برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوست عزیز فکر نمیکنم کسی با قلعه نوعی مشکل داشته باشه با عملکرش در دو فصل گذشته مشکل دارن
بعدم فتح خیبر که نکرده بعد 5 بازی 1 برد آورده اونم با حداقل اختلاف
اگر سهمیه گرفتیم جای خوشحالی داره وگرنه پنجم و ششم و نهم هیچ فرقی نمیکنه
که هنوز ششم هستیم و فرقی به حالمون نکرد چون اون بازی هایی که باید میبردیم رو نبریم و حالا مجبوریم تراکتور صدر جدولی رو ببریم حتی پرسپولیس هم با اون نتایج وحشتناکش فقط 3 رتبه از ما پایین تره !!!

بزرگوار درست مطالعه کنین بنده چی نوشتم
چرا اتفاقا افراد زیادی با شخص قلعه نویی مشکل دارن که مهم نیست بنده هم نگفتم نظرشونو تغییر بدن و ازون تشکر کنن
گفتم برد اسقلالو تبریک بگین اگه واقعا تاجی هستین!

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
تبریک به همه آبی دلان
بازیو تو سفر بودیم ندیدم ولی خوشحالیم
تا ابد آبی

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
تبریک بابت برد به همه اونایی که همیشه با برد استقلال خوشحال میشن
متاسفانه نتونستم بازی رو ببینم، ولی خلاصه بازی رو که الان دیدم از گل کرار لذت بردم
4 هفته محرومیت کرار و جنجال و اخراج کرار، بنظرم همه برای دور کردن استقلال از قهرمانی بود که متاسفانه موفق شدن، بنظرم 4 هفته دوری کرار کم نبود و نخواهد بود
به امید روزهای قشنگتر برای استقلال عزیز

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
http://www.fcesteghlal.ir/Portal/ho...می: انتظار نداشتم قلعه نویی مرا فیکس بازی دهد
محسن کریمی پدیده جوان آبی پوشان پایتخت در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره نخستین حضور ثابتش در ترکیب استقلال که در بازی با صبا رخ داد گفت: واقعیت این است که اصلا فکر نمی‌کردم که در این شرایط استقلال به صورت ثابت به میدان بروم اما آقای قلعه‌نویی به من گفته بود برای این بازی آماده باشم و از اینکه این شانس را به من داد از او متشکرم. من همه تلاشم را می کنم تا برای تیمم مثمر ثمر باشم و در بازی با صبا هم همه تلاشم را انجام دادم.
وی درباره عملکردش عنوان کرد: طبیعی است که به دلیل کم تجربه بودن من، برخی اشتباهات از من سر زده باشد اما واقعا تلاشم را کردم تا بتوانم عمبکرد خوبی داشته باشم و امیدوارم آقای قلعه نویی هم از من راضی بوده باشد. یک چیز هم خطاب به هواداران می‌خواستم بگویم و آن هم اینکه اشتباهات من را در بازی با صبا یا ذوب آهن به حساب کم تجربگی من بگذارند و مطمئن باشند که در آینده این اشتباهات را از من کمتر می‌بینند.
مهاجم استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که بازی کردن را از کجا شروع کرده است، گفت: من از تیم ساروی ساری فوتبالم را شروع کردم و در آنجا هم آقای عمران ******* خیلی به من کمک کرد و سپس در تست جوانان استقلال حضور پیدا کردم و آقای رضا جلالی من را پسندید و بعد از آن هم شاگرد ایوب اصغرخانی در جوانان استقلال بودم. این فصل هم به امیدهای استقلال رفتم و آقای دین‌محمدی خیلی به من کمک کرد و واقعا به لحاظ فنی من را پرورش داد و در نهایت هم ایشان مرا به آقای قلعه‌نویی و تیم بزرگسال معرفی کرد که در نهایت با اعتماد آقای قلعه‌نویی من شانس بازی در تیم بزرگ استقلال را پیدا کردم که جا دارد از زحمات همه این عزیزان و حسن خاوری مسئول کمپ حجازی که در این مدت همیشه به من کمک کرده تشکر ویژه داشته باشم.

وی در مورد استفاده از محسن کریمی بیان کرد: بازیکن جوان را باید در موقعیت خوب به زمین فرستاد شرایط چند وقت اخیر ما خیلی بد بود و اگر بازیکن جوان را به میدان می‌فرستادیم خدایی نکرده می سوخت.
http://www.fcesteghlal.ir/Portal/ho...باید در سه بازی آخر بخاطر هواداران پیروز شویم

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خشایار محسنی!
نیما رسولی!
محسن فروزان!
سید محسن کریمی
تراکتور
تیم همساده
؟؟؟

این فصل کی تموم میشه؟ پس؟؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
امیدوارم سهمیه آسیا رو بتونیم بگیریم .

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
این فصل که میاد باز گویا قلعه نویی سرمربی . کاش بره تا خیلی ا بزرگای دیگه برگردن امسال اندو و ... به نظرم این فصل بره هم به خودش لطف کرده هم به استقلال چون بازیکنای معمولی خارجی و داخلی که میخره و اصلا بازیشون نمیده کلا مسیر فکری و پولی قلعه نویی رو خیلی خیلی مشخص کرده .

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
این فصل که میاد باز گویا قلعه نویی سرمربی . کاش بره تا خیلی ا بزرگای دیگه برگردن امسال اندو و ... به نظرم این فصل بره هم به خودش لطف کرده هم به استقلال چون بازیکنای معمولی خارجی و داخلی که میخره و اصلا بازیشون نمیده کلا مسیر فکری و پولی قلعه نویی رو خیلی خیلی مشخص کرده .
شواهد نشون میده اگر سهمیه نگیره موندنش زیر 50% امکان داره البته بازی آخر هم بسیار مهمه چون اگر استقلال ببازه تماشاچی ها کل اعتباری که قلعه نوعی تو استقلال داشته رو در همون ورزشگاه آزادی نابود میکنن و کسی تحمل باخت رفت و برگشتی و سهمیه نگرفتن رو نداره ... اما در کل اشتباه خودش بود که بارها برای این فصل قول قهرمانی داد و هوادار الان انتظارش بالا هست و فکر نمیکنم کسی با گرفتن سهمیه هم از قلعه نوعی راضی باشه
به هر حال قراردادهای استقلالی ها بسیار گران قیمت تر از بازیکن های نفت و فولاد و ذوب آهن هست و باید جایگاه این تیم بهتر بود مخصوصا اینکه تیم ثبات مدیریتی و کادر فنی رو داشته
در ضمن امروز یک شایعه قوی در مورد بازگشت نکونام به استقلال مطرح شده و گفته شده حتی فعلا سمتش رو برای همین تو تیم ملی قبول نکرده

Last edited:

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
امیدوارم بتونیم سهمیه رو کسب کنیم
جالبه وقتی فصل شروع شد منصوریان تیم رو به امید کسب سهمیه و همچنین کسب جایگاه بهتر تحویل گرفت
در حالیکه تیم ما برای قهرمانی در دو جام بسته شد.
عملکرد ضعیفمون در نیم فصل اول و دوم بجز 5-4 بازی اول
خرید بسیار ضعیفمون در نیم فصل
و اشتباهات فاحش خط دفاعی
متاسفانه تیم رو به جایگاهی رسوند که حالا باید علاوه بر اینکه بازیای خودمون ببریم باید چشم امیدمون به تیمای دیگه هم باشه و این خیلی جالبه
به هر حال امیدوارم این فصل با خاطره خوب به پایان برسه
چون واقعا تحمل دو فصل ناکامی اونم برا تیمی که مدعی قهرمانی آسیا بود خیلی سخته

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خب خوشبختانه خبر ورزشی داره به سزای اعمالش میرسه

پرستو صالحی: دوست دارم به آسیا برویم (اختصاصی استقلال جوان)
http://esteghlaljavan.ir/?p=18314
2.jpg

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
خجالتم نمیکشه مافیای فوتبال ایران! میگه تیم ارث پدرم نیست و هنوز تصمیمی نگرفتم! یه بار حسرت بدلمون موند که مسئولیت ناکامی های تیم رو به عهده بگیره و بگه تخثیر منه!
http://www.ilna.ir/بخش-ورزشی-7/2749...میمی-گرفتم-نه-پیشنهاد-دارم-کسی-را-اخراج-نکردم
همین که زبونش خوب کار میکنه باز خودش خیلیه

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
کمپ 2 هزار میلیاردی استقلال غصب شده است؟
کد خبر: ۲۳۲۲۹۵
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
مدیران قدیمی استقلال از دارایی بزرگی حرف می زنند که خارج از مرزهای سرزمینی ایران است و غصب شده که اگر به این تیم برگردد ، آنها بی نیاز از همه مشکلات مالی شان هستند.

استقلال؛ باشگاهی که امروز یک مشتری دست به نقد ندارد. سرنوشتش منتهی شده به جوک هایی که در فضای مجازی پیچیده. ابهت درهم شکسته یک باشگاه بزرگ که روزی در آسیا قهرمان بود. امروز استقلال بازیچه جوک هایی است که نشات گرفته از «بازی فروش» این باشگاه و پرسپولیس است. برای درهم شکستن این باشگاه، همین مزایده بس بود و آخرین دست و پاها برای به دست آوردن ابهت از دست رفته اش.

اما نگاهی به اموال استقلال یا همان تاج در پیش از انقلاب نشان می دهد این باشگاه صاحب بزرگترین دارایی قرن فوتبال ایران است؛ دارایی اش به ارزش 2 هزار میلیارد تومان، عددی که یک هزار میلیارد از سه هزار میلیارد معروف، کمتر است! استقلال پیش از انقلاب، از دوره ریاست تیمسار خسروانی مالک اولش کمپی دو برابر کمپ مرحوم ناصر حجازی در ترکیه و شهر استانبول داشت. بعد از انقلاب، این دارایی بزرگ بلاتکلیف باقی ماند تا یک ایرانی با پیگیری زیاد در ترکیه، این کمپ را به نفع خود مصادر کند.

حالا پس از سال ها در روزهای خصوصی سازی استقلال، نام این کمپ دوباره زنده شده و مدیران فعلی و سابق استقلال درباره اش حرف می زنند. بهرام افشارزاده در این باره می گوید: «من این کمپ را از نزدیک ندیده ام ولی بسیار ارزشمند است. اینقدر پیگیری نکردیم که این کمپ بزرگ را چنگ مان درآورند...»

علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال هم از وجود این کمپ پرده برمی دارد و می گوید: «حداقل قیمتی که روی این کمپ می توان گذاشت دو هزار میلیارد تومان است. یعنی رقمی نزدیک به 7 برابر قیمت فعلی استقلال.» او که از در آخرین سفر خود به ترکیه حتی به این کمپ رفته و از آن بازدید کرده است، توضیح می دهد: «کمپ بسیار مجهزی است که روی دیوارها و سرستون های آن آرم باشگاه تاج وجود دارد. اینقدر پیگیری نکردند که این کمپ را از استقلال گرفتند.»

فتح الله زاده اضافه می کند: «حدودا دو سال پیش با آقای حسین پور سفیر وقت ایران در ترکیه به آنجا رفتیم. تنها راه این است که وزارت خارجه پیگیری های لازم را انجام دهد. اگر از نظر حقوقی بتوانیم ثابت کنیم، کمپ مال استقلال می شود. مدارک آن هم موجود است. مالک اول آن هنوز زنده است.»

این کمپ را سالها پیش خسروانی برای استقلال گرفته بود. جزئی از دارایی های بین المللی ایران است. چیزی مثل باشگاه ایرانیان در دبی . کمپ زیبای کنار تنگه بسفر اما از استقلال دریغ شده و خسروانی اگرچه به دلیل سمت ها و عملکردش در شهربانی حکومت پهلوی ، سالهاست فراری از ایران بوده اما به عنوان مالک اولیه باشگاه استقلال فعلی ، بارها در یک دهه گذشته در آستانه 90 سالگی از لندن برای مدیران وقت استقلال از اولیایی گرفته تا فتح الله زاده و واعظ آشتیانی نامه هایی نوشته و درباره این سرمایه ارزشمند شان نوشته است و این دارایی بزرگ را به آنها یادآوری کرده است.

اما همانطور که فتح الله زاده می گوید، کلید حل این مشکل در دست وزارت خارجه و وزیری مثل ظریف است. اگر ایران بتواند در چنین پرونده ای پیروز شود، برای همیشه بی نیاز از منابع دولتی خواهد بود. به سرانجام رساندن چنین پرونده ای، کار ساده ای نیست.

وزارت خارجه در چند ماه اخیر با همکاری معاونت حقوقی ریاست جمهوری تلاش های تازه ای را در ابعاد بین المللی آغاز کرده که یکی از نتایج آن پیروزی در دادگاهی در آمریکا بود که منجر به بازگرداندن بخشی از آثار باستانی به ایران بود. بی شک تنظیم یک لایحه دفاعی خوب با توجه به مدارکی موجود است می تواند فوتبال ایران را به بزرگترین دارایی قرن اش برساند.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
هه!!! کمپ دو هزار میلیاردی تاج رو بده به استقلال؟
دلشون خوشه!
فعلا که تیم دست دولته و دولت هم هیچ تعصبی به باشگاه استقلال نداره که بخواد بره همچین دارایی رو پس بگیره!!! اینا کمپ حجازی رو تکلیفش رو هنوز 100% مشخص نکردند! هنوز نمیدونیم سند داره نداره...
طریف هم حتما مذاکرات هسته آلبالو رو ول میکنه میاد کار ما رو بچسبه!

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
هه!!! کمپ دو هزار میلیاردی تاج رو بده به استقلال؟
دلشون خوشه!
فعلا که تیم دست دولته و دولت هم هیچ تعصبی به باشگاه استقلال نداره که بخواد بره همچین دارایی رو پس بگیره!!! اینا کمپ حجازی رو تکلیفش رو هنوز 100% مشخص نکردند! هنوز نمیدونیم سند داره نداره...
طریف هم حتما مذاکرات هسته آلبالو رو ول میکنه میاد کار ما رو بچسبه!
بر پدر مادرشون لعنت تیم ما یکی از ثروتمند ترین تیم های اسیا و تا چند سال پیشم جزو افتخارات و برند اسیا بودش ببین چی به سر تیم بدبخت ما اوردن !!!
هم لگوی باشگاهو نابود کردن هم همه چیزو کل مملکتو بداز انقلاب نابود کردن ای کاش اصلا همون اول انقلاب روی حرف خودشون میموندن کل فوتبالو جم میکردن و رو گفته خودشون که فوتبال حرامه میموندن!!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
این ترکتور خیلی روی سانتر و ضربات سر ضعیف هست
امیدوارم تنها تاکتیک استقلال حداقل بازی بعد جواب بده و با سانتر های خسرو و ضربه سر های عنایتی به گل برسیم
و دیگه هم این برهانی بدردنخور رو در زمین نبینیم

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
حال و روز روزنامه مونم مثل اوضاع تیممون خرابه !!! سوتی ها رو دیدم خجالت کشیدم

Last edited:

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
40 اتوبوس هوادار تبریزی به تهران می آید
کد خبر: ۲۳۲۶۸۱
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳
هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی برای دیدار با تیم استقلال با 40 دستگاه اتوبوس به تهران می آید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، با تدبیر باشگاه تراکتور سازی 40 دستگاه اتوبوس روز یکشنبه از تبریز به تهران می آیند تا دیدار این تیم با آبی پوشان پایتخت را از نزدیک تماشا کنند.

قرار است تعدادی از این اتوبوس ها فردا به سمت تهران حرکت کنند و مابقی صبح روز یکشنبه می آیند.

گفتنی است دیدار 2 تیم استقلال و تراکتور سازی روز یکشنبه ساعت 18 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

اینا فوتبالو با لشکر کشی و جنگ اشتباه گرفتن حالم از همشون بهم میخوره میان فحاشی میکنن و سنگ میزنن و صندلی میشکونن و نصف ورزشگاهم به لجن میکشنو میرن!!!

به نظرم هوادارای ما 4 یا 5 هزار نفر بیشتر نمیشن ولی اونا به خاطر اینکه تو کورس قهرمانی هستن این دفعه بیشتر از همیشه حداق 30 هزار نفر میان خدا بگم قلعه نویی چیکارت کنه که هوادارای مارو از استادیوم فراری دادی !!

ای وای ابرو ریزی میشه .

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
داداش اگه ما هم یکیو داشتیم که کل بلیط ها رو میخرید و مجانی میشد 100 هزار تا میومدن!!!
حتی با این تیم داغون!

بالا