برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری سايت ايگولديران EGoldiran.com

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از pedramajd :
آقا من از آنجايی که سه سال است با سايت ایگولدیران کار کرده ام و انصافا هر وقت برايم مشکلی پيش آمده با آنها تماس گرفتم و راهنمايی ام کردند بر خود واجب ديدم که مطالبی در جواب دوستان بنويسم.
اولا سايت ايگولديران از قديمی ترین سایتهایی است که در این زمینه فعال بوده و در شروع به کار این سایت یکی دو وبلاگ تنها اطلاعاتی درباره ایگولد داشتند.
جالب این جاست که همه سایتها خود را به این سایت می چسبانند و دوستی در اینجا گفته که آنها از اسم ما استفاده میکنند!!!؟:eek:
ثانیا همانطور که دوست مال باخته ما می داند این سایت دارای بخش کاربران است که تمامی خرید و فروش آنها از آنجا انجام می گیرد.
همچنین این شرکت دارای شماره تلفن است که من خود سه بار با آنها تماس گرفته ام شما هم در صورت شک کردن می توانستید با آنها تماس تلفنی بگیرید.:exclamati
ثالثا شما به حساب دیگری که اسم آن فرق می کند پول واریز کرده اید خوب حالا به جای اینکه اینجا دم از کلاهبرداری که مطمعن هم نیستید بزنید اطلاعات واریزیتان را به اشرکت ایگلد بدهید و از طریق آنها پی گیری کنید.
رابعا طی آخرین تماس سایت ایگولدیران تا چند هزار دلار از خسارت کاربران را می پردازد که حتما شما هم جزو کاربران آنها هستید. البته نمی دانم در بخش کاربران آنها رجیستر کرده اید یا نه؟؟؟
امیدوارم چنین مشکلاتی برای هیچ فرد دیگری پیش نیاید.

اولاً من هیچ تلفنی در این سایت ندیدم ( شاید دیدن خراب کردن فوری تلفن گذاشتن اونم به قول دوستمون فتوکپی یه تلفن الکی)
ثانیاً شما که یه پست زدی یهو از کجا پیداتون شد که داری سنگ اونا رو به سینه میزنی نکنه صاحب ایگولد ایران هستید :happy:
ثالثاً عزیز من اگه شما این راه رو داری میری خیلی از دوستانی که اینجا هستند اسفالتش کردند پس نیاز نیست به انتقال تجربه در ضمن مردم نیازی به خسارت دادن ندارند ، همون حقشون رو بدند کافیه .
رابعاً اگه شما با ایگولد ایران ارتباط داری بهشون بگو با اسم واقعی و نه زیر نقاب بیان توی این فروم تکلیف رو روشن کنند .;) و این کاملاً واضحه که کلاهبرداریه :hmm: اگه نیست بفرمایید بیان اینجا از خودشون دفاع کنند تا تکلیف روشن بشه

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
نوع حواب دادنشون خیلی شبیه به دلایلی هستش که هایپ های کلاه بردار در توجیه کلاهبرداریشون ارائه میدند
تا حالا کم هایپ ندیدیم که با دلیل هک شدن پول ملت رو بالا کشیدن همشون هم اوایل ادعا می کنند که بخشی از ضرر اعضا رو پس میدند ولی شما اگه پشت گوشتون رو دیدید پرداخت پول رو هم می بینید
جالبه که هایپ ها و اتوسرف های کلاهبردار هم هروفت که کاربری در موردشون مطلب بنویسه و حقش رو بخواد سریعا اون کاربر رو از سایت و فارومشون اخراج می کنند
واقعا که چندش آوره

کسی که ادعای صدافت داره باید تو چنین مواقعی حوابگو باشه نه اینکه خودش رو به موش مردگی بزنه میخواستند حواسشون رو جمع کنند تا هک نشن

pedramajd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا خوب همين بی دقتی ها رو کردی که پولتو از دست دادی
برادر من پرهام آخر بهمن از ایگلدیران ۷۴۰ دلار خرید کرد چطور سر ما کلاه نرفت؟
اگه به قسمت درباره ما در سایتشون می رفتید تمام اطلاعات رو می دیدید تازه شما که میگید اینکاره هستید تو تمام ایمیلهاشون آدرس کامل- شماره تلفن- فاکس و لگوی سایتشون اومده من از همون سه سال پیش این شماره رو دیدم پس جدید هم نیست.
اگه فکر ميکنيد شرکت و سايتشون بايد بياد اينجا از خودشون دفاع کنه! خوب بهشون زنگ بزنيد
شما هم به جای اینکه به من بپرید که چرا تا حدودی با شما مخالفم سعی کنید چیزی بگید که کسی بهتون شک نکنه
یا حق

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از pedramajd :
آقا خوب همين بی دقتی ها رو کردی که پولتو از دست دادی
برادر من پرهام آخر بهمن از ایگلدیران ۷۴۰ دلار خرید کرد چطور سر ما کلاه نرفت؟
اگه به قسمت درباره ما در سایتشون می رفتید تمام اطلاعات رو می دیدید تازه شما که میگید اینکاره هستید تو تمام ایمیلهاشون آدرس کامل- شماره تلفن- فاکس و لگوی سایتشون اومده من از همون سه سال پیش این شماره رو دیدم پس جدید هم نیست.
اگه فکر ميکنيد شرکت و سايتشون بايد بياد اينجا از خودشون دفاع کنه! خوب بهشون زنگ بزنيد
شما هم به جای اینکه به من بپرید که چرا تا حدودی با شما مخالفم سعی کنید چیزی بگید که کسی بهتون شک نکنه
یا حق
بهتره خودت اول يه جوري رفتار كني كه بهت شك نكنن
دوتا پست داري اونم تو همين تاپيك بعد ميخواي حرفتو باور كنيم
يهو از كجا پيدات شد؟؟؟؟؟
احتمالا يكي از ادمين هاش هستي
-------
و اشتباه شما دوست عزيز اينجا بود كه اومدي همه پول رو باهم ريختي شما بايد 6تا صد دلاري ميريختي يعني پشت سرهم بعد اينكه پول 100دلار اول رو گرفتي 100 دلار بعدي رو ميريختي اينجوري ضرر نميكردي
به هرحال برات متاسفم:(

pedramajd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز حداقل به تاریخ عضویت من در این سایت نگاه کن، چهار ماه از شما زودتر است
شما هم می دانید که سایت ایگلدیران یکی از مطمعن ترین سایتها است و با وجود این همه سایت جور و واجور داخلی و خارجی شما خودتان هم این سایت را انتخاب کردید.
امیدوارم شما هم تجربه کافی گرفته باشی و به قول این آقا، ایگلدت را کم کم ارسال می کردی.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
دوست عزیز حداقل به تاریخ عضویت من در این سایت نگاه کن، چهار ماه از شما زودتر است
شما هم می دانید که سایت ایگلدیران یکی از مطمعن ترین سایتها است و با وجود این همه سایت جور و واجور داخلی و خارجی شما خودتان هم این سایت را انتخاب کردید.
امیدوارم شما هم تجربه کافی گرفته باشی و به قول این آقا، ایگلدت را کم کم ارسال می کردی.
ببخشيد شما از ادمين هاي ايگلد ايران هستيد؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
همون egold4ucom. بريد از اين بخريد ديگه. مطمئن هم هست. زودم كارو انجام ميده.

Last edited by a moderator:

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
جناب پدرام شما به جای طرفداری از کلاهبردارها بهتره بگین چرا این آدم های درستکار comment های وبلاگشون غیر فعاله
نکنه از نظر کاربرا میترسن ؟!

egold4ucom

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
همون egold4ucom. بريد از اين بخريد ديگه. مطمئن هم هست. زودم كارو انجام ميده.

سلام
شما لطف دارید نسبت به سایت ما.
موفق باشید

mahdi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از fotocopy :
جناب پدرام شما به جای طرفداری از کلاهبردارها بهتره بگین چرا این آدم های درستکار comment های وبلاگشون غیر فعاله
نکنه از نظر کاربرا میترسن ؟!

من از اين سايت درستکار !!!خواستم در اينجا نظر بدهد که پاسخش را همه ديدند!!جناب پدرام مثل اينکه شما رابطه مناسبی با اين سايت داريد پس اين پيشنهاد تازه را به انها انتقال داده و پاسخ سايت را حتمآ در اينجا منعکس کنيد.

پيشنهاد:
فقط برای 24 ساعت اين تاپيک را در سايتشان قرار دهند تا حد اقل اين بیچاره هايی که بيش از 11000 $ از دست داده اند فرصت ابراز نظر داشته باشند!!!

اما در پاسخ به سابقه شما!! بهتر بود اول شماره حساب ايگلد من را ميديد(در فيش درج شده) بيش از 3سال است در اين زمينه فعاليت ميکنم و سايت های کلاهبردار زیادی ديدم و متضرر شدم! ايا شما معتبر تر از comshare ميشناختيد که در 3 مرحله به بهانه های هک شدن سايت . اشتباه در بازار forex و در نها ت اعلام ورشکستگی و دادن زيانهای -98%!! همه را متعچب کرد ميشناختيد!! یا سايت 4daily و ديگران...

همين تجربيات است که باعث ميشود در چنين مواقعی (تغييرات اساسی در سايت و بهانه هک شدن وپاسخ ندادن به ایميلهای زيانديده ها و با لحن تهديد اميز و غير مسؤلانه پاسخ دادن و ...) در کلاهبردار بودن سايت شک نکنم!

pedramajd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز
این که یک سایت بیاید اینجا جواب شما را بدهد به خود سایت و وضعیت و وقت آنها بستگی دارد که البته امیدوارم آنها این کار را بکنند.
هدف ما در اینجا ابراز نظرات متفاوت و دستیابی به نتایجی منطقی است و من در مورد سابقه جواب شما را می دهم و بهتر است در این مورد دیگر بحثی نکنیم.
اگر شما میگویید سه سال است در این کار هستید من این سایت را چهار سال است که میشناسم و شماره حساب ایگولد من هم شش رقمی و زیر 500 هزار است که فکر نکنم افراد زیادی در ایران شماره ایگولد شش رقمی داشته باشند.
خوشبختانه من در سایت کامشیر تنها 10 یورو سرمایه گذاری کردم ولی قبل آن در سال 2000 سایت دیگری به نام هایگلد یک سال و نیم کار کردم که بالاخره آنهم بسته شد.
بگذریم، از قدیم گفته اند بار کج به منزل نمیرسد، یعنی اگر این سایت کلاهبردار است باید تو این سه چهار سال گندی می زد و تا الان بسته شده بود. اگر هم تا یکی دو هفته آتی فلنگ را بست یعنی ....
در مورد ایمیل هم باید عرض کنم که ادبیات آنها در جواب شما کاملا محترمانه است و وقتی شما آنها را تهدید می کنید می خواهید آنها از شما قدردانی کرده و تمام پولی را که به حساب دیگری ریخته اید به شما پس بدهند. در مورد وبلاگ حق با شماست

در مورد خرید ایگولد ، سایت و وبلاگ آقای قاری نیز از قدیمها بوده ، که آن را توصیه می کنم، البته ایشان هم پیامهایشان غیر فعال است!!!!

]
[/SIZE]​

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
دوست عزیز
این که یک سایت بیاید اینجا جواب شما را بدهد به خود سایت و وضعیت و وقت آنها بستگی دارد که البته امیدوارم آنها این کار را بکنند.
هدف ما در اینجا ابراز نظرات متفاوت و دستیابی به نتایجی منطقی است و من در مورد سابقه جواب شما را می دهم و بهتر است در این مورد دیگر بحثی نکنیم.
اگر شما میگویید سه سال است در این کار هستید من این سایت را چهار سال است که میشناسم و شماره حساب ایگولد من هم شش رقمی و زیر 500 هزار است که فکر نکنم افراد زیادی در ایران شماره ایگولد شش رقمی داشته باشند.
خوشبختانه من در سایت کامشیر تنها 10 یورو سرمایه گذاری کردم ولی قبل آن در سال 2000 سایت دیگری به نام هایگلد یک سال و نیم کار کردم که بالاخره آنهم بسته شد.
بگذریم، از قدیم گفته اند بار کج به منزل نمیرسد، یعنی اگر این سایت کلاهبردار است باید تو این سه چهار سال گندی می زد و تا الان بسته شده بود. اگر هم تا یکی دو هفته آتی فلنگ را بست یعنی ....
در مورد ایمیل هم باید عرض کنم که ادبیات آنها در جواب شما کاملا محترمانه است و وقتی شما آنها را تهدید می کنید می خواهید آنها از شما قدردانی کرده و تمام پولی را که به حساب دیگری ریخته اید به شما پس بدهند. در مورد وبلاگ حق با شماست

در مورد خرید ایگولد ، سایت و وبلاگ آقای قاری نیز از قدیمها بوده ، که آن را توصیه می کنم، البته ایشان هم پیامهایشان غیر فعال است!!!!

]
[/SIZE]​
Created: 06-jan-2004Expires: 06-jan-2007این سایت که 2 سال هم نشده راه افتاده !!
نکنه قبلا وبلاگ بود ؟!

mahdi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از fotocopy :
Created: 06-jan-2004Expires: 06-jan-2007این سایت که 2 سال هم نشده راه افتاده !!
نکنه قبلا وبلاگ بود ؟!

جناب پدرام
دوست عزيز اگر اين سايت اعتماد کاربران را جلب نمی کرد ايا می توانست از امثال من و کسانیکه 11000$ از دست داده اند به این شکل کلاه برداری کند!! پس عذر بدتر از گناه نیاورید. يعنی گناه بزرگ مجرمی را ناديده بگیريم چون قبل از اين جلب اعتماد میکرده!(که اين جلب اعتماد م لازمه کارش بوده)حالا هم به بهانه هک شدن ايمیل (اين سايت غلط کرده ايمیلی را که به اين راحتی هک ميشه تنها پل ارتباطی خودش با کاربران قرار داده) 11000$ بالا بکشه و چند روز بعد همه چی فراموش بشه و دوباره به کارش ادامه بده و منتظر فرصتی دیگر تا از اعتماد یک عده ديگه سؤ استفاده کنه؟! اين مطلوب شماست :همه خفه بشن تا دزد با افتخار به کارش ادامه بده...؟

تمامی مواردی که نشان میدهد سایت ا يگلدیران کلاهبردار است از دید ايشان پنهان مانده!!(توصيه میکنم
یکبار با دقت مطالبی را که در اين مورد نوشتم با دقت بخوانید بعد...) ايا نبايد در سايتی که به قول خودش کاربران
11000$ زیان ديده اند تاپیکی وجود داشته باشد تا کاربران در ان اظهار نظر کنند....

پيشنهاد من چه شد! نکنه شما از ادمینهای ان سايت درستکاريد!!! مثل اينکه شما هم مثل ادمينهای سايت ايگلدیران موارد را گزينش میکنید و هر چه را صلاح میداندی مطرح میکنید!! چه شباهتی!!!

از اين گذشته مثل اينکه در اين مدت 4 ماهی که درپرشين تولز عضو شده ايد تنها مطلب کلاهبرداری سايت ايگلديران برايتان جالب بوده چون شما 4 بار کلآ در اين 4 ماه نظر داده اید(که 3 تای انها مربوط به اين مطلب است)!!! چه قدر شما نسبت به اين سايت احساس مسوليت میکنيد!! کاش مسؤلين سایت محبوبتان از شما بياموزند!!

pedramajd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز این که من چه موقع و در چه موردی نظر بدهم به شما کمکی نمی کند.
بر فرض این که همه حرفهایی که می زنید درست باشد، باید مواردی را متذکر شوم.
در ایمیلی که در جواب شما زده اند و شما آن را اینجا مطرح کردید، به روشنی مشخص شده که ایمیل افراد دیگر حک شده است و در انتهای ایمیل هم از شما خواسته که شما از یک ایمیل دیگر خود استفاده کنید.
بر عکس آنچه ادعا می کنید، تمامی خرید و فروش من، برادر و دوستانم از بخش کاربری انجام می گیرد و شما خودتان استفاده از ایمیل را انتخاب کردید در حالیکه یکی دیگر از راههای تماس فاکس و تلفن است.
و باید قبول کنید که شما هم اشتباه کرده اید.
از آنجایی که شما بر ادمین بودن من تاکید دارید، باید عرض کنم هیچ بعید نیست که شما هم از ادمینهای سایتهایی باشید که در هر پستشان سایت خود را تبلیغ می کنند و به قولی از آب گل آلود ماهی می گیرند.
پیشنهاد شما به من کاری از پیش نمی برد ، باید با خودشان تماس بگیرید.

mahdi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از pedramajd :
دوست عزیز این که من چه موقع و در چه موردی نظر بدهم به شما کمکی نمی کند.
بر فرض این که همه حرفهایی که می زنید درست باشد، باید مواردی را متذکر شوم.
در ایمیلی که در جواب شما زده اند و شما آن را اینجا مطرح کردید، به روشنی مشخص شده که ایمیل افراد دیگر حک شده است و در انتهای ایمیل هم از شما خواسته که شما از یک ایمیل دیگر خود استفاده کنید.
بر عکس آنچه ادعا می کنید، تمامی خرید و فروش من، برادر و دوستانم از بخش کاربری انجام می گیرد و شما خودتان استفاده از ایمیل را انتخاب کردید در حالیکه یکی دیگر از راههای تماس فاکس و تلفن است.
و باید قبول کنید که شما هم اشتباه کرده اید.
از آنجایی که شما بر ادمین بودن من تاکید دارید، باید عرض کنم هیچ بعید نیست که شما هم از ادمینهای سایتهایی باشید که در هر پستشان سایت خود را تبلیغ می کنند و به قولی از آب گل آلود ماهی می گیرند.
پیشنهاد شما به من کاری از پیش نمی برد ، باید با خودشان تماس بگیرید.

شما همان چيزهایی را تکرار ميکنيد که ادمين سايت کلاهبردار مطرح ميکند! من قضاوت را به کاربران واگذار میکنم اگر شما جزء کلاهبرداران نْيستید شماره تلفن و اسم واقعی خودتان را برای من بفرستيد من در اولين فرصت تماس میگیرم اگر هم هستيد.. .

در مورد اين اتهام مسخره هم ... من کدام سايت را اينجا تبليغ کردم؟!!!!! شما و سايتتون نمی توانيد با وعده سر خرمن(بازگرداندن بخش کوچکی از کلاهبرداریها)کاربران را فریب دهيد

نکنه فکر کردين در سايت شما kogin می کردم و از قسمت پرداخت اقدام می کردم وضعم بهتر از اين بود ؟! چه بسا شما حساب ايگلدم را هک می کرديد (انتظار دارين در هر صفحه ای pasword وارد کنم...) به کاربران سايتتون اجازه بدين در سايت اظهار نظر کنند تا ببينیم بر سر انهایی که در سايت login کرده اند چه بلايي امده!

1

pedramajd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز به نظر می رسه ما زبون همدیگر و نمی فهمیم، و ترجیح می دهم کمتر جوابتون رو بدم.
من اگه کمی بیشتر با شما بحث کنم من هم به جرم کلاهبرداری می اندازید زندان.
منظور شما از حساب ایگولدم را حک می کردید چیه؟ چرا همش جاده خاکی می زنید.
می دونم که شما پولتون رو از دست دادین و ناراحتید، ولی باور کنید که SCI ایگولد واسه همین چیز ها طراحی شده.
با این وجود امیدوارم پولتون برگرده

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
این دیگه چه سایتیه اگه ایرانی هست پس چرا بخش فارسی نداره تازه من حتی انگلیسی اش رو هم پیدا نکردم
خلاصه نمیشه چیزی ازش فهمید

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
منم با هر دوشون کار کردم , بسیار منظم و عالی هستن.

em33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Roby :
این دیگه چه سایتیه اگه ایرانی هست پس چرا بخش فارسی نداره تازه من حتی انگلیسی اش رو هم پیدا نکردم
خلاصه نمیشه چیزی ازش فهمید
بابا جون اون بالا رو هم میخوندی بد نبود گفتم که مثل اینکه از اول نوروز کارش رو شروع میکنه وقتی دات آی آر داره یعنی سایت ایرانی هست آقا جان چه جوری فارسی نداشته باشه شاید هنوز تکمیل نشده

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از em33 :
بابا دعوا نکنید مژده میدم به همتون خیالتون دیگه از این سایتهای کلاه بردار راحت میشه
شنیدم که بانک طلای ایران از اول نوروز شروع به کار میکنه به صورت آنلاین تموم حسابهای الکترونیکی رو ساپورت میکنه و به مستر کارت و ویزا و پای پال هم میریزه از همه مهمتر در کمتر از ۱۵ دقیقه به هر حسابی در هر بانکی داخل ایران واریز میکنه و سیستم امنیتی ssl128 داره هر ایگلد هم به قیمت هر دلار آمریکا تعویض میکنه برید حال کنید دیگه از این سایتهای که طراحش رو هم خودشون کردن مثل وبلاگه:lol: خرید نکنید
اینم آدرسش هست
https://www.goldbank.ir
البته شنیدم که چند تا آدرس داره ولی آدرس اصلیش همینه
كلاهبرداري از نوع ايراني.

بالا