برگزیده های پرشین تولز

کسی تا حالا از مقداد آی تی خرید داشته ؟

reza152

Registered User
لایک‌ها
87
سلام
میخام یه گرافیک 1050ti بخرم الان نسبت به لیون کامپیوتر و بازار صد تومن ارزونتره ،‌
کسی خرید داشته ازشون ؟

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
درود

من حدود 2 سال پیش ازشون یه هارد اکسترنال خریدم ، به موقع ارسال کردن و مشکلی نبود

ناگفته نمونه من توی همین پرشین تولز و جاهای دیگه هم دیدم کسایی که ازشون ناراضی بودن (مغایرت کالای ارسال شده با کالایی که توی سایت برای فروش گذاشتن ، برخورد بد با مشتری ، دیر ارسال کردن کالا و..)

reza152

Registered User
لایک‌ها
87
درود

من حدود 2 سال پیش ازشون یه هارد اکسترنال خریدم ، به موقع ارسال کردن و مشکلی نبود

ناگفته نمونه من توی همین پرشین تولز و جاهای دیگه هم دیدم کسایی که ازشون ناراضی بودن (مغایرت کالای ارسال شده با کالایی که توی سایت برای فروش گذاشتن ، برخورد بد با مشتری ، دیر ارسال کردن کالا و..)
ممنون ، موندم والا قیمت پایین تر یا اینکه یه جا مطمئن تر

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
ممنون ، موندم والا قیمت پایین تر یا اینکه یه جا مطمئن تر

آخه از طرفی خیلی ها هم بودن ازشون راضی بودن

الان همون دیجی کالا که خودش رو بزرگترین فروشگاه انلاین ایران میدونه ، همون هم مشتری ناراضی داره

یا همون لیون کامپیوتر که خیلی ها ازش راضی هستن من خودم خرید داشتم که ناراضی بودم برداشتن کیس به اون گرون قیمتی رو بدون بسته بندی مناسب ارسال کردن ، یا کالایی رو که ندارن توی سایت زدن موجود و...

من شخصا از هر فروشگاه آنلاین معتبری بخوام خرید کنم میدونم احتمال بوجود اومدن مشکل هست ، کلا این ریسک خرید اینترنتی رو قبول میکنم یعنی بعضی وقتا به خاطر قیمت پایین تر مثل مورد شما ناچارا این ریسک قبول میکنم

reza152

Registered User
لایک‌ها
87

الان همون دیجی کالا که خودش رو بزرگترین فروشگاه انلاین ایران میدونه ، همون هم مشتری ناراضی داره

یا همون لیون کامپیوتر که خیلی ها ازش راضی هستن من خودم خرید داشتم که ناراضی بودم برداشتن کیس به اون گرون قیمتی رو بدون بسته بندی مناسب ارسال کردن ، یا کالایی رو که ندارن توی سایت زدن موجود و...

من شخصا از هر فروشگاه آنلاین معتبری بخوام خرید کنم میدونم احتمال بوجود اومدن مشکل هست ، کلا این ریسک خرید اینترنتی رو قبول میکنم یعنی بعضی وقتا به خاطر قیمت پایین تر مثل مورد شما ناچارا این ریسک قبول میکنم
آره دیجیکالا که خیلی وقته تکلیفش معلومه ، فقط کامت های پیجشون توی ایسنتا رو بخونی همه ناراضین ، خودمم یه موس خریدم پایه های زیرش پر از خط و خش بود ..
حالا اگه قیمتش 1200 نیود راحت خریدو میزدم ، برای همین دو دل شدم
اینو میگم

reza152

Registered User
لایک‌ها
87

سلام ، از دیجی کالا خریدم ، داداش دعا کن برام جنس اش مشکل دار نباشه ، یه عالمه شکایت و نظر منفی تو نت هست ولی بخاطر قیمت اش خریدم دیگه :/

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
سلام ، از دیجی کالا خریدم ، داداش دعا کن برام جنس اش مشکل دار نباشه ، یه عالمه شکایت و نظر منفی تو نت هست ولی بخاطر قیمت اش خریدم دیگه :/

درود

مبارک باشه

زیاد نگران نباش :D، به خوبی و خوشی ازش استفاده میکنی

reza152

Registered User
لایک‌ها
87
درود

مبارک باشه

زیاد نگران نباش :D، به خوبی و خوشی ازش استفاده میکنی
یعنی الان آرزو میکنم ، فقط تاخیر 5 6 روزه داشته باشه:D
وحشتناک زیادن کسایی که ناراضی بودن .....
بعد از اینکه خریدم دارم میخونم :D دیگه ببینم چی میشه
مرسی داداش سلامت باشی ،

mohsen19x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من cpu سیستم از مقداد خریدم .. خیلی زود تحویل دادند ...عاالی بود حدود 2 سال پیش

MajidMasrouri

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
170
سلام، بله بنده حدود 1 سال پیش خریدی داشتم ازشون که بدون هیچ مشکلی و بسیار سریع به دستم رسید.

rasool1363

Registered User
لایک‌ها
46
سلام
چند سال پیش قطعات یه کیس کامل خریدم از مقداد
دو تا ایراد بود یکی اینکه پاور گرین اکبند نبود و متعلقات اون را برداشته بودند مادربورد هم کارت گارانتی نداشت !
دلایلی هم که اوردند خیلی خنده دار بود اینکه مدیریت گفته پاورها را تست شده بفرستیم که من گفتم چرا پس متعلقات را برداشتید و ...
از دیجی کالا هم خرید داشتم که قیمت تخفیف خورده بود و بعد از خرید من موجودی تموم شد ولی چند دقیقه بعد همون جنس با قیمت بالاتر موجود شد وقتی کالا به دستم رسید علت تخفیف را متوجه شدم
کارتن جنس خریداری شده کاملا از چند طرف له شده بود !
به نظر من هیچ ارزونی بدون دلیل نیست و بستگی به شانس شما هم داره

reza152

Registered User
لایک‌ها
87
سلام
دو تا ایراد بود یکی اینکه پاور گرین اکبند نبود و متعلقات اون را برداشته بودند مادربورد هم کارت گارانتی نداشت !
دلایلی هم که اوردند خیلی خنده دار بود اینکه مدیریت گفته پاورها را تست شده بفرستیم که من گفتم چرا پس متعلقات را برداشتید و ...
از دیجی کالا هم خرید داشتم که قیمت تخفیف خورده بود و بعد از خرید من موجودی تموم شد ولی چند دقیقه بعد همون جنس با قیمت بالاتر موجود شد وقتی کالا به دستم رسید علت تخفیف را متوجه شدم
اتفاقا از خرید منم از دیجیکالا همون موقع ناموجود شد ، ولی خداروشکر مشکلی نداشت
بازم خوبه کارتنش فقط له شده بوده از شما ، خودم یه موس خریده بودم پر از خط و خش بود

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
هیچ فروشگاهی را نه نمیشه تایید کرد یا بگیم اصلا خوب نیست . اگر تهران هستید و مشکل وقت ندارید با گشتن در بازار صد در صد قیمت بهتری می توانید تهیه کنید

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام
:general112: واقعا عجیبه.

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
یه بار 10 تا رایتر لایتون از مقداد سفارش دادم
موقع تحویل فهمیدم همش فیکه
-----------------------------
قطعات سیستم رو فقط با گارانتی معتبر خریداری کنید

dark_sky

Registered User
لایک‌ها
10
بنده حدود دو سال پیش ازشون یک هدفون کریتیو به مبلغ 200 هزار تومن خریداری کردم که بعد از چهار روز که ازشون خبری نشد باهاشون تماس گرفتم و تازه گفتن که این هدفون ناموجوده! یعنی نه تنها به اشتباه کالا رو موجود زده بودن بلکه زحمت تماس گرفتن رو هم به خودشون نداده بودن!! بعد شماره کارت گرفتن که پولمو برگردونن و نزدیک به 10 روز بعد پول به حساب من برگشت که واقعا در نوع خودش جالب بود. از اون به بعد دیگه سمتشون نرفتم.

manooch2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من یه خرید 150 هزار تومانی از مقداد ای تی داشتم . بعدا معلوم شد که موجودی نداشته اند ، ولی خود سایت علامت موجود است را نشان میداد . سرتان را درد نیاورم ، بعد از دوازده روز پول مرا مرجوع کردند . اما به چه قیمت ؟ قطعا بیش از صدهزار تومان پول تلفن دادم ، و ساعتها پای تلفن مزخرفشان معطل شدم ، و از همه بدتر خرد شدن اعصاب . در کل دیجی کالای عزیز و سایر سایتهای خوب شرف دارد به این مقداد آی تی عوضی .

manooch2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مقداد آی تی شاید دزد نباشه ، ولی عوضی یه

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,460
مقداد ای تی بهترین هست

چندساله دارم خرید هارو از این میکنم تحویل سریع تهران دارن عالیه

manooch2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بنده تجربه شخصی خودمو گفتم . محض امتحان زنگ بزن به 422265 ( شماره مقداد ) . غیر از شماره هایی که برای فروش هست ( از 1تا 6 ) ، هر داخلی دیگه ای رو بگیری محاله وصل بشی ( مثلا حسابداری که 400 و 406 ) هست . محض نمونه امتحان کن . تنها قسمتی که سریع وصل میشه همون قسمت گوش بریدنه ( یعنی قسمت فروش ) . هر کس که تونست به داخلی های دیگه وصل بشه ، اونوقت بیاد برای من روضه بخونه . من یه ادعای روهوایی نمیکنم . میگم برید امتحان کنید . اصلا من دروغگو . خودتون برید تست کنید .

بالا