DP یا مدیران namedrive و parked تو dnforum gold

من هم نگفتم كه باهاش هر روز ميرم پيكنيك و با هم چايي ميخوريم...
من گفتم باهاش رابطه دارم و دوستم و اون هم از همين پي ام كارمو راه انداخته نه خود سايت حالا هرچي - من مهم نيستم

در ضمن ادسنز لازم نيست اجازه بده
ميتوني همين الان از ادسنز بپرسي
فقط بايد سرچ باكس رو برداري وقتي تبليغ ميزاري

هيچ مشكلي نيست......
همون طور كه بقيه سايت ها همشون با چيتيكا آدسنز دارن(البته به جز من)

اگر هم شك داريد از خود گوگل بپرسيد فردا صبح جوابتونو ميده....

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
در ضمن براي دوستاني كه به من شك داشتن:
جواب گوگل الان اومد و گفته كه ميتوني تمام تبليغاي چيتيكا رو بزاري فقط اگر اي مي ني مالز ميزاري بايد تب سرچ رو ازش حذف كني(كه منم همينو گفتم بودم)

در ضمن يك فوت كوزه گري چيتيكا رو هم ياد ميدم بهتون

Canon Rebel XTi / EOS 400D

اين كيورد رو براي تبليغتون اد كنيد تا فقط اين نشون داده بشه چون بيشترين پرداخت به كليك ها رو داره اين محصول

هر كليكش با تست من به يك دلار هم ميرسه

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
شما ایمیل ریپلای گوگل رو بزار لطفا . البته من تو اون I4U هم نتونستم ادسنس و چیتیکا رو با هم ببینم . یا ادسنس بود ..یا چیتیکا .

البته من نفی نمی کنم که چیتیکا و ادسنس با هم جاهایی بودن اما ندیدم جایی گوگل به طور صریح به کاربران عادی اجازه این کارو بده !

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چيتيكا همش مزيت هست
هم به كليك ميده هم به فروش و سرويس كليكيش ايميني مالز هست و فروشيش شاپ لينك
يك فروش گاه هم ديه و هر كس از اون فروش گاه خريد كنه از ده تا سي در صد پور سانت ميده
مثلا مال من اينه:
http://yamobile.shoplinc.com/
تمام سايت هاي معروف هم چيتيكا دارن
به پي پال ميريزه و خيلي امكانات خوبي داره..

چیتیکا از کی تاحالا affiliate شده؟:wacko: :wacko:

واقعا برام تعجب داره که هنوز نمیدونی PPC چیه و affiliate چیه :lol::lol:

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
محسن جان از شما بعيده
من مگه صاحب چيتيكا هستم كه بخواهم براي سودم خالي ببندم
هيچ رفرالي هم اينجا نزاشتم
فقط ميخواهم اگاهتون كنم

در ضمن من چون ايميلم چهار مگ فضا داره هر ايميلي رو ميخونم پاك ميكنم
ولي خوب خودتون هم ميتونيد از گوگل بپرسيد هيچ كاري نداره....

اين هم i4u كه هم گوگل ادسنز هست هم چيتيكا توش:
http://www.i4u.com/article10769.html
(دقت كن اين چيتيكاش زير پست هست و اونجايي كه زده
Related Products:
اون جا پي ار يو گزاشته چون تو چيتيكا پابليشر هست وتبليغاتش با ما ها فرق داره و احتمالا تو متوجه نشدي)
اين هم سايتي كه نياز به معرفي نداره:
http://mobile.softpedia.com/phones/LG/LG-C2500.shtml
اگر بازم شك داريد بازم براتون مثال بزارم از سايت هاي بزرگ و كوچيك(البته بگم يكي از عوال موفقيت چيتيكا همينه كه با ادسنز ميشه گزاشت و چون همه حرفه اي ها ادسنز دارن در كنارش از چيتيكا هم استفاده ميكنن چون ضرر نداره و فقط در آمد رو ميبره بالا)

چیتیکا از کی تاحالا affiliate شده؟

واقعا برام تعجب داره که هنوز نمیدونی PPC چیه و affiliate چی

منم دارم درباره كليك صحبت ميكنم چيتيكا همش كليكي هست اون شاپ لينك بود كه گفتم فروشگاه هست و ...
مي ني مالزي كه من دارم دربارش صحبت ميكنم و با اون هم كار ميكنم همش كليكي هست مثل ادسنز
گفتم كه لينك هم گزاشتم اون پورسانتي هه ادرسش شاپ لينك هست ولي در كل مال چيتيكا هست ولي با مي ني مالز كاري نداره كه تا الان من يك قرون هم از اونش در نياوردم و توصيه ميكنم براي CPA از اكشن ادز استفاده كنيد
همه هم بايد از اون استفاده كنن در كنار ادسنز يا سيستم هاي ديگر چون ضضر نميكنن

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
البته من نفی نمی کنم که چیتیکا و ادسنس با هم جاهایی بودن اما ندیدم جایی گوگل به طور صریح به کاربران عادی اجازه این کارو بده !
حرف منم همینه! خود چیتیکا بطور رسمی این اجازه رو داده که میشه به همراه تبلیغات خودش ، تبلیغات سایر شرکتها رو هم گذاشت ولی گوگل در هیچ جایی این مورد رو ذکر نکرده. کسی منکر این نیست که نمیشه با هم گذاشت ولی اینکه ایشون با اطمینان میگه موردی نداره جای بحث داره:eek:

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
گوگل هم هيچ جا به صورت رسمي نگفته كه تبليغ ما رو ميشه با دابل كليك كه مال خودش گزاشت يا تي اف يا اكشن ادز يا ... كه همشون مجاز هستن

گوگل نمياد بگه از سيستم هاي ديگر استفاده كنيد
چون ميخواهد فقط خودش باشه و نمياد ترقيب كنه شما رو چيتيكا بزاريد...

ولي من كامل توضيح دادم پست هاي قبل رو بخونيد متوجه ميشيد كه ميشه يا نميشه....

opera2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
محسن جان از شما بعيده
من مگه صاحب چيتيكا هستم كه بخواهم براي سودم خالي ببندم
هيچ رفرالي هم اينجا نزاشتم
فقط ميخواهم اگاهتون كنم

در ضمن من چون ايميلم چهار مگ فضا داره هر ايميلي رو ميخونم پاك ميكنم
ولي خوب خودتون هم ميتونيد از گوگل بپرسيد هيچ كاري نداره....

اين هم i4u كه هم گوگل ادسنز هست هم چيتيكا توش:
http://www.i4u.com/article10769.html
(دقت كن اين چيتيكاش زير پست هست و اونجايي كه زده
Related Products:
اون جا پي ار يو گزاشته چون تو چيتيكا پابليشر هست وتبليغاتش با ما ها فرق داره و احتمالا تو متوجه نشدي)
اين هم سايتي كه نياز به معرفي نداره:
http://mobile.softpedia.com/phones/LG/LG-C2500.shtml
اگر بازم شك داريد بازم براتون مثال بزارم از سايت هاي بزرگ و كوچيك(البته بگم يكي از عوال موفقيت چيتيكا همينه كه با ادسنز ميشه گزاشت و چون همه حرفه اي ها ادسنز دارن در كنارش از چيتيكا هم استفاده ميكنن چون ضرر نداره و فقط در آمد رو ميبره بالا)

منم دارم درباره كليك صحبت ميكنم چيتيكا همش كليكي هست اون شاپ لينك بود كه گفتم فروشگاه هست و ...
مي ني مالزي كه من دارم دربارش صحبت ميكنم و با اون هم كار ميكنم همش كليكي هست مثل ادسنز
گفتم كه لينك هم گزاشتم اون پورسانتي هه ادرسش شاپ لينك هست ولي در كل مال چيتيكا هست ولي با مي ني مالز كاري نداره كه تا الان من يك قرون هم از اونش در نياوردم و توصيه ميكنم براي CPA از اكشن ادز استفاده كنيد
همه هم بايد از اون استفاده كنن در كنار ادسنز يا سيستم هاي ديگر چون ضضر نميكنن

دوست عزیز می شه یه سایتی بزاری که فقط از تبلیغات چیتیکا استفاده کرده باشه؟من توی این سایتها که گفتی چیزی ندیدم.فقط یه سایت یا وبلاگ بده که نمونه تبلیغات رو ببینم
ممنون

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
yamobile.blogspot.com
فقط چيتيكا

در ضمن اون سايت هايي كه گزاشتم چيتيكا گزاشتن ديگه
محمد قلي نزاشتن كه
يك خورده وقت بزار و بعد از سه ثانيه صفحه رو نبند
تبليغ رو ميبيني...

opera2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
yamobile.blogspot.com
فقط چيتيكا

در ضمن اون سايت هايي كه گزاشتم چيتيكا گزاشتن ديگه
محمد قلي نزاشتن كه
يك خورده وقت بزار و بعد از سه ثانيه صفحه رو نبند
تبليغ رو ميبيني...

به کارم نمیاد.اگر کد هر تبلیغ رو بصورت راندوم عوض نمی کرد بابت هر بازدید کننده پورسانت می گیرفتما:rolleyes:
اگر کسی سیستمی سراغ داره که کد هر تبلیغ رو بصورت راندوم عوض نمی کنه معرفی کنه .:D

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
چيتيكا از لحاظ تقلب از ادسنز هم قوي تر هست
ولي من تا حالا نشنيدم اكانت كسي رو ببنده چون كسي توش تقلب نميكنه و همه پاك هستيم

ولي گوگل هر وقت ميخواهي بري تو اكانتت بايد آيت الكرسي بخوني كه اكانتت هنوز باز باشه....

اگر ميخواهي تقلب كني برو سراغ سوران و اي جي پي شاپ و اين چيز ها...

بالا