برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد میلیونی فوق العاده با سایت ماتریکسی kingmatrix

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با سلام ودرود

در خدمتم با معرفی و اموزش جامع سایت بسیار پردرامد و معتبر ماتریکسی matrixking
امروز با معرفی سایتی در خدمت شما عزیزان هستم که بصورت ماتریکسی کار میکنه و برای اولین بار در دنیا شیوه نوین و بسیار پردرامد و البته راحتی رو ارائه داده برای کسب درآمد از این سیستم .امروزه سیستم های ماتریکسی زیادی در دنیا وجود دارند که تقریبا روش کار مشابه والبته پیچیده ای را دنبال میکنند که در اغلب اونها امکان رسیدن به درامد بالا سخت و دشوار می نماید.

اما در این سیستم روش کار بسیار راحت می باشد .روال کار سایت matrix-king بصورت ماتریکس 4*2 می باشد یعنی اینکه هر کسی وارد این سیستم می شود در واقع برای یک بار با ده دلار تعداد نامحدودی از محصولات بسیار ارزشمند این سایت را خریداری میکند و صرفا نیازمند معرفی دو نفر خواهد بود تا ماتریکس وی شکل بگیرد و سپس این دو نفر دو نفر خود را معرفی خواهد کرد و البته به گونه ای طراحی شده است که اگر کسی بعد از اینکه دو نفر خود را معرفی کرد و بعد از اون نفرات دیگری را جذب کرد ، نفرات جدید زیر مجموعه نفرات زیرین وی خواهند شد و به همین صورت اگر بالا سری شما نفرات جدیدی را جذب کند به صورت اتوماتیک زیرمجموعه شما قرا خواهند گرفت.

ماتریکس 4*2 یعنی اینکه با دونفر شروع می شود و دارای 4 لول می باشد که مجموع تعداد افراد یک ماتریکس 30 نفر می شود به تصویر ذیل دقت فرمائید.

matrix-king.jpg
مبلغ مورد نیاز برای ورود به این سیستم 10$ می باشد که از طریق پرفکت مانی و اوکی پی قابل پرداخت است . این مبلغ برای یک بار پرداخت می شود و نیازی به هیچ گونه آپگرید و پرداخت مبلغ دیگری نیست .

میزان کمیسیون پرداختی در matrix-king

در ماتریکس کینگ شما از دو جهت کسب درامد خواهید کرد . کمیسیون تعیین شده برای هر نفری که با لینک شما ثبت نام نماید مبلغ 5 دلار می باشد که این به این معنی است به ازاء هر نفر که با لینک شما ثبت نام نماید کمیسیون 5 دلاری دریافت خواهید کرد که این کمیسیون رو میتونید بصورت بی نهایت دریافت کنید یعنی اینکه هر تعدادی که نفر جذب کنید محدودیتی ندارد و به ازاء هر نفری که معرفی میکنید کمیسیون خواهید گرفت. این یک سمت این سیستم بود.

جهت دیگر در این سیستم دریافت 150 دلار هستش در قبال کامل شدن ماتریکس شما .یعنی اینکه اگر شما که ثبت نام کردید ، زمانی که ماتریکس شما کامل گردید یعنی به 30 نفر مطابق شکل بالا رسید مبلغ 150 دلار بصورت مستقیم دریافت خواهید کرد .که امکان داره این ماتریکس هم توسط خود شما و هم به کمک دیگرانی که عضو جدید جذب میکنید کامل گردد و تفاوتی نمیکند و در هر حال به محض تکمیل شدن ماتریکس ، 150 دلار درامد خالص خواهید داشت.

پس روال کلی این شد که شما از یک سو با تکمیل شدن ماتریکس 150 دلار دریافت می کنید و از سوی دیگر به ازاء هر نفری که مستقیم جذب می کنید 5 دلار دریافت می کنید. به عبارت دیگر با تکمیل یک ماتریکس توسط خود ما ، مبلغ 300 دلار درامد خالص شما خواهد بود و این در حالی است که شما فقط 10 دلار پرداخت کرده اید.همین خصوصیت جالب و جدید هستش که این سیستم رو محبوب میکنه و مطمئنا نفرات بسیار زیادی به محض اطلاع جذب سیستم خواهند شد .

ویژگی جالب دیگر این سیستم این هستش که شما می توانید با تموم شدن ماتریکس و کسب 300 دلار و یا بیشتر شما مجددا می توانید وارد سیستم شوید و بارها وبارها مسیر فوق را طی کنید و به درامد های بسیار بالا برسید.و همچنین میتونید وارد استیج بعدی شوید و درامدهای بالاتری رو بدست بیاورید.

تصویر ذیل مبالغ پرداختی را واضح تر نشان می دهد.

270117-012159.jpg

در تصویر فوق کمیسیون دریافتی از هر نفر که مستقیم جذب بشه رو می توان دید که در همه استیج ها 5 دلار تعیین گردیده و به محض جذب هر نفر 5 دلار به بالانس اضافه خواهد شد.

270117-014754.jpg

در تصویر دوم نیز مبالغ و درامد حاصله در صورت نکمیل ماتریکس در هر استیج رو مشاهده می فرمائید .یعنی مثلا استیج اول شما که برنزی هست هر وقت تکمیل شد 150 دلار دریافت میکنید چه خودتون این سی نفر رو اورده باشید و چه اینکه از طریق بالاسری ها جذب شده باشند .
این سیستم برای اولین بار در ایران توسط سایت ما ترجمه و معرفی شده و طبعا شما اولین نفراتی خواهید بود که از ایران ثبت نام می کنید و این شانس رو خواهید داشت تا نفراتی که توسط لینک نئوترید جذب این سیستم باشکوه می شوند براحتی تا چندین نفر از ماتریکس خود را تکمیل شده ببینند.

البته نکته مهمی وجود دارد اون هم اینکه هر کسی فعال تر باشه و نفرات بیشتری رو با لینک خودش جذب کنه طبعا درامدش بیشتر خواهد شد و به ازاء هر یک نفر 5 دلار کسب خواهد کرد.

من خودم 15 روز بعد از ثبت نام یک برداشت برای نمونه انجام دادم که سند برداشتش به تاریخ امروز رو در زیر می بینید

سند برداشت.jpg

اطلاعات کامل تری اگر نیاز داشتید میتونید اینجا مراجعه فرمائید.

..........................................................................​

Last edited:

farhad902

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلا م
من با چندین ماتریکس کار کردم ولی این ماتریکس روش جالبی داره
دادا میشه من برفرض چن اکانت باز کنم ؟ اجازه میده؟
بعدش آیا میشه وقتی ماتریکس اول تموم شد درامدمو کامل برداشت کنم ؟

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام و درود
دقیقا دوست عزیز سیستمی در این سایت معرفی شده هوشمندانه ترین روشی است که تا بحال در سایتهای ماتریکسی بهش پرداخته شده است و براحتی میشه به درامدی عالی رسید و نکته جالب اینکه بارها و بارها می توان وارد شد و ادامه داد
در مورد چند اکانت هم هیچ مشکلی نیست و به شخصه خودم دو اکانت باز کردم و با یکی از اونها الان لول چهارم و نهایی هستم که به محض تموم شدن کد مبلغ اختصاص داده به پلن برنزی رو دریافت خواهم کرد و میرم به پلن بعدی و اینجا دیگه اکانت دومم رو که فعالش کردم رو باهاش عضو گیری خواهم کرد
بله به محض اتمام ماتریکس شما مبلغ درامدتون رو هر میتونید برداشت کنید و کما اینکه تا کاتریکس تموم بشه هم می تونید به ازاء هر نفری که شما وارد کردید 5 دلار بگیرید که خودم گرفتم و نمونه سندش رو گذاشتم

farhad902

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی دادا ثبت نام کردم و دو نفر خودمو هم آوردم دمت گرم

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
درود دوست عزیز
هر راهنمائی نیاز داشتی من در خدمتم

bizsmsbiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باسلام.میشه ثبت نام کرد.ولی پرداخت نکرد.بعد اینکه ورودی هامون بگیریم بعد اکتیو کنیم.در اینصورت درامدی خاهیم داشت یا خیر.ممنون.
چون هستن افرادی ک بخان کار کنن

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
باسلام.میشه ثبت نام کرد.ولی پرداخت نکرد.بعد اینکه ورودی هامون بگیریم بعد اکتیو کنیم.در اینصورت درامدی خاهیم داشت یا خیر.ممنون.
چون هستن افرادی ک بخان کار کنن

سلام و درود
نه متاسفانه تا زمانی که پرداخت انجام نشه عضویت vip فعال نخواهد شد و در ماتریکس جای نخواهید گرفت و به تیع اون هم اگر فردی را معرفی کنید درامدش نصیبتون نخواهد شد
سوالی اگر بود در خدمتم

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام دوست گرامی
دقیقا در این مورد توضیحات مبسوطی در سایت داده ام
روال کار این هستش که 300 دلار پرداخت میشه به کسی که ماتریکسش رو خودش تکمیل کنه یعنی دو نفرش رو میاره و اونام همینطور و در کل 30 نفر که پر شد 300 دلار گیرش میاد
که دو مسیر داره به ازاء هر نفری که میاره 5 دلار میگیره و ماتریکس هم که تکمیل بشه حالا خودش بیاره یا از طرف بالاسریها کامل بشه 150 دلار هم از اون مسیر میگیره

پس اگر کسی حتی نتونه کسی روبیاره سیستم به کار خودش ادامه میده و وقتی ماتریکس هر کسی تمکیل شد 150 دلار دریافت میکنه که بصورت آنی واریز می شود

موفق باشید.

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
نه دوست گرامی بنده کاربر سایت هستم و با توجه به بررسی کاملی که روش انجام دادم سود ادمینش اولا از این هست که نفر اول سایت هستش و خب طبعا نفراتی که ازاد ثبت نام میکنند زیرمجموعه اش خواهند شد و در ثانی از برداشت درامد 2 رصد کمیسیون کسر میشه که خب میرسه به ادمین و در نهایت نکته بسیار ظریفی اینجا قرار داره که سود بسیار بالایی رو نصیب ادمین میکنه و برقراری و دوام سایت رو تضمین خواهد کرد اونم اینکه بسیاری از افراد صرفا منتظر می مونند که ماتریکسشون توسط بالاسریها پر بشه و این یعنی اینکه از 300 دلار فقط 150 دلارش میرسه به این افراد و 5 دلار از هر ورودی می مونه برای سایت

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سلام
نه دوست گرامی بنده کاربر سایت هستم و با توجه به بررسی کاملی که روش انجام دادم سود ادمینش اولا از این هست که نفر اول سایت هستش و خب طبعا نفراتی که ازاد ثبت نام میکنند زیرمجموعه اش خواهند شد و در ثانی از برداشت درامد 2 رصد کمیسیون کسر میشه که خب میرسه به ادمین و در نهایت نکته بسیار ظریفی اینجا قرار داره که سود بسیار بالایی رو نصیب ادمین میکنه و برقراری و دوام سایت رو تضمین خواهد کرد اونم اینکه بسیاری از افراد صرفا منتظر می مونند که ماتریکسشون توسط بالاسریها پر بشه و این یعنی اینکه از 300 دلار فقط 150 دلارش میرسه به این افراد و 5 دلار از هر ورودی می مونه برای سایت
اما شما توی تاپیکی گفتید که میخاید سایت ماتریکسی بسازید https://forum.persiantools.com/threads/درخواست-معرفی-هاست-خارجی.842490/#post-12052020
احتمالا خود شما ادمینش هستید

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
بله گفته بودم و مدتهاست که دنبال ساخت سایت ماتریکسی هستم ولی ایده ای که من دارم شیوه ای متفاوت هستش و روشی کاملا بدیع از اونچه که تا حالا دیده شده است
و اما اینکه فرمودید من ادمینش هستم ، باعث افتخارم بود اگر من رو قبول داشتند و می تونستم وارد سیستمشون بشم و هیچ باکی هم ندارم وقتی خودم سایت ماتریکسی زدم با افتخار بیام و اعلام کنم و به قدر کافی با سایت http://www.neotrade.ir/ و در حد خودم شناخته شده هستم و این سایت هم اگر مال من بود خیلی ریلکس اعلام میکردم چون از خودم مطمئنم و اخلاقا هم مثل حضرتعالی خودم رو علامه دهر نمی دونم که مثلا کشف فوق العاده مهمی بکنم
شما اگر خیلی زرنگ بودی تاپیک مربوط به سایت http://bitcoinx100.com رو پیگیری میکردی تا کلاهبرداری که تا حالا اینقدر پول مردم رو بالا کشیده نیاد و دوباره اینجا یه عده دیگر رو فریب بده
ولی حقیر اینقدر وجودش رو دارم که تا خودم از سایتی مطمئن نشدم تو سایتم اعلام نکنم و این سایت رو هم که در انجمن سایتم معرفی کردند اول خودم وارد شدم که تست کرده باشم و به همه هم اعلام کردم که کسی وارد نشه تا مطمئن شوم بعد
علی ایحال زمانی که ماتریکس خودم رو که فکر میکنم بعد از عید باشه ، افتتاح کردم حتما در پرشین تولز بنام خودم معرفی خواهم کرد.
یا حق

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
درکل اگه سایتهای هرمی خوب بودن که غیرقانونی نمیشدن
اسم و ظاهر اینجور سایتها به مرور زمان تغییر میکنه اما ذاتشون یکیه اینکه از سیستم هرمی استفاده میکنن
سود خوبه نه هر سودی
در مورد اون سایت بیت کوین آدم عاقل پولشو جایی نمیزاره که نم بگیره
طمع ضررش بیشتر از سودشه بعضیا دنبال پول راحتن اما پول اگه راحت بدست بیاد راحت هم از دست میره در کل پول راحت مشکوکه

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
تفکر من اصولا در تناقض با تصورات شماست و سعی کرده ام همیشه از شیوه مکروه و ناپسندی که مولایم علی نهی فرموده اند و در ظاهر امر شما نیز تاسی به ایشان می جویید ، دوری کنم که بسی ناپسند است توسل به شیوه دگماتیسم نقابدار که اساسا اندیشه مخالف خود را یکسره ناصواب می خوانند ولی مختصر عرض کنم که " ما برون را ننگریم و قال را ما درون را بنگریم و حال را "
که خدا با قیل و قال ما ادما کار نداره بلکه به اون حال درونی ما کار داره ما یکسره صبح و شب اسماء الهی را بخوانیم و قران را فقط به عربی بخوانیم و هیچی از ترجمش بلد نباشیم و هر شب نماز شب بخونیم اما در اینها اون عشقی که باید داشته باشیم را نداشته باشیم و مانند یک طوطی فقط حرف بزنیم و مانند یک کلاغ نوک بزنیم ارزش انچنانی ندارد .

سیستم هرمی کجا و روش بازاریابی شبکه ای کجا ...مجال بحث در این باب میسر نیست و بنده هم وقت زیادی ندارم که اختصاص دهم به تنویر افکار پاردوکس گونه ...جالب توجه اینکه همین دوروز پیش بود که شورای نگهبان در مخالفت با نظر مرجع تقلید جناب مکارم ، و در پاسخ به استعلام دیوان عدالت اداری ، رسما فعالیت سیستمهای بازاریابی شبکه ای را مجاز اعلام کردند و تا آنجاییکه من اطلاع دارم کشور عزیز ما یک قانون داره و در قانونش هم هیچ گونه منعی برای فعالیت این سیستمها وجود ندارد.

مخلص کلام اینکه اگر " ناتوانیم با کشیدن عکس مار موجبات ترس دیگران هم نشویم"...

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
اینها گه گفتی بسی شعر بود
وقتی ظاهر و باطن سیستم مشخصه هرمیه چه لزومی داره که اسم و رنگشو عوض کنیم
اصل مساله اینه که این سیستم بر پایه نوعی سودجویی و کلاهبرداری هستش حالا اسمش شده ماتریکسی فقط ظاهرش عوض شده باطن فرقی نکرده
و اینکه فعالیت و کاری به جز جذب رفرال توی سایت انجام نمیشه بقیش مشخصه
در ضمن اون قانون بازاریابی هم شرایطی داره که با فروش اجناس و وسایل به قیمت بالاتر شرکت و کاربر درصدی سود میبرن چیز شاخ و عجیبی نیست
از ریسمان پوسیده بالا رفتن نتیجه اش جز سقوط نیست

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دقیقا همون صحبتهای قبلی ام رو دوباره دعوت میکنم بخونید
اگر وقت می کردید و توضیحات تاپیک رو می خوندید و سری به خود سایت می زدید متوجه می شدید اساس سیستم بر پایه فروش محصول هست نه رفرال گیری مثل سایتهای هرمی
اینکه بازاریابی شبکه ای رو هم زیرسوال می برید که دنیا داره روی این سیستم می چرخه دیگه کاملا معلومه تفکرات حضرتعالی چه سمت و سویی داره
در هر حال اگر در این زمینه نقدی دارید سری به فقهای شورای نگهبان بزنید و افاضات فرمائید تا مانع فعالیت هزاران نفر در سیستمهای بازاریابی شبکه ای شوند و زحمتی هم بکشید و راه حل عاجلی تعیین کنید تا خیل عظیم جویندگان درامد بتونند به خوشبختی برسند

daramad_onlin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
.

Last edited:

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوست گرامی این کار شما به معنی اسم کردن هستش و بهتره برای موضوع خودتون تاپیک جدیدی می زدید نه اینکه درت اپیک دیگری بیایید و این شکلی رفتار کنید
از ادمین محترم تقاضا دارم بررسی کنید.
با تشکر

daramad_onlin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست گرامی این کار شما به معنی اسم کردن هستش و بهتره برای موضوع خودتون تاپیک جدیدی می زدید نه اینکه درت اپیک دیگری بیایید و این شکلی رفتار کنید
از ادمین محترم تقاضا دارم بررسی کنید.
با تشکر
متوجه نبودم،ببخشید،پاک شذ دوست عزیز،یا علی

بالا