برگزیده های پرشین تولز

کسی میدونه درامد سایتهای پر بازدید چقدره؟

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
کسی پول بده نیست اخه !!!!!
سایت با 100 هزار بازدید روزانه هم باشه ماهی 30 تومن خرجش !!! کسی حاظر بخره !!! مسلما نه

shirazkid

Registered User
لایک‌ها
281
دوست عزیز اگر دنبال این هستی که آی پی بالا تو روز داشته باشی ( مثلا بیشتر از 50 هزار آی پی ) باید خیلی بیشتر از اون چیزی که تصور می کنی خرج کنی
البته فقط خرج کردن هم نیست باید مدیریت بلد باشی و عقلتم کار کنه

mamaly021

Registered User
لایک‌ها
131
بابا این تاپیکا رو نزنید بچه های مردم جو گیر میشن :D:D:D پول کجا بود مگه الکیه حاجی برو یه تاکسی بخر خطی کار کن درآمدش بیشتر و راحتتر از وبمستریه وبمستری فقط خرج داره هیچی دیگه هم نداره جز کور شدن پای سیستم :D

shirazkid

Registered User
لایک‌ها
281
بابا این تاپیکا رو نزنید بچه های مردم جو گیر میشن :D:D:D پول کجا بود مگه الکیه حاجی برو یه تاکسی بخر خطی کار کن درآمدش بیشتر و راحتتر از وبمستریه وبمستری فقط خرج داره هیچی دیگه هم نداره جز کور شدن پای سیستم :D

خدایی راست میگه
:D

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
برآورد من اینکه به ازای 10000 ای پی در روز, ماهانه بین 1 الی 1.5 تومان می شه درآمد داشت

به نظرم اگه اهل فن باشی (مثلا خودت برنامه نویسی در حد حرفه ای بلد باشی) و تجربه کافی داشته باشی ... می تونی هزینه ها رو به نحو احسن مدیریت بکنی . به عنوان مثال واسه یه سایتم بنده از روشی استفاده کرده ام که پهنای باند کمتری مصرف بکنه ... و به جای 200 در ماه, 60 تومن در ماه پرداخت می کنم. به نظرم مدیریت منابع سرور و مصرف کمتر آنها, تخصص می خواهد. در چندین مورد از طرف شرکتی که هاست گرفتم متوجه شدم که می خواهند هزینه های بالا برام قالب بکنند ... در بعضی موارد با استناد به تخصصم و اطلاعاتم جلوشون وایستادم و بعضی مواقع هم در سورس دست بردم تا جلوی هزینه های اضافی رو بگیرم ... اگه شما سایت با بازدید بالا داشته باشی شرکتهای هاستینگ خیلی اذیتت می کنند. باید بلد باشی چه عکس العملی داشته باشی و چه جوری برخورد بکنی ....
من تصور می کنم خیلی از دوستان بدون تخصص هستند و هزینه های تحمیلی رو قبول می کنند

و یه نصیحت دوستانه از ریش سفیدتون داشته باشید. اگه تخصص ندارید , دنبال وبمستری نباشید.

asrbarani

Registered User
لایک‌ها
160
میتونم بگم در بدترین شرایط یک سایت 20 هزار ای پی ماهانه 3 میلیون درامد داره ... در بهترین شرایط حدود 5 ت
ولی 90000 هزار ای پی ما نداشتیم ببینم چه قدر درامد داره ماهانه...
البته این رو هم ملاک قرار دهید یک سایت زمانی از نظر درامد با ارزش است که وردی گوگل داشته باشید در صورتی که با گروپ و... بالا امده باشد ای پی های ان سایت هیچ ارزش مادی ندارد .مطمعن باشید که ان ای پی ها روزانه هزاران بار براشون ایمیل تبلیغاتی ارسال میشه که به دیگه بهشون بگید ای پی های جر خورده سنگین تر مباشند
ورودی گوگل = درامد خالص
موفق باشید

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
ببین بستگی به خودتم داره دیگه !
یک پاپ بزاری با 10 هزار آی پی حدود 1میل در ماه و دو تا میشه 2 میل !!
ولی خب اینا مقطعی میشه .
ولی میشه گفت حدودا با 10 هزار آی پی باید 1 تا 1.5 درامد باشه و همین رنج میره بالاتر .
ولی به موضوع سایت بستگی داره و اگه فیلم باشه و 90 هزار آی پی اونم از گوگل (که دیگه محاله با این وضع فیلتر کردن !) روزانه 1میل که چیزی نیست و بیش از دو میلیون درامدته (من با 10 هزار روزی 700 درامد داشتم زمان جهالت :) )
یه سایت میبینیم با هزار آی پی درامد میلیاردی داره و یکی هم هیچی !
پس موضوع هم مطلب مهمیه .

webs

Registered User
لایک‌ها
1,464
@mamaly021 : صحبتهای شما کاملاً تایید میشه. (از قابلیت جدید فوروم استفاده کردم :دی)

استاتر عزیز، چقدر "درآمد" داره یا چقدر "سود"؟
این اعداد و ارقامی که دوستان نوشتند بیشتر خیاله تا واقعیت. روزانه 1 میلیون سود!؟

فرضاً هم اینقدر سود داشته باشه، فقط عده خیلی کمی میتونن به اون سودها برسن. مثلاً همه میدونن ایرا/نس.ل خیلی سود می کنه، چند نفر میتونن مثل اون شرکت رو تاسیس کنن و اون سود رو داشته باشن؟

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
@mamaly021 : صحبتهای شما کاملاً تایید میشه. (از قابلیت جدید فوروم استفاده کردم :دی)

استاتر عزیز، چقدر "درآمد" داره یا چقدر "سود"؟
این اعداد و ارقامی که دوستان نوشتند بیشتر خیاله تا واقعیت. روزانه 1 میلیون سود!؟

فرضاً هم اینقدر سود داشته باشه، فقط عده خیلی کمی میتونن به اون سودها برسن. مثلاً همه میدونن ایرا/نس.ل خیلی سود می کنه، چند نفر میتونن مثل اون شرکت رو تاسیس کنن و اون سود رو داشته باشن؟
این خیالی که شما ازش حرف میزنی رو من با 10هزارش روزی 800فروش داشتم و 90 هزارش 2میل شیرین و خرجشم نهایت ماهی 5تا 6 بهترین سرور براش میشد بگیری.
البته الان فیلترینگ انقدر سریع شده که سایتی نداریم به 10هزار گوگلم برسه برای فیلم.
پس اون خیاله شما واقعیت منم بود.
یاعلی

Send From My Galaxy SIII Using Tapatalk

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
دوست عزیز . یه شرکت به اسم صبا الکترونیک اومده تمامی سایت های زیر 100 ایران رو ساپورت میکنه واسه تبلیغات . مثلا من من میخواستم برم تو دانلودها تبلیغ کنم باید میرفتم تو این شرکت واسه خودم رزور میکردم . آدرسش هم یادم نی تو گوگل سرچ کن e-saba .یا برو تو downloadha.com
قسمت بالا نوشته تبلیغات . بزن روش اونم شرکت صبا رو معرفی میکنه بهت . بعد اونجا تعرفه ی همه ی تبلیغات سایت های زیر 100 ایران توشون هست .

Sent from my ST27i

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
سایت برای درآمد چند مدل داره
سایت با ورودی گوگل بالا خیلی میتونه درامدش زیاد باشه
از پاپ آپ و فروش
سایت هایی که موضوع عمومی و خبری دارن و بازدیدشون بره روی 40-50 هزار نفر در روز از تبلیغات بنری میتونن درامد بالایی داشته باشن
مثلا یکبار تخمینی من رفتم چک کردم سایت سمیرغ فقط از بنرهاش حساب کردم ماهی 25 درامد داشت
بیتوته حدود 80 میلیون
خبرآنلاین هم بالای 100 میلیون
بازدید بیتوته حدود 400 هزار نفر
سیمرغ حدس میزنم 100-150 هزار نفر باشه
خبرآنلاین هم حدود 300 هزار نفر
ولی خب تا سایت بخاد به اونجا برسه بالای 3-4 سال طول میکشه ولی وقتی افتاد روی دور دیگه حسابی میوفته
مثل سیمرغ که الان چند سالهه زیر 100 مونده
یک سایتی هم من میشناختم تفریحی بود حدود 15 هزار تا گوگلی داشت فقط از فروش محصولات ماهی 2-3 تومن سود داشت واسش
خودم یک سایت داشتم با بازدید 5-6 هزار گوگل حدود 500 درآمد داشتم
کلا سایت زدن خوبه به شرطی که از اول سنگ بنای اون محکم باشه
قالب اورجینال و خوب و مطمئن
آموزش روش مطلب گذاشتن و مطلب درست و منظم ریختن
من یک سایت موزیک زدم و مرتب به روز کردم از مهر ماه امسال
تا همین 10 روز پیش بازدیدش حدود 100 آی پی بود الان بعد از اینکه افتاد تو ماه پنجم رفته روی 1000 آی پی و به مرور بیشتر هم میشه
چون من حوصله دارم و یعد از شکست های بسیار تازه فهمیدم چطور باید سایت زد و مدیریت کرد
چون کلی ضرر دادم وقت حروم کردم ولی خب دیگه تجربه به دست اومد
الان شما سایت پاپ موزیک هم ببینید الان مدتی هست رتبه اش زیر 120 ایران هست و تخمین میزنم حدود 50 هزار نفر بازدید داره
خب مسلما درامدش هم 4-5 میلیون هست و تلاش کرده و حوصله داشته

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
سایتی که زده میشه مخصوصا اگر دومین اش تازه ثبت شده باشه تا گوگل بیاد بهش بها بده یک سالی طول میکشه چون به تجربه فهمیدم گوگل خیلی خیلی به سن دامنه بها میده
پس اگر میخاین سایت بزنید یک ماه بررسی کنید همه چیز را بعد با دانش زیاد در این زمینه پیش برید

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
اگه کار بلد باشی،درآمد از مرز 30 میلیون هم رد میشه البته خرج و مخارجش به جا که بلاخره اول باید کلی خرج کنی تا بتونی به اون مرحله برسی.

saeedfotoohi

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
کسب درآمد به همین راحتی هم نیست من الان خودم سایت دارم آدرس توی امضام هست 1 سال و چند ماه هست راه انداختم واقعا دردسر داره
تازه چند ماهی هست کسب درآمدم شروع شده درامدشم بد نیست با روزی 6000 بازدید و 3300 ای پی حدود 250 هزار تومان درآمد دارم
که 40 تومان خرج خود سایت هست ولی با چند ماه و چند روز نمیشه کسب درآمد داشت (ولی چند ماه اول همه هزینه هارو از جیب میدادم )

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
دوست عزیز . یه شرکت به اسم صبا الکترونیک اومده تمامی سایت های زیر 100 ایران رو ساپورت میکنه واسه تبلیغات

زیر مجموعه
گروه صبا هست 3 سایت زیر 20 ایران دارن تازه هم نیومده خیلی وقته :D

saeed_myheart

Registered User
لایک‌ها
42
سلام دوستان
سایت یک پزشک چقدر بازدید داره؟
منظورم تعداد ای پی یا همون نفراته؟
من یه بار حساب کردم برجی 1.5 از تبلیغات متنی در میاره فقط

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
سلام
کسب درآمد به همین راحتی هم نیست من الان خودم سایت دارم آدرس توی امضام هست 1 سال و چند ماه هست راه انداختم واقعا دردسر داره
تازه چند ماهی هست کسب درآمدم شروع شده درامدشم بد نیست با روزی 6000 بازدید و 3300 ای پی حدود 250 هزار تومان درآمد دارم
که 40 تومان خرج خود سایت هست ولی با چند ماه و چند روز نمیشه کسب درآمد داشت (ولی چند ماه اول همه هزینه هارو از جیب میدادم )
با توجه به تجربهای که توی این فرم دارم یه نصیحت برادرانه می کنم که آدرس سایتتون رو از امضاء بر دارین وگر نه منتظر دی داس بچه ها باشید. :D

بالا