برگزیده های پرشین تولز

کسی پلیس فتا اشنا داره؟

mhabob_16

Registered User
لایک‌ها
70
سلام دوستان خوب هستید؟
ببخشید من 250هزارتومن از پولم رفته از کارتم پیگیری کردم فهمیدم که یکی خرید اینترنتی کرده حالا زنگ زدم میگن باید پلیس فتا نامه بزنه؟
رفتم پلیس فتا دیدم کلی دردسر داره
خواستم ببینم از دوستان کسی هست پلیس فتا اشنا داشته باشه؟
تنها کاری که باید بکنه اینکه ی نامه ارسال کنه یا ی تماس بگیره که پولمو برگشتت بزنن
ممنون
ببخشید جای نامناسب تاپیک زدم

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
کی پولتون رو برگشت بزنه؟ بانک یا صاحب اون سایت؟ پس تکلیف اون جنسی که که خریداری شده چی میشه؟ اگه اینطور بود که تو این مملکت سنگ رو سنگ بند نمیشد.
این ماجرا برای خودمون هم پیش اومده بود. یه روز برای داییم sms اومد که 2 ملیون از حسابش کم شده چند ساعت بعد یه sms دیگه اومد و یه مقدار دیگه کم شد داییم هم که گیج شده بود نمیدونست چیکار کنه رفت تو مغازه همسایه و تمام حساب رو خالی کرد فقط دو هزارتومن تو حساب مونده بود بعد دید یه پیام دیگه اومد که اون دو هزار تومن هم رفت. روز بعد اول رفت پرینت گرفت دید نوشته خرید اینترنتی رفت دادگاه زود شکایت کرد اونا هم پرونده رو ارجاع دادن به فتا اونجا که پیگیری کردن معلوم شد از کارت برای شهریه دانشگاه آزاد استفاده شده اونا یه نامه دیگه دادن به دانشگاه آزاد و با اطلاعات تراکنش اسم دانشجویی که که شهریه رو پرداخت کرده پیدا شد و در کمال تعجب معلوم شد شاگرد خودش بوده که از غفلتش سواستفاده کرده و زمانی که داییم کارت رو برای کارای مغازه بهش داده برای خودش رمز دوم ساخته بود. خوب از اونجایی که طرف آشنا هم بود یه جورایی سر و ته قضیه رو جمع کردن ولی لامصب به اون 2 تومن ته حساب هم رحم نکرد باهاش شارژ خریده بود.
قضیه شما هم همینطوره اول باید معلوم بشه که طرف چی خریده و از کجا خریده بعد میرین سراغ فروشنده و اطلاعات مشتریش رو از اون میگیرین. فقط شانس بیارین طرف اطلاعات جعلی نداده باشه یا کالای مجازی غیر قابل ردگیری نباشه مثل بیت کوین.

mhabob_16

Registered User
لایک‌ها
70
داداشم طرف معلوم شده که اموزش خریده
زنگ زدم به کسی که بهش اموزش فروخته گفت پلیس فتا زنگ بزنه یا نامه بده من پول شما رو برگشت میزنم و ایشون رو هم تحویل میدم
همه اطلاعات خریدشو دارم فقط مشکل نامه پلیس فتاست​

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
داداشم طرف معلوم شده که اموزش خریده
زنگ زدم به کسی که بهش اموزش فروخته گفت پلیس فتا زنگ بزنه یا نامه بده من پول شما رو برگشت میزنم و ایشون رو هم تحویل میدم
همه اطلاعات خریدشو دارم فقط مشکل نامه پلیس فتاست​
اخه کل اون ماجرای ما یه روز طول کشید نمیدونم چرا واسه شما لفتش میدن. به نظر من اجازه بده روال عادی خودش پیش بره اون طرف رو هم گیر بیار یه سابقه ای چیزی واسش درست کن که دیگه سمت این کارا نره. در اصل شما باید پول رو از کسی که رمز شما رو دزدیده بگیرین نه از فروشنده.

mhabob_16

Registered User
لایک‌ها
70
اخه کل اون ماجرای ما یه روز طول کشید نمیدونم چرا واسه شما لفتش میدن. به نظر من اجازه بده روال عادی خودش پیش بره اون طرف رو هم گیر بیار یه سابقه ای چیزی واسش درست کن که دیگه سمت این کارا نره. در اصل شما باید پول رو از کسی که رمز شما رو دزدیده بگیرین نه از فروشنده.
منم فردا پیگیر میشم تا ببینم سریعتر انجام میشه
سپاس

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
شما باید بری اول دادسرا

نامه ببری پلیس فتا

سر دو هفته قضیه رو حل میکنن

بالا