برگزیده های پرشین تولز

کسی پایه راه اندازی سایت مولتی مدیا هست؟

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
از دوستان اگه کسی علاقه من به سرمایه گذاری یا برنامه نویسی لاراول یا همکاری در سایت فیلم و سریال خارجی زبان اصلی اشتراکی چند زبانه و موزیک ایرانی خارجی باکلام و بیکلام یا به طور کلی مولتی مدیا هست. اطلاع بده
ایده جالبی هم اگه دارین بنویسین...
سیستم احتمالا بزودی لانچ بشه...

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
لطفاً تمام اپیزودهای‌جیسون‌بورن را با دوبله فارسی دقیق و کیفیت صوتی بالا بگذارید.

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,595
من قصد همکاری ندارم ولی یه نظرم برای قسمت فیلم‌ها دارم. به نظرم در کنار هاست فایل، به پروفایل IMDBهم لینک بدید (یا پروفایل OMDB). مثلا اینطوری باشه که اگه کاربر روی نام بازیگر کلیک کرد همه فیلمهایی که توی سایتتون از بازیگر دارید رو بتونه ببینه یا مثلا بتونه فیلتر کنه مثلا فیلمای ژانر درام جیم کری رو بتونه فیلتر کنه.
برای موزیک هم اگه یچیز مشابه باشه خوب میشه. کلا منظورم اینه که به نظرم فقط روی Data تمرکز نکنین، روی MetaData هم تمرکز کنین.
ادیت: راستی میخوای فیلم سانسور شده بزاری؟
ادیت۲: شما خبر داری احیانا این سایت uptv مال کیه؟ شخصیه یا سازمانی؟

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
من قصد همکاری ندارم ولی یه نظرم برای قسمت فیلم‌ها دارم. به نظرم در کنار هاست فایل، به پروفایل IMDBهم لینک بدید (یا پروفایل OMDB). مثلا اینطوری باشه که اگه کاربر روی نام بازیگر کلیک کرد همه فیلمهایی که توی سایتتون از بازیگر دارید رو بتونه ببینه یا مثلا بتونه فیلتر کنه مثلا فیلمای ژانر درام جیم کری رو بتونه فیلتر کنه.
برای موزیک هم اگه یچیز مشابه باشه خوب میشه. کلا منظورم اینه که به نظرم فقط روی Data تمرکز نکنین، روی MetaData هم تمرکز کنین.
ادیت: راستی میخوای فیلم سانسور شده بزاری؟
ادیت۲: شما خبر داری احیانا این سایت uptv مال کیه؟ شخصیه یا سازمانی؟
ممنون از پیشنهادتون اره خودم یه کد نوشتم که با کلیک روی کد بازیگر توی سایت imdb میره و کل فعالیت از اول تا اخر رو با جزیات کامل و عکس و ...میاره.چه بازیگری بوده چه کارگردانی یا تهییه کنندگی هر اثری
اوناییم که تو سایت ما منتشر شدن رو هایلایت میکنه تا بتونه کاربر روش کلیک کنه و ببینه. هیچ سایتی این امکان رو نداره این یکی از ده ها موردی هست که فقط تو این سیستم خواهید دید

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
کل دیتای سایت imdb رو با پایتون تو سیستم دانلود کردم البته بخش فیلم ها و ... بجز بازیگر ها. بالای 500 هزار تا بود فکر کنم...

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
560
هزار تا از این سایت ها وجود داره بیخود وقت و پولت رو واسه این کار هدر نده که شکست میخوره پولت هم دود هوا میشه.

Last edited:

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
هزار تا از این سایت ها وجود داره بیخود وقت و پولت رو واسه این کار هدر نده که شکست میخوره پولت هم دود هوا میشه.
چندتاشون بالای 60 هزار تا فیلم دارن ازین سایت هایی که میگی؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
سایت رایگان هست یا پولیه؟

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,595
از اونجایی که به قول دوجی پایرت خوریه، حق اشتراک رو با رمزارز به نظرم میشه گرفت. اگه درگاه پرداخت خودکار رمزارزی داشته باشه کاربر بیشتری خواهی داشت تا اینکه کاربر بهت ایمل بده و دستی حق اشتراک بگیری و یوزر فعال کنی و خوب البته سخت تر میشه.
یه چیز دیگه: به نظرت یه همچین آرشیو بزرگی از محتوای غیر قانونی (از نگاه شیطان بزرگ) احتمال نداره که بخاطر شکایت حذف بشه؟ رپیدشر و مگا آپلود و پایرت‌بِی بخاطر دستور مقام محترم قانونی حذف شدن...

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
از اونجایی که به قول دوجی پایرت خوریه، حق اشتراک رو با رمزارز به نظرم میشه گرفت. اگه درگاه پرداخت خودکار رمزارزی داشته باشه کاربر بیشتری خواهی داشت تا اینکه کاربر بهت ایمل بده و دستی حق اشتراک بگیری و یوزر فعال کنی و خوب البته سخت تر میشه.
یه چیز دیگه: به نظرت یه همچین آرشیو بزرگی از محتوای غیر قانونی (از نگاه شیطان بزرگ) احتمال نداره که بخاطر شکایت حذف بشه؟ رپیدشر و مگا آپلود و پایرت‌بِی بخاطر دستور مقام محترم قانونی حذف شدن...
درگاه ریالی/کریپتو/ووچر/پی پال/پرفکت مانی داریم
درمورد اون قضیه
نمیتونن متوجه بشن دیتا کجا ذخیره شده که بخوان پیگیری dmca انجام بدن. ایران هرچیش بد باشه اینکه کپی رایت نداره خوبه. دیتای ما ایران نیستاما راه هایی وجود داره که کلا invisible باشی...
قبل اینکه سایت 30 نما و تاینی موویز و امثال این راه اندازی بشه من سایت دانلود فیلم و موزیک داشتم. قضیه واسه دهه 80 هست

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
کشور مورد هدفت رو خوب مشخص کن، روی کشورهای خاورمیانه کار کنی زودتر به نتیجه میرسی

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
کشور مورد هدفت رو خوب مشخص کن، روی کشورهای خاورمیانه کار کنی زودتر به نتیجه میرسی
کشور های عرب زبان
و چینی. بعدش انگلیسی و فارسی هم که هست
تقریبا کارهاش داره تموم میشه...

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
در کشوری که اینترنت چلاق هست و روز به روز هم وضعیتش بدتر میشه ، کاری انجام دهید که به اینترنت وابسته نباشد.
من چون مجبور هستم در این زمینه فعالیت میکنم (البته در دنیای واقعی). یعنی به جز این کاری از دست بر نمیاد و حرفه‌ای جز این بلد نیستم.

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
در کشوری که اینترنت چلاق هست و روز به روز هم وضعیتش بدتر میشه ، کاری انجام دهید که به اینترنت وابسته نباشد.
من چون مجبور هستم در این زمینه فعالیت میکنم (البته در دنیای واقعی). یعنی به جز این کاری از دست بر نمیاد و حرفه‌ای جز این بلد نیستم.
ربطی به کشور نداره.
ایشالاه آخرای موندن اینجاست...:unsure:

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,595
به نظرم خیلی ها مثل شمان. تنها شما اینطور نیستی. یکیش خود من...

بالا