برگزیده های پرشین تولز

کلاس CIW و مشاوره پیرامون آن

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
طبق بررسی من کلاس CIW حداکثر 60 ساعت می باشد و هزینه اش حدود 70 تا 100 هزار تومان .

از کسانی که در این کلاس شرکت داشته اند خواهش می کنم که درباره آن توضیح داده و درباره مقولاتی که در این کلاس آموزش داده میشه صحبت کنند .:rolleyes:

آیا این کلاس نیازهای یک فرد مبتدی را برآورده می کند ؟ یعنی اگر یک مبتدی در این کلاس شرکت کنه چیزی برای یادگرفتن درش پیدا می کنه یا مطالب در سطح بالا است ؟

اگر بالاترین سطح دانش طراحی وب را 100 قرار دهیم ، یک مبتدی با رفتن به کلاس CIW با فرض اینکه تمام تلاش و پشتکار خود را برای یاد گرفتن به کار گیرد در چه رده ای قرار خواهد گرفت ؟

فصول آموزشی CIW چیست ؟ فقط HTML است یا برنامه نویسی و این چیزا هم دارد ؟

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
به نقل از rezadignity :
طبق بررسی من کلاس CIW حداکثر 60 ساعت می باشد و هزینه اش حدود 70 تا 100 هزار تومان .

از کسانی که در این کلاس شرکت داشته اند خواهش می کنم که درباره آن توضیح داده و درباره مقولاتی که در این کلاس آموزش داده میشه صحبت کنند .:rolleyes:

آیا این کلاس نیازهای یک فرد مبتدی را برآورده می کند ؟ یعنی اگر یک مبتدی در این کلاس شرکت کنه چیزی برای یادگرفتن درش پیدا می کنه یا مطالب در سطح بالا است ؟

اگر بالاترین سطح دانش طراحی وب را 100 قرار دهیم ، یک مبتدی با رفتن به کلاس CIW با فرض اینکه تمام تلاش و پشتکار خود را برای یاد گرفتن به کار گیرد در چه رده ای قرار خواهد گرفت ؟

فصول آموزشی CIW چیست ؟ فقط HTML است یا برنامه نویسی و این چیزا هم دارد ؟

1. دوره هایی که داره بیشتر شامل این چیزا میشه: HTML , Java Script , Flash که با نرم افزارهای flash , dreamweaver , frontpage کار میشه.
اصول طراحی سایت هم یاد داده میشه یعنی یه دوره فقط به این موضوع پرداخته میشه.
یه دوره هم واسه شبکه داره که خیلی کلی درس داده میشه و خلاصه چیزی از توش در نمیاد.

2.من از 100 رتبه ی 60 میدم. چون یه چیزایی هست که دانشجو یاد نمیگیره. مثل photoshop , Action script که یه طراح باید حداقل به photoshop یا نرم افزارهای مشابه گرافیکی تسلط داشته باشه.

3.برنامه نویسی به هیچ وجه نداره!

من خودم از کلاس های Flash و Dreamweaver راضی بودم.

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
والا اون طور که من بررسی کردم 7 تا دوره داره از بیسیک تا ecommerce هر کدوم هم 70 80 هزار تومنه دوره هاش و 30 40 ساعت
من خیلی دوست دارم برم اما آموزشگاه میگه متقاضی ها به حدنساب نرسیدن

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کد نویسی HTML رو یاد میدن یا کار با نرم افزارهای طراحی وب ، مثل فرانت پیج و ... ؟

دیگه کسی نیست که CIW رفته باشه ما رو راهنمایی کنه ؟

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از rezadignity :
کد نویسی HTML رو یاد میدن یا کار با نرم افزارهای طراحی وب ، مثل فرانت پیج و ... ؟

عزیزم برای کد نویسی HTML نیازی به دوره نداری دیگه . یه کتاب بگیر و Frontpage رو هم نصب کن . یاعلی ...

یک ما بعد اوستا شدی . سوالی هم بود همینجا بگرد جوابشو حتماً پیدا می کنی اگه پیدا نکردی بپرس بچه ها بهت یاد میدن .

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
به نقل از rezadignity :

هر جفتشو........

behnam-bozorg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان.
من دانشجوي ترم آخر CIW هستم. يعني ترم E-Commerce

در دوره هاي CIW ميتونيد اون دوره اي را كه مورد علاقه شماست انتخاب كنيد. بر خلاف فرمايش دوستمون در اين دوره ها مدارك برنامه نويسي هم وجود دارند كه تحت عنوان مدرك Master CIW Enterprise Developer ارائه ميشوند.

اما مدركي كه شما از آن صحبت ميكنيد مدركي است با نام Master CIW Designer
كه براي دريافت آن بايد 3 امتحان و دوره زير را بگذرانيد:

1- CiW Associate(Ciw Foundations كه شامل مباحث عمومي اينترنت - برنامه نويسي كاملا حرفه اي HTML و XHTML و CSS هست و همچنين مباني عمومي Network

2- CIW Professional Site Designer كه شامل دروسي درباره نرم افزارهاي WYSIWYG مانند:Dreamweaver and Frontpage و همچنين نرم افزارهاي Fireworks And FLASH ميباشد. همچنين دوره پاياني اين Level به نام Advanced Web Design هست كه شامل آموزش Javascript(DOM modeling) and DHTML and Advanced CSS2 هست.

3- دوره E-commerce Strategies And Practices كه نميتونم در موردش حرف بزنم كه هرچي بگم كم گفتم. در اين دوره با اصولي بسيار قدرتمند درباره راه اندازي و مشاوره سايتهاي تجارت الكترونيك آشنا ميشويد.

مجموع اين سه امتحان باعث دريافت گواهينامه بين المللي Master CIW Designer خواهد شد.

اعتبار اين مدرك هم تا حدي است كه انجمن بين المللي طراحان وب و IBM و خود Microsoft اونو به عنوان LEADER در بحث Web مطرح ميكنن و در عين حال براي ديدن و تحقيق بيشتر ميتونين به اين سايتها سري بزنين.

www.ciwcertified.com
www.prosofttraining.com

در ضمن دوستاني كه مايل به طي اين دوره ها هستند بنده ميتوانم براي تدرس خصوصي در خدمتشان باشم.
البته با تعيين وقت قبلي چراكه فعلا در 2 موسسه در حال تدريس هستم.

[email protected]

ستاره سرداری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگم کسی دوره را تو مجتمع فنی گذرونده؟
تست زبان می گیرند ؟
تست زبانش چه جوریه ؟

دوستان من توی مجتمع فنی ciw رو گذروندم. بر خلاف تصور عموم این دوره خیلی پیشرفته و حرفه ای تدریس میشه. شامل 4 لول هست.
1- اصول طراحی که شامل html,css,network میشه و 54 ساعت آموزش این لوله. در ضمن به ما توی این لول html5 و css3 تدریس شد که این خودش نشون دهنده به روز بودن اطلاعات هستش.
2- java script و jquery که 42 ساعت آموزش هست و زیر و بم جی کوئری رو هم حسابی یاد میگیرید.
3- flash که خدود 40 ساعت آموزشه
4- php & my SQL هم تدریس میشه که 42 ساعت آموزش داره.
در نهایت هم وقتی هر 4 تا لول رو جداگانه گذروندید بهتون CIW میدن که طبق گفته خودشون مدرک مجتمع فنی توی 45 تا کشور معتبره. در ضمن امتحاناتش به صورت آنلاین گرفته میشه و full english هست. یعنی سوالا و جوابا همگی انگلیسیه و اگه کسی زبان بلد نیست نره ثبت نام کنه و هی امتحان و رد بشه.

در ضمن هزینه هاش هم هر کدوم بالای 250 تومنه. بین 250 تا 350 متغیره هر لولش.

بالا