برگزیده های پرشین تولز

کسی درباره آنلاین کپیتال شنیده؟

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان ظاهرا یک کمپانی هستش که ماهیانه به پول شما سود میده این سود هم 35 دزصد در ماه هستش یک چیزی مثل سویسس کش اما چیزی که من رو متوجه این کمپانی کرده اینه که برای مبالغ بالای 40000 دلار به بالا از طریق بزرگترین بانک های دنیا اصل پولتون رو به همراه 8 درصد سود اضافی گارانتی میکنه که اگر یک موقع اون شرکت سود پولتون رو نداد و بسته شد و رفت اون بانک تمام پول سرمایه گذاری شما رو به علاوه 8 درصد سود میده این برام خیلی جالبه پس این میتونه کمپانی با اعتباری باشه که بانک پول شما رو گارانتی میکنه تازه من شنیدم هر بانکی که شما بخواهید قبول میکنه و سود پولها رو هم روزانه به حساب بانکیتون میریزه میحواستم از دوستان یک راهنمایی بگیرم چون ممکنه بخواهم سرمایه گذاری کنم تازه شنیدم تو پلان جدید که تا چند روز دیگه میخواهد راه اندازی کند مبالغ بالای 50000 دلار را بهش 50 درصد ماهیانه سود بده والا یک مقدار عجیبه اما این گارانتی پول هم جالبه من از هرکدومشون میپرسم میگه اصلا سویس کش رو با این مقایسه نکنید جون سویس کش هویتی نداشت اما همین که پولتون رو بانک گارانتی میکنه به علاوه 8 درصد سود به پول شما این میتونه اعتبار کمپانی رو نشون بده

من خودم اصلا با سویس کش موافق نبودم و اصولا با این کمپانی ها موافق نیستم اما این یکی به خاطر گارانتی پول بدجوری وسوسم کرده و قراره که با وکیل شرکت در ایران قرار ملاقات بگذارم تا همه مدارک رو بهم نشون بده شما هم اگر میتونید راهنماییم کنید

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

سلام دوست خوب مثل این که این روزا دیگه گارانتی بانکی ارائه نمیدن! دوستان این کاره زیادن باز بپرس شاید من نمیدونم ولی اینطوری که معلومه دیگه گارانتی بانکی ارائه نمیدن برای سرمایه ها. تعجبی هم نداره چون معلومه که دارند این سی و پنج درصد سود ماهیانه رو از کجا میارن!
هم من میدونم هم شما به نظر شما این پول اصلا حلاله؟ حالا کاری به اون کاراش نداریم اگه تضمین بانکی ندن مفت نمی ارزه از دوستان دیگه تقاضا میکنم بیان اینجا بگن. برو بچ این کاره

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
مرسی دوست عزیز از راهنماییت اما من همین امروز صحبت میکردم و میگفتن که بالای 40000 دلار را گارانتی میدهند و قرار شده با مدارک بیایند و برام توضیح دهند فقط این رو میدونم که مبلغهای بالای 40000 دلار را گارانتی میدهند حالا من سوالم اینه که اگر گارانتی بانک بدهند میشه بهش اعتماد کرد یا نه چون به هر حال پولمون از دست نمیره

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
مرسی دوست عزیز از راهنماییت اما من همین امروز صحبت میکردم و میگفتن که بالای 40000 دلار را گارانتی میدهند و قرار شده با مدارک بیایند و برام توضیح دهند فقط این رو میدونم که مبلغهای بالای 40000 دلار را گارانتی میدهند حالا من سوالم اینه که اگر گارانتی بانک بدهند میشه بهش اعتماد کرد یا نه چون به هر حال پولمون از دست نمیره

والا من در مورد مطمئن بودنش نمیدونم ولی من از همون روزهای اول راه اندازی سایت توش ثبت نام کردم . اون زمان به هر نفر 25$ جایزه می داد وبعد سود جایزه رو به افراد می داد . در کل تا حالا عالی کار کرده و ما ایرانی ها هم خاطره بدی ازش نداریم ولی از این به بعد چیکار کنه خدا میدونه . من چون اکانتم رو در سایت شارژ نکردم نمیتونم سود رو دریافت کنم . الان هم حدود 80 دلاری فکر میکنم داشته باشم توش . ولی حدود 200 تا باید بزارم به مدت 1-2 ماه . اگر کسی از دوستان خواست بگه تا اکانتم رو بهش بدم چون خودم از نظر مالی نمیتونم اکانتم رو شارژ کنم .

فقط مراقب باشید سرتون کلاه نره . کامل تحقیق کن ببین چه خبره .
موفق باشید .
بای .

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
حتما درباره اش تحقیق میکنم و بعد پول میگزارم چون واقعا اگر گارانتی بانک بده و تو گارانتی مشکلی نداشته باشه 60000 دلار سرمایه میگذارم فقط اگر کسی درباره گاذانتی بانکها چیزی میدونه راهنماییم کنه که اصولا چگونه هستش و چطوری میشه نقدش کرد

Khashayar581

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حتما درباره اش تحقیق میکنم و بعد پول میگزارم چون واقعا اگر گارانتی بانک بده و تو گارانتی مشکلی نداشته باشه 60000 دلار سرمایه میگذارم فقط اگر کسی درباره گاذانتی بانکها چیزی میدونه راهنماییم کنه که اصولا چگونه هستش و چطوری میشه نقدش کرد

دوست عزیز جوابتون رو اینجا دادم:
http://forum.persiantools.com/t16937-page175.html

فقط ازت خواهش می کنم که به هیچ وجه این رقمی که گفتی رو نه در این هایپ و نه در هیچ هایپ دیگه ای سرمایه گذازی نکن.
اگز خواستی می تونم راهنماییت کنم که چطوری تو دنیای هایپ سود کنی.
این حرفت منو یاد چند سال پیش خودم انداخت که 10k توی اولین هایپی که سرمایه گذاری کرده بودم از دست دادم و همه زندگیمو از صفر شروع کردم

فقط مراقب باش و با اطلاعات جلو برو.
مقالات مربوط به قسمت هایپ http://forum.persianfinance.net رو حتما بخون تا خیلی چیزا دستت بیاد.

بالا