منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد و سرمایه گذاری کم ریسک در بازی سوداگرایانه(اقتصادی) BITCOIN FARM + سند برداشت

aria770

Registered User
تاریخ عضویت
4 جولای 2018
نوشته‌ها
78
لایک‌ها
30
درود بر همگان
بازی های سوداگرایانه چیست ؟
پروژه های اینچنینی در حقیقت همان پروژه های سرمایه گذاری کوتاه مدت می باشند که چون در آنها از المان های بازی و شخصیت های کارتونی یا چیزهای دیگر استفاده می شود به آن ها بازی گفته می شود و دوستان فرنگی آنها را با نام Economic games می شناسند.
بر مبنای بررسی های بنده چنین پروژه هایی تنها ساخت بچه های روس می باشد و ما در جاهای دیگر دنیا چنین موردی یا نداریم و یا کم داریم.
شیوه ی کار این بازی ها اینگونه است که شما پس از نام نویسی در آنها با خرید یکی از گزینه های بازی می توانید بدون انجام هیچ کاری روزانه پولی بدست آورید. در بازی ها از آنجا که سرمایه گذاری کوتاه مدت است هر پولی که می گذارید بین ۲۱-۷۰% آن ماهیانه باز میگردد به زبانی دیگر در این پروژه ها اصل پولی که گذاشتید بین ۳۰-۴۰ روز بازمیگردد و هرچه پس از آن بدست آورید سود شما خواهد بود.
همانند همه ی سرمایه گذاری های دیگر سرمایه گذاری در این بازی ها نیز ریسک دارد اما ریسک آن بسیار پایین می باشد چراکه هم میزان بهای سرمایه گذاری هایی پایین هست و هم روش های دیگری نیز وجود دارد که بتوانید بدون سرمایه گذاری پول بدست آورید.
پروژه امروز Bitcoin farm نام دارد که ۶۰ روز است کار میکند. در این پروژه شما بر روی کارت های گرافیک سرمایه گذاری میکنید (همه ی این ها ناواقعی ست و همانگونه که گفته شد اینها بازی بیش نیست) تا برایتان بیت کوین بسازند.
پس از نام نویسی در این پروژه شما دو کارت گرافیک رده یکم را پاداش میگیرید و می توانید هر ده دقیقه پول آنها را برداشت بزنید که به کیف پول حساب شما در همین پروژه ریخته می شود.
هنگامی که بر روی برداشت از کارت ها کلیک می کنید ۵۰% پول به بالانس شما و ۵۰% دیگر به بخش سرمایه گذاری افزوده می شود و هنگامی که بالانس شما به میزان مدنظر برای کیف پول انتخابی شما رسید می توانید پولتان را از تارنما به کیف پول خود واریز نمایید.
بخش سرمایه گذاری بخشی ست که شما با بالابردن میزان آن یا با سرمایه گذاری خودتان می توانید کارت های بیشتری بخرید.
چند نکته :
- هرگز وسوسه نشوید و بی دلیل پول زیادی سرمایه گذاری نکنید.
- در این پروژه همه چیز بر مبنای کوین است و هر 1000 کوین برابر 10 روبل می باشد.
- شما می توانید با کمک بخش سورفینگ حساب سرمایه گذاری خود را بالا ببرید.
- برداشت های این تارنما دستی ست و ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
- برای اینکه بتوانید برداشت انجام دهید نیاز است Replenishment شما به ده روبل برسد. برای اینکار دو راه وجود دارد :
+ راه نخست این است که حساب خود را ده روبل شارژ کنید.
+ راه دوم این است که روزانه همه ی آگهی های بخش سورفینگ را بازدید کنید تا به اون میزان برسید.
- کیف پول مورد استفاده برای ایرانیان در این پروژه تنها کیف پول پاییر است. چون کیف پولهای دیگر یا برای ایرانی ها نیستند و یا اینکه کارمزد بالاتری دارند.
- کمینه برداشت با پاییر یک روبل می باشد.
- اگر با لینک ما نام نویسی کنید و سرمایه گذاری انجام دهید 50% کمیسیونی که تارنما به ما می پردازد را به شما پرداخت خواهیم کرد.
- این پروژه یک سرمایه گذاری کوتاه مدت است و نمی تواند هزینه های زندگی شما را مهیا نماید از این رو آن را به دید یک سپرده ی سرمایه گذاری کوتاه مدت نگاه کنید.
- در این پروژه یک بخش شانس آزمایی دارد که به شکل رندوم سیستم بر مبنای کار شما کارت هایی می آورد که با کلیک بر روی آنها به میزان رندومی سکه می گیرید.

IMG_20180720_121218_575.JPG

برای نام نویسی بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

http://viptrade.ga/fa/bitcoin-farm-2/
 
Last edited:

aria770

Registered User
تاریخ عضویت
4 جولای 2018
نوشته‌ها
78
لایک‌ها
30
برداشت امروز ما از پروژه در کیف پول پاییر :

CTD206201815039.jpg
 
بالا