برگزیده های پرشین تولز

||||||||||||کسب درآمد بالا برای مدیران وبلاگ ها و وب سایت ها(کاملاً تضمینی و قانونی)|||||||||||

masoudmm

Registered User
لایک‌ها
35
post-sabet.jpg

با سلام.
سیستم همکاری در فروش آپدیت آنتی ویروس به ازای عضویت در سیستم همکاری در فروش لایسنس نود32 امتیازات زیر را به شما اعطامی نماید.
مزایای همکاری:
* 1000 تومان هدیه عضویت
* ارائه لایسنس رایگان اختصاصی 3 ماهه به شما جهت آپدیت کردن آنتی ویروس سیستم خود( به ارزش 7000 تومان)

* واریز سود فروش به صورت آنی و به درخواست شما
* اعطای سود از حداقل 25% تا 55% از هر فروش بسته به میزان فروش
* ثبت وب سایت شما در لیست نمایندگان رسمی گروه امنیت آپدیت آنتی ویروس
* دریافت سود حاصل از فروش لایسنس و پکیج
* ارائه لایسنس رایگان اختصاصی 3 ماهه به شما جهت آپدیت کردن آنتی ویروس سیستم خود( به ارزش 7000 تومان)
* تمدید خودکار لایسنس در کنار مسب درآمد به ازای معرفی مشترکان جدید
* مشاهده تمامی جزئیات و مقدارسود حاصل از هر فروش توسط شما در ناحیه کاربری خود

شفاف سازی:
به منظور جلب اعتماد شما وب مستر گرامی تمامی خریدهایی که از وب سایت شما صورت گرفته در ناحیه کاربری شما مشخص است و پس از حداقل 5000 تومان درآمد(اولین فروش لایسنس 1 ساله) می توانید از طریق تیکت درخواست تسویه حساب دهید.

فروش فقط 1 لایسنس اختصاصی نود32 = 5000 تومان درآمد برای شما

نحوه همکاری:
برای شروع سریع همکاری کافی است نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل و آدرس وب سایت خود را به شماره پشتیبانی 09385007935 پیامک نمایید و یا در همین قسمت مشخصات، آدرس ایمیل، آدرس وب سایت و شماره تماس خود را پ خ کنید تا اطلاعات لایسنس اختصاصی پس از ثبت مشخصات شما در سیستم برای شما ارسال گردد.
پس از دریافت لایسنس با ورود به ناحیه کاربری خود می توانید از منوی کسب درآمد لینک اختصاصی مربوط به خود را دریافت نموده و با درج بنرهای مربوطه در وبلاگ یا وب سایت خود اقدام به کسب درآمد نمایید. همچنین آخرین نسخه اورجینال نود32 برای استفاده شخصی وب مستران گرامی در ناحیه کاربری قابل دانلود است.
لطفاً پس از ورود به ناحیه کاربری نسبت به ثبت اطلاعات حساب بانکی خود در بخش تغییر مشخصات جهت واریز درآمد اقدام نمایید.

Last edited:

masoudmm

Registered User
لایک‌ها
35
امکان کسب درآمد برای دوستانی که وبلاگ و وب سایت ندارند و دارای کسب و کار هستند(شرکت، خدمات کامپیوتری و ...) با شرایط ویژه فراهم شد.

masoudmm

Registered User
لایک‌ها
35
آفر همچنان ادامه دارد (تعداد لایسنس محدود)

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
بسم الله الرحمن الرحیم
شرایطش رو برای بنده ارسال کنید شاید تونستم همکاری کنم
موفق باشید

masoudmm

Registered User
لایک‌ها
35
بسم الله الرحمن الرحیم
شرایطش رو برای بنده ارسال کنید شاید تونستم همکاری کنم
موفق باشید
دوست عزیز منظورتون از شرایط چیه؟ همه چیز به صورت شفاف در بالا توضیح داده شده . منشورتون از شرایط چیه؟ لطفاً در صورتی که کایل هستید مشخصات خواسته شده رو پ خ کنید یا به شماره پشتیبانی ارسال کنید تا اطلاعات لازم براتون ارسال بشه.

masoudmm

Registered User
لایک‌ها
35
دوستانی که درخواست داده بودند عضویتشان انجام شد و لایسنس اختصاصی نیز برایتان ایمیل شد.

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
بسیار جالب

hasan72m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
ماد شما وب مستر گرامی تمامی خریدهایی که از وب سایت شما صورت گرفته در ناحیه کاربری شما مشخص است و پس از حداقل 5000 تومان درآمد(اولین فروش لایسنس 1 ساله) می توانید از طریق تیکت درخواست تسویه حساب دهید.

فروش فقط 1 لایسنس اختصاصی نود32 = 5000 تومان درآمد برای شما

نحوه همکاری:
برای شروع سریع همکاری کافی است نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل و آدرس وب سایت خود را به شماره پشتیبانی 09385007935 پیامک نمایید و یا در همین قسمت مشخصات، آدرس ایمیل، آدرس وب سایت و شماره تماس خود را پ خ کنید تا اطلاعات لایسنس اختصاصی پس از ثبت مشخصات شما در سیستم برای شما ارسال گردد.
پس از دریافت لایسنس با ورود به ناحیه کاربری خود می توانید از منوی کسب درآمد لینک اختصاصی مربوط به خود را دریافت نموده و با درج بنرهای مربوطه در وبلاگ یا وب سایت خود اقدام به کسب درآمد نمایید. همچنین آخرین نسخه اورجینال نود32 برای استفاده شخصی وب مستران گرامی در ناحیه کاربری قابل دانلود است.
لطفاً پس از ورود به ناحیه کاربری نسبت به ثبت اطلاعات حساب بانکی خود در بخش تغییر مشخصات جهت واریز درآمد اقدام نمایید.[/QUOTE]
سلام
حسن واحدی پور
mozaal.ir
[email protected]

feri792

Registered User
لایک‌ها
41
با عرض خسته نباشید و آرزوی فروش خوب برای شما.
همکاری در فروش آنتی ویروس فقط برای مدیران سایت ها است؟
چون من سایت ندارم. دارم ولی بازدید کم. و مطمئنا از طریق تبلیغ و فروش در سایت، به نتیجه ای نمی رسم. اما میتونم فروش خارج از سایت داشته باشم. یعنی در مکان هایی غیر از سایت شخصی تبلیغ کنم.
آیا امکان دارد؟
مثلا به صورت یک لینک اختصاصی (فقط برای من) که هر کس از طریق آن خرید کرد، سود برای من حساب شود.

متشکر.

بالا