برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری فریش تم | محصولات بی کیفیت و پشتیبانی ضعیف

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
سلام دوستان

داستان از اینجا شروع شد که قالب MarketPlace رو نیاز داشتم. این قالب رو داشتم اما گفتم چون نسخه ی جدید نیست ضرر نداره نسخه جدید رو بخرم تا هم اپدیت شده باشه و هم از پشیبانی استفاده کنم خلاصه اینکه این قالب رو فریش تم (به مدیریت سینا امین زاده) از همه جا گرون تر زده بود (قیمت 99 تومن) و من با 60 درصد تخفیف نوروز خریدم . قبل از اینکه بخوام بخرم سوال کردم که اگر قالب مشکل ترجمه و یا نمایشی داشته باشد جزء پشتیبانی محسوب می شود و گفتند بله
a5f6-1e.jpg

بعد از اینکه از قالب استفاده کردم دیدم وابیلا کلی مشکل داره، یا ترجمه نشده یا اشتباه ترجمه شده یا اصلا راست چین نشده ! به پشتیبانی فقط چند مورد رو گفتم گفتند دسترسی بده تا برطرف کنیم اما کاری نکردن بعد گفتند اشکالی نداره نسخه جدید اپدیت می کنیم و مشکل رو برطرف می کنیم اما 25 روز گذشت و هیچ کاری نکردن.

9bb1-2e.jpg

9bb1-3e.jpg

9bb1-5e.jpg

7aa1-6e.jpg

7aa1-7e.jpg

7aa1-8e.jpg

7aa1-9e.jpg

0e48-10e.jpg

در کل دوستان این سایت محصولات بی کیفیت و پشتیبانی بسیار ضعیفی داره به این صورت که بعد از 2 تا 3 روز جواب میدن و هیچ مشکلی رو از خریدار برطرف نمی کنن.

برای پیگیری مشکلم با تمامی شماره های موجود در سایت چندین بار تماس گرفتم اما هیچ کس جواب نداد تا اینکه بعد از چند بار تماس گرفتن با مدیر سایت، یک اس ام اس به من داد که اون هم هیچی
0e48-11.jpg

خلاصه دوستان من هم پولم رو هدر دادم و هم 25 روز از وقتم رو، پس شما حواستون باشه سرتون کلاه نره.

mreza123

Registered User
لایک‌ها
99
ممنون جهت اطلاع رسانی، قصد خرید قالب داشتم که مطمئنا این سایت رفت توی لیست سیاهم .

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
خیلی خوبه که این سایتای اینچنینی رو گزارش بدیم که یکی دیگه گرفتار نشه

ralef

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
جالبه ماهان تیموری هم تو استوری هاش از این آدم تبلیغ کرده بود که رفیقم خیلی موفق و نابغه س ، معلوم شد نبوغ ایشون تو چیه:general304:

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
جالبه ماهان تیموری هم تو استوری هاش از این آدم تبلیغ کرده بود که رفیقم خیلی موفق و نابغه س ، معلوم شد نبوغ ایشون تو چیه:general304:

بله متاسفانه

همین دو روز پیش دیدم داره تبلیغش می کنه اگر توی گوگل هم سرچ کنید می بینید ایشون شاکی زیاد داره

فقط کافیه با عناوینی مثل دزدی فریش تم یا کلاهبرداری فریش تم سرچ کنید

بالا