برگزیده های پرشین تولز

کلاه بردار قدیمی

mikroooob20

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان عزیز شخصی با نام تلگرامی abasi,miss که خیلی وقته توی انجمن در حال کلاه برداریه و احتمالا افراد قدیمی انجمن میشناسنش امشب به بهونه خرید شارژ به من پیام دادن و از اونجایی که من ایشونو میشناختم تونستم ۴۰ تومن ازش بکنم.
ولی خودش میگفت شارژ رو برا یه نفر دیگه میخواسته و اون طرف مستقیم از کارت خودش به کارت من واریزی داشته و اون این وسط واسطه بوده برای جمع کردن امتیاز بیشتر توی بازارچه.
خلاصه دوستان هواسشون رو بیشتر جمع کنن فرید همچین افرادی رو نخورن.
ایدی تلگرامش:
endlessbadtrip@
شماره هاش:
۰۹۳۵۳۹۲۱۹۹۲
۰۹۰۳۵۷۸۳۱۷۳

Screenshot_۲۰۱۷۱۲۰۶-۱۹۵۲۲۳.png Screenshot_۲۰۱۷۱۲۰۶-۱۹۵۵۱۱.png

Screenshot_۲۰۱۷۱۲۰۶-۱۹۵۰۴۹.png

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
درود
اگر پول شما رو هم خورده بودند که هیچ
ولی اگر شما تو دام نیفتاده بودید بهتره که پول رو یک یا چند تا از مال باختگان بدید
به هرحال مختارید
موفق باشید

roozbeh72

مسوول مسابقات
لایک‌ها
266
سلام
یعنی واقعا بعد از این همه مدت و این تعداد کلاهبرداری یه نفر پیدا نشده بره ازش شکایت کنه؟
هرچقدر هم آدم زرنگی باشه بازم به راحتی میتونن گیرش بندازن!!

7web900

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
دوستانی که ادعا دارند این آقا ازشون کلاه برداری کرده لطفا مدارکشون رو از طریق پیام خصوصی برای بنده بفرستند
ایشون از دوست من هم 80 هزار تومان گرفت و شارژ رو انتقال نداد
لطفا همه عزیزان همکاری کنند و تا آخر شب کلیه مدارک رو برام ارسال کنند
مدارک شامل عکس و فیلم از تمام پیام های ایشون با شما و شماره موبایل و شماره حساب متخلف میشه
کاربرانی که نتونستن تا امشب مدارک رو برای بنده بفرستند لطفا در اولین فرصت مدارکشون رو برام ارسال کنند تا در ادامه روند شکایت ضمیمه پرونده بشه
شنبه صبح پرونده ای با طرح شکایت از ایشون در دادسرا و پلیس فتا مطرح خواهد شد و بنده شخصا پیگیر پروندشون میشم
با تشکر

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
اینظوری که معلومه و طبق اعترافات شما ، شما پول اونو بالا کشیدی!
جهت اطلاع؛ ایشون صرفا با همین تاپیکی که زدی می تونی بر علیه شما با دو عنوان مجرمیت کلاهبرداری و تهمت از شما شکایت کنه و علاوه بر تعزیرمعین دادگاه و رد مال می تونه شما رو به پرداخت هزینه های دادرسی هم مجبور کنه!
شما اول ثابت کن ایشون از شما دزدی کرده و یا کلا دزد هست بعد تاپیک بزن! ضمن اینکه بالفرض شما می دونی که اون شخص دزده حرفه ای هم هست اما از شما دزدی نکرده یا حتی دزدی کرده باشه هیچ کدومشون مجوز این نیست که شما ازش چیزی بدزدی!

mikroooob20

Registered User
لایک‌ها
25
اینظوری که معلومه و طبق اعترافات شما ، شما پول اونو بالا کشیدی!
جهت اطلاع؛ ایشون صرفا با همین تاپیکی که زدی می تونی بر علیه شما با دو عنوان مجرمیت کلاهبرداری و تهمت از شما شکایت کنه و علاوه بر تعزیرمعین دادگاه و رد مال می تونه شما رو به پرداخت هزینه های دادرسی هم مجبور کنه!
شما اول ثابت کن ایشون از شما دزدی کرده و یا کلا دزد هست بعد تاپیک بزن! ضمن اینکه بالفرض شما می دونی که اون شخص دزده حرفه ای هم هست اما از شما دزدی نکرده یا حتی دزدی کرده باشه هیچ کدومشون مجوز این نیست که شما ازش چیزی بدزدی!
شما نمیخواد برا کسه دیگه دلسوزی کنی. هم قبلا این اقا پول مارو بالا کشیده و مدارکش موجوده و هم کامنت های بالا سرت رو نگاه کنی میبینی که بقیع هم تایید کردن دزدی ایشونو.

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
من بار حقوقیشو برات گفتم!خواه پند گیر خواه ملال!

c7cq1

Registered User
لایک‌ها
12
داداش نوش جونت هرچی گرفتی حلالت باشه این یارو پول خیلیا رو بالا کشیده

7web900

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
دوستانی که ادعا دارند این آقا ازشون کلاه برداری کرده لطفا مدارکشون رو از طریق پیام خصوصی برای بنده بفرستند
ایشون از دوست من هم 80 هزار تومان گرفت و شارژ رو انتقال نداد
لطفا همه عزیزان همکاری کنند و تا آخر شب کلیه مدارک رو برام ارسال کنند
مدارک شامل عکس و فیلم از تمام پیام های ایشون با شما و شماره موبایل و شماره حساب متخلف میشه
کاربرانی که نتونستن تا امشب مدارک رو برای بنده بفرستند لطفا در اولین فرصت مدارکشون رو برام ارسال کنند تا در ادامه روند شکایت ضمیمه پرونده بشه
شنبه صبح پرونده ای با طرح شکایت از ایشون در دادسرا و پلیس فتا مطرح خواهد شد و بنده شخصا پیگیر پروندشون میشم
با تشکر

ایشون شارژ رو با درصدی کمتر از مقدار توافق شده انتقال دادند و دوستم از طرح شکایت منصرف شدند

دوستان هر زمانی ازتون دزدی و کلاه برداری شد میتونید مدارکی که گفتم رو به پلیس فتا تحویل بدید و خودشون پیگیر میشن
طرح شکایت هم کاری نداره اول میرید دادسرا و بعد ارجاع میدن پلیس فتا و نهایتا 30 تومن هزینه داره براتون و بعدش میتونید اصل مبلغ رو به همراه تمام هزینه هایی که کردید و خسارت رو از کلاه بردار پس بگیرید
پس لطفا هر کس حتی اگه ازتون 5 تومن هم دزدی کرد پیگیر باشید و نزارید به کارش ادامه بده

moxtar66pn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من امروز صبح شکایت کردم ازش
مبلغ مهم نیست حتی اگه ۵ تومن باشه
فقط دوست دارم گیر بیوفته و تا اخرش هم پیگیرشم
همون حسام طاهریان

بالا