برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد مخصوص سایتهای دانلود Rio Upload

DeluxePC

Registered User
لایک‌ها
7
خیلی جالبه. برای یک مبلغ ناچیز باید چقدر یادآوری کنیم. خدا به داد دیگران برسه که آدرس این فروم رو هم ندارند!
مبلغ رو پرداخت کنید.

RioUpload

Registered User
لایک‌ها
31
خیلی جالبه. برای یک مبلغ ناچیز باید چقدر یادآوری کنیم. خدا به داد دیگران برسه که آدرس این فروم رو هم ندارند!
مبلغ رو پرداخت کنید.

دوست عزیز شما خیلی حساس هستید چندین با خدمتتون عرض کردم ایمیل ارسال کنید سریع تر پیگیری می شه

تمامی پرداخت هایی که در پیمنت سایت ما ارسال می شود پرداخت و در تاپیک هم اعلام می گردید .

پیگیریتون ۴۲۶۹۱۰۱۸۸۰۵۹

Last edited:

DeluxePC

Registered User
لایک‌ها
7
نه من حساس نیستم اما شما از وقتی که دیگه با سایتتان همکاری نکردیم، جواب ایمیل رو نمیدید و پرداخت های اخیر هم که انجام نداده بودید و تنها راه ارتباطی همین فروم هست.

RioUpload

Registered User
لایک‌ها
31
نه من حساس نیستم اما شما از وقتی که دیگه با سایتتان همکاری نکردیم، جواب ایمیل رو نمیدید و پرداخت های اخیر هم که انجام نداده بودید و تنها راه ارتباطی همین فروم هست.

جالبه ما این همه برای همکاری با شما تلاش کردیم ایمیل دادیم تماس گرفتیم این همه پرداختی داشتیم بعد بیایم برای 30 هزار تومان خودمون رو ضایع کنیم فکر می کنم کمی زود و یک طرف به ماجرا نگاه می کنید به هر حال مورد شما حل شده است ;)

RioUpload

Registered User
لایک‌ها
31
تمامی پرداخت ها هفته قبل تا امروز انجام یک پرداخت باقی مانده است که با پرداخت های آتی ارسال می شود

sabersm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سهیل دهنت سرویس. :general107:
من موندم تو با این همه در آمد لنگ یه 2 هزاری هستی ؟ :general208:
راستی فکر کنم یکی از رقیبات کم شد (خودمو میگم)
الان دیگه فقط خودت در ضمینه دانلود فیلم و سریال جولان میدی :angrybirds10:
من زیر ساخت های سایتم (سایت قبلیم البته) با سایت تو هیچ فرقی نمیکنه روش تنظیم افزونه های سئو سایت مپ و... را بدون اینکه ازت سوال بکنم مثل خودت تنظیم میکردم.
تنها دلیلی که من نتوستم در عرض یه سال بهت برسم خرابی ها و مشکلات هاستینگ بود که ضربه بدی بهم ضد و یه جورایی مثل این بود که از صفر شروع کردم.
با عرض معذرت از مدیر تاپیک.
و حالا اینم در مورد ریو آپلود بگم:
من با اینکه سایتم لینک مستقیم اونم از سرور های داخل کشور ولی درآمد خوبی از ریوآپلود داشتم به عنوان یه لینک کمکی.
اگر فضایی که در اختیار کاربران قرار میدن بیشتر باشه بهتره البته اگه باعث ضرر خودشون نشه.

sabersm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اضافه کنم:
سایتو فرختم ولی فکر نکنم مدیر جدید مثل من باهات رقابت کنه.

RioUpload

Registered User
لایک‌ها
31
سهیل دهنت سرویس. :general107:
من موندم تو با این همه در آمد لنگ یه 2 هزاری هستی ؟ :general208:
راستی فکر کنم یکی از رقیبات کم شد (خودمو میگم)
الان دیگه فقط خودت در ضمینه دانلود فیلم و سریال جولان میدی :angrybirds10:
من زیر ساخت های سایتم (سایت قبلیم البته) با سایت تو هیچ فرقی نمیکنه روش تنظیم افزونه های سئو سایت مپ و... را بدون اینکه ازت سوال بکنم مثل خودت تنظیم میکردم.
تنها دلیلی که من نتوستم در عرض یه سال بهت برسم خرابی ها و مشکلات هاستینگ بود که ضربه بدی بهم ضد و یه جورایی مثل این بود که از صفر شروع کردم.
با عرض معذرت از مدیر تاپیک.
و حالا اینم در مورد ریو آپلود بگم:
من با اینکه سایتم لینک مستقیم اونم از سرور های داخل کشور ولی درآمد خوبی از ریوآپلود داشتم به عنوان یه لینک کمکی.
اگر فضایی که در اختیار کاربران قرار میدن بیشتر باشه بهتره البته اگه باعث ضرر خودشون نشه.

درسته سایت های دیگه که سرور داخلی دارن سرور های رایگان و نامحدود از ای اس پی ها دریافت می کنند که خیلی به نفعشون و به ضرر ما هستش که سرور های حارجی تهیه کردیم !

RioUpload

Registered User
لایک‌ها
31
تمامی درخواست های واریز تا 20 مهر ماه انجام شد

RioUpload

Registered User
لایک‌ها
31
تمامی پرداخت ها تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۸/۱۸‬ و ساعت ‪۱۱:۲۱:۳۲‬ انجام شد

majids5

Registered User
لایک‌ها
499
سلام.
آپلود از لینک غیر مستقیم دارید شما؟

RioUpload

Registered User
لایک‌ها
31
تمامی پرداخت ها تا 10 آذر انجام شد

RioUpload

Registered User
لایک‌ها
31
به دلیل برخی انتقالات سایت در حال آپدیت است امروز و فردا بالا خواهد آمد

behzadbp75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الآن چند روزیه که نمی تونم سایت رو باز کنم.همه ی فایلهام رو هم توی ریوآپلود گذاشتم.
همه ی بازدید کننده های سایتم صداشون در اومده.تا کی سایت بسته است؟

RioUpload

Registered User
لایک‌ها
31
من الآن چند روزیه که نمی تونم سایت رو باز کنم.همه ی فایلهام رو هم توی ریوآپلود گذاشتم.
همه ی بازدید کننده های سایتم صداشون در اومده.تا کی سایت بسته است؟

سلام دوست من باز و در اطلاعیه ای توضیح داد شد

بالا