برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
عجب یاغی بدردبخوری داشتیم خودمون خبر نداشتیم! :)
ممد دانشگر رو میگم!

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
عجب یاغی بدردبخوری داشتیم خودمون خبر نداشتیم! :)
ممد دانشگر رو میگم!
دمش گرم
امشب با جون و دل بازی کرد
خدایش نبود ما بد میباختیم

قبل بازی هم ظاهرا گفته بازی میکنم و گل هم میزنم

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
با این بازی فرهاد مجیدی یا همون شیرفرهاد سری تو سرا درآورد
الان دیگه سرمربیگری کاملا بهش میاد

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
قایدی درباره ادعای پرسپولیسی‌ها که بهتر از استقلال بازی کردند بیان کرد: فوتبال همین است.

وی درباره اظهارات یحیی گل‌محمدی که دوست دارند استقلال را قهرمان کنند نیز گفت:‌خودشان بهتر می دانند. این حرف‌ها را نزنند!

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,088
عشق است اس اس.
s361.gif

signore

Registered User
لایک‌ها
636
الان که هایلایت بازی رو تماشا کردم بیشتر به این پی بردم که تیم مقابل هیچ حرفی برای گفتن نداشت .
من هنوز از این ناراحتم که چرا بازیکنان بی دقتی و بعضا خودخواهی کردند و همون نیمه اول چارتاییشون نکردیم تا دیگه کارشون یکسره بشه و دیگه به شرایط نیمه دوم و وقت اضافه نکشه .

هرچند بازم تاکید میکنم با وجود بی دقتی بازیکنان اگه داور مزدور و $&xCst اون پنالتی صد درصدی روی فرشید رو گرفته بود بدون شک چهارتایی میکردیم در ۴۵ دقیقه اول و خلاص

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
الان که هایلایت بازی رو تماشا کردم بیشتر به این پی بردم که تیم مقابل هیچ حرفی برای گفتن نداشت .
من هنوز از این ناراحتم که چرا بازیکنان بی دقتی و بعضا خودخواهی کردند و همون نیمه اول چارتاییشون نکردیم تا دیگه کارشون یکسره بشه و دیگه به شرایط نیمه دوم و وقت اضافه نکشه .

هرچند بازم تاکید میکنم با وجود بی دقتی بازیکنان اگه داور مزدور و $&xCst اون پنالتی صد درصدی روی فرشید رو گرفته بود بدون شک چهارتایی میکردیم در ۴۵ دقیقه اول و خلاص
اگر اون پنالتی صد در صد روی اسماعیلی گرفته میشد شک نکن همون نیمه اول کارشون تموم میشد و بیشتر گل میزدیم..
ولی لذت این برد اینه که با حمایت داورم نتونستن نتیجه بگیرن..
کلا نیمه اول یک شوت به سمت چارچوب داشتن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
این بازی نقطه عطفی بود....بعدا ارزش این بازی مشخص میشه...نگاهم نسبت به فرهاد مجیدی کاملا عوض شد! من دیگه به چشم یک سرمربی بی تجربه بهش نگاه نمیکنم..حتی اگر جام نگیره..فرهاد نشون داد از خیلیا با تجربه تره...سرمربیگری تو استقلال خیلی متفاوته....آمار اول گلزنی تو لیگ برتر نشون میده تیم کاملا هجومیه..اگر دفاع بهتری داشتیم قطعا قهرمان لیگ هم بودیم
مصاحبه های سرمربی تیم حریف رو که میخونیم متوجه میشیم چه فشاری هست رو این بنده خدا..خیلی وقت بود منتظر این روز بودم
مدیریت تیم و کادر فنی هم خیلی حرفه ای هستن....همین که محمد دانشگر رو جوری مدیریت میکنن که هم عذرخواهی میکنه و بعد میاد ت ودربی گل میزنه نشون میده مدیریت و کادر فنی حسابی حرفه ای کار کردن..دمشون گرم

Last edited:

signore

Registered User
لایک‌ها
636
اگر اون پنالتی صد در صد روی اسماعیلی گرفته میشد شک نکن همون نیمه اول کارشون تموم میشد و بیشتر گل میزدیم..
ولی لذت این برد اینه که با حمایت داورم نتونستن نتیجه بگیرن..
کلا نیمه اول یک شوت به سمت چارچوب داشتن
بازم شانس آوردیم که تلفات خیلی سنگین ندادیم چون بازیکنان تیم مقابل به جای فوتبال کردن فقط اومده بودن واسه زدن. یعنی احساس میکنم بهشون گفته شده بود که برید با خیال راحت با لگد و مشت و آرنج بزنید. مخصوصا بازیکنانی مثل علی کریمی و دیاباته و قایدی رو که میدونستن مصدومیت کهنه دارن ، میزدن که از کار بندازن. جالبه اعضای آسیب پذیر بازیکنان مصدوم مارو خوب میشناختن. داورم فقط با اون لبخند احمقانه و مسخره از کنار تمام این خطاها می‌گذشت .کارهای اون بازیکن شماره هشتاد و هشتشون اخراج صد در صد داشت که کسی بهش توجهی نکرد.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
یادم نمیره که مهمترین اخبار سایت ورزش3 اونجا که خبرها اتومات عوض میشن اولین خبرش، در مورد اراده ای برای قهرمان کردن استقلاله از زبان سرمربی تیم رقیب!
سایت ورزش 3 ممنون که ذات خودتو نشون دادی..
در جواب اون بنده خدا هم که در توهم بسر میبره باید گفت اون اراده تا الان برای قهرمان کردن شما بوده چند روزیه ذهنش مشغول ویلتموسه...دیگه به بزرگی خودتون ببخشید حامی تون سرش شلوغه

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
یادم نمیره که مهمترین اخبار سایت ورزش3 اونجا که خبرها اتومات عوض میشن اولین خبرش، در مورد اراده ای برای قهرمان کردن استقلاله از زبان سرمربی تیم رقیب!
سایت ورزش 3 ممنون که ذات خودتو نشون دادی..
در جواب اون بنده خدا هم که در توهم بسر میبره باید گفت اون اراده تا الان برای قهرمان کردن شما بوده چند روزیه ذهنش مشغول ویلتموسه...دیگه به بزرگی خودتون ببخشید حامی تون سرش شلوغه
چند روز زمان میبره تا آروم بشن و فعلا از این حرکات ازشون زیاد دیده میشه.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,766
بازی در وقتهای قانونی و اضافه با نتیجه 2-2 مساوی به پایان رسید !
تاجیهای اصیل با تعداد گلهای ضربات پنالتی کری نمیخونن !
یادمون نره که استقلال منصوریان در وقتهای قانونی+اضافه 3-2 پیروزی برانکو رو برده بود !!

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,475
بازی در وقتهای قانونی و اضافه با نتیجه 2-2 مساوی به پایان رسید !
تاجیهای اصیل با تعداد گلهای ضربات پنالتی کری نمیخونن !
یادمون نره که استقلال منصوریان در وقتهای قانونی+اضافه 3-2 پیروزی برانکو رو برده بود !!

تاجیهای اصیل! نخندون مارو !

به صورت کاملا جعلی 4 ( 4برد متوالی ) را ازمون گرفتن

نباید 6 شون که مستندی نیست ازش پس بگیریم ؟

فرهنگ کری یعنی این.. پس هواداری یعنی چی ؟

4ازت گرفتن !
شش بهشون چسبوندن

این عکس در تاریخ ثبت شده است

1598515841563.png

signore

Registered User
لایک‌ها
636
زورشون زدن دیگه

پنالتی اسماعیلی نگرفتن !

خطای صد در صد روش نگرفتن توپ رفت تو گل !

این بازی 3-1 باید میشد

نه 6-3 :-دی

حالا با این همه بی عدالتی در زمین بازی و بیرون زمین

میان میگن تاجی های اصیل کوری نمیخونن !!!

تو پست یحیی هم معلوم شد درخواست تعویق بازی رو یحیی داده

اما رسانه های لنگی علیه فرهاد جبهه گرفتن
سناریوی اینا این بود که بازی به تعویق بیافته تا مثل هر سال بعد از پایان لیگ استقلال ضعیف بشه و بازیکنان اصلی برن و تیم بره تو حاشیه و مشکلات مالی و مدیریتی و ... بعد بیان با یه استقلال ضعیف شده بازی کنن که تیرشون بدجور به سنگ خورد و این توطئه با یک سوتی که یکی از بین خودشون داد با شکست مواجه شد

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,766

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,475
اون ۴ تا ابد جاش میسوزه و تا آخر دنیا دردش خوب نمیشه .یه چهار هم داریم که خود فرهاد باهاش داغشون کرد که جا و سوزش اونم تا ابد باقی میمونه:cool:
منتقد فرهاد هستم
اما روحیه اش برای دربی به شدت بالاس

فکرکنم خالق جدید سوبله چوبله بشه

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,766
بالا