برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد تضیمنی و راحت با شرط بندی فوتبال تا 80هزار تومان روزانه

tablows

Registered User
لایک‌ها
7
با سلام
دوستان اگر بدنبال راهی برای کسب درآمد راحت هستید من روشی را بلد هستم و میتوانم به شما هم یاد بدم
که براحتی بتونید کسب درآمد کنید
ما فقط روی مسابقات فوتبال شرط بندی میکنیم و در ضمن هیچ باختی هم نداریم یا میبرید یا پول خودتان
را پس میگیردید 100% تضمینی هست خیالتان راحت باشه بیش از 100 بار این روش را تست کردم و
جواب هم گرفتم دیگه براساس سرمایه ای که دارید میتونید روزانه سود کنید مثلا برای کسانی که حدود 200 هزار تومان دارند
روزانه میتونند تا 80 هزار تومان کسب درامد کنند.

دیگه 200 هزار تومان دارید میتونید روزی 80 هزار تومان در بیارید میشه ماهی 2400 به همین راحتی

روشی که بهتون میخوام یاد بدم فوق العاده راحت هست به راحتی میتونید روزانه حداقل 100 هزار تومان تا 2 میلیون تومان یا حتی بیشتر درآمد داشته باشید بستگی به میزان شرط بندی دارد که انجام میدید

در تصاویر زیر میتوانید نمونه ای از دریافتی هایی که از این سایت ها داشتم را مشاهده کنید
هزینه این آموزش فقط 250 هزار تومان می باشد

توجه:تضمین 100% فقط برای این هست که پولتون از دست نمیره و برگشت میخوره و تعیین سود روزانه متغییر هست و بستگی به سایتهای شرط بندی دارد که از روزی 15 هزار تومان هست تا 80 هزار تومان اما در کل شما سود دارید بدون باخت که مهم هم همین هست

فقط در صورتی که که این روش جواب ندهد و شما در صورت باخت پول خود را از دست بدهید و یا سودی نکنید روی شرط بندی پول واریزی قابل برگشت هست و هیچ دلیل دیگری قابل قبول نیست.

دوستان عزیز تضمین من روشی هست که ارائه میدم و سود حاصل از آن که 100% هست من هیچ تضمینی نمیتونم بدم شما شرط بندی میکنید و برنده می شوید و سایت پول شما را واریز نمی کند من سایتی را تضمین نمیکنم.

خدا را شکر که الان دیگه مورد تایید دوستان هم شدیم و دیگه کسی نمیاد بگه کلاهبرداری هست میتونید نظرات دوستانی که خریدند را هم مشاهده کنید خدا را شکر همه راضی بودند

*موفقیت یک شبه اتفاق نمی افتد. اندکی بهتر شدن نسبت به روز قبل موفقیت است*

به دوستانی که تشکرها و پستهاشون بالای 200 تا باشه اول آموزش داده میشه بعد پول گرفته میشه

تماس از طریق تلگرام:https://t.me/tablows

لینک خرید در ایسام

http://esam.ir/itemView.aspx/6868047/

دوستان یک سایت خوب معرفی میکنم بهتون که روزانه تا 12% سود میده به کسانی که سرمایه گذاری میکنن فوق العاده هست
توضیحات بیشتر

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    295 KB · نمایش ها: 93
  • 2.jpg
    2.jpg
    57 KB · نمایش ها: 82
  • 3.jpg
    3.jpg
    60.7 KB · نمایش ها: 82
  • bet90.jpg
    bet90.jpg
    159.5 KB · نمایش ها: 157
Last edited:

ali6731

Registered User
لایک‌ها
40
سلام قيمت پكيج و شرايط خريد ب چ صورته ؟؟

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
سلام.جزپیات رو بفرستید لطفا

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
درآمدهای زیاد همیشه یه جای کارشون می لنگه ...
https://www.cyberpolice.ir/information/3851
فکرشو بکنید سود بانکی ماهانه ۵۰ میلیون ۸۰۰ نمیشه اون وقت با ۲ میلیون در این سایتها میشه روزانه (نه ماهانه) بدون هیچ باختی!! ۸۰۰ تومان در بیاری
خیلی جالبه

bet1396

Registered User
لایک‌ها
8
سلام.جزپیات رو بفرستید لطفا

mehdisalehinia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
این روش شما فقط تو سایتهای ایرانی جواب میده یا تو سایتهایی مثل پلنت هم میشه اجراش کرد ؟
اگه امکانش هست توضیحات مربوطه رو ارسال کنید

bet1396

Registered User
لایک‌ها
8
این روش شما فقط تو سایتهای ایرانی جواب میده یا تو سایتهایی مثل پلنت هم میشه اجراش کرد ؟
اگه امکانش هست توضیحات مربوطه رو ارسال کنید
خب دوست عزیز منم منظورم هزینه + تضمین و ... است که پ.خ کنید

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
اگر ممکن است نام سایت و لینک سایت را ارسال کنید همینجا ؟ چون من هزینه 500 هزار تومان را ندارم برای آموزش

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
اگر کسی خرید و واقعا هم کار کرد و هیچ باختی نداشته باشیم و برد باشه یا مبلغ برگرده حتما در این انجمن اعلام کنه

djm123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوست عزیز خوب شما 200 هزار تومان گرفتی گفتی80 هزار تومان در میارم روزانه این که همش 50هزار تومان هست شما قول 80 هزار تومان را داده بودی؟!

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
سلام
دوست عزیز خوب شما 200 هزار تومان گرفتی گفتی80 هزار تومان در میارم روزانه این که همش 50هزار تومان هست شما قول 80 هزار تومان را داده بودی؟!
جالبه، اولین پست توی انجمن
:D:D:D:D:D

tablows

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان شیوه کار طوری هست که حالا درسته سودتون کم بشه اما مهمترین چیزش این هست که باخت نمیدید و همین مهم هست

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان شیوه کار طوری هست که حالا درسته سودتون کم بشه اما مهمترین چیزش این هست که باخت نمیدید و همین مهم هست
یعنی هیچ وقت باخت نمی دهم اگر 100 هزار تومان داشته باشم سودم چقدر است در روز

tablows

Registered User
لایک‌ها
7
بستگی به آن سایتی دارد که میخواید شرط بزنید وضریبهاشون شما در بعضی سایت ها میتونید با 100 هزار تومان مثلا 40 هزار تومان سود کنید ودر سایت دیگه ای ممکنه به 20 هزار تومان یا کمتر باشه که بستگی داره به سایت و نوع ضریبهاش اما 100 هزار تومان دیگه بیشتر از 30 یا 40 هزار تومان نمیشه

بالا