برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
فکر کنم بازوبند رو بهش بدن علنا نیسلون دیگه همراه با گریه خودشو بزنه اینقدر این بشر محبت و وفاداری حالیشه

مثل اینکه مسلمان هم هستش.

آخر سر بعد از برد پیروزی سجده شکر بجا آورد.

پ.ن : تبریک :دی

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
به همه دوستان تبریک میگم
میدونستم دایی بالاخره صادقیان یا عالیشاه رو میاره تو زمین دمش گرم
به امید پیروزی های بیشتر

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مثل اینکه مسلمان هم هستش.

آخر سر بعد از برد پیروزی سجده شکر بجا آورد.

پ.ن : تبریک :دی

خیر برزیلیها اغلب مسیحی کاتولیک و بسیار با اعتقاد هستن . به هر حال نیلسون واقعن بازیکن دوست داشتنی هست .

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
بابا چه گیری دادید به علی عسگر؟ پسر پرسپولیسه. از اول تو پرسپولیس بوده. امروز هم تیم رو راه انداخت. کاپیتانی حقشه.
این رضا حقیقی واقعا گیجه... اون وسط مترسک بزارن بجاش بهتره... :banghead:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]4بازيکن تست دوپينگ دادند[/h]
[h=2]چهار بازيکن ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و مس کرمان پس از پايان اين ديدار تست دوپينگ دادند.[/h]
00944863.jpg

احمد حسن‌زاده و آرمان شهدادنژاد از مس و ميثم حسيني و قاسم دهنوي از پرسپوليس پس از پايان ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و مس راهي اتاق پزشکي شده و تست دوپينگ دادند.

* هواداران
پرسپوليس پس از پايان اين ديدار شعار «به احترام سردار شش تايي‌ها ‌خبردار» سر دادند.

*
سيد جلال حسيني که پيش از اين گفته مي‌شود کاپيتان دوم پرسپوليس است پس از تعويض محمد نوري، بازوبند کاپيتاني را قبول نکرد و آن را به علي‌‌عسگر داد.

* کمک داور اين ديدار از ناحيه پا مصدوم شد که پس از مداواي پزشکان به کارش ادامه داد.

* علي دايي در يک صحنه به شدت به داور اعتراض کرد.

* هواداران
پرسپوليس پس از گل دهنوي عليه سپاهان شعار سر دادند.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
اول تبریک واسه خاطر برد ، فکر کنم 2 باشیم !

دوم اینکه این سید صالحی چرا گل نمیزنه :( اونوقت که تراکتور یود خیلی خوب کار میکرد امیدوارم که پرسپولیس هم خوب کار کنه و گل زنی کنه . مردیم این چند سال ، یه مهاجم 6 دانگ نداشتیم

سوم : صادقیان طبق قولی که داده بود گل زد ، خیلی بازیکن خوبی هست امیدوارم که بهتر هم بشه و بتونه در آینده به تیم ملی هم کمک کنه

و نکته آخر اینکه :

تماشاچیا تشویق میکردن : علــــــــــــــــــــــــــــی دایی !

واسه من که پرسپولیسی 6 آتیشه هستم یه علی هست اونم علــــی کریــــمیِ

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
4بازيکن تست دوپينگ دادند

چهار بازيکن ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و مس کرمان پس از پايان اين ديدار تست دوپينگ دادند.
00944863.jpg

احمد حسن‌زاده و آرمان شهدادنژاد از مس و ميثم حسيني و قاسم دهنوي از پرسپوليس پس از پايان ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و مس راهي اتاق پزشکي شده و تست دوپينگ دادند.

* هواداران
پرسپوليس پس از پايان اين ديدار شعار «به احترام سردار شش تايي‌ها ‌خبردار» سر دادند.

*
سيد جلال حسيني که پيش از اين گفته مي‌شود کاپيتان دوم پرسپوليس است پس از تعويض محمد نوري، بازوبند کاپيتاني را قبول نکرد و آن را به علي‌‌عسگر داد.

* کمک داور اين ديدار از ناحيه پا مصدوم شد که پس از مداواي پزشکان به کارش ادامه داد.

* علي دايي در يک صحنه به شدت به داور اعتراض کرد.

* هواداران
پرسپوليس پس از گل دهنوي عليه سپاهان شعار سر دادند.

خب دیگه پس همه چیزی حله

ناراحت هیچی هم نیستیم

خود سید نخواست

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

دوم اینکه این سید صالحی چرا گل نمیزنه :( اونوقت که تراکتور یود خیلی خوب کار میکرد امیدوارم که پرسپولیس هم خوب کار کنه و گل زنی کنه . مردیم این چند سال ، یه مهاجم 6 دانگ نداشتیم

سوم : صادقیان طبق قولی که داده بود گل زد ، خیلی بازیکن خوبی هست امیدوارم که بهتر هم بشه و بتونه در آینده به تیم ملی هم کمک کنه

و نکته آخر اینکه :

امیدوارم سید صالحی مثه کریم به معضل گل نزدن دچار نشه
پیام صادقیان هم که خیلی خوب بود!! ایشاا... عالیشاه هم تو بازی های بعدی بازی میکنه و گل میزنه:)

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931

و نکته آخر اینکه :

هافبک ها باید سید صاحی رو تغذیه کنند که اینکارو نمیکنن

------
درضمن
از وقتی حقیق وسط بازی میکنه فوق العده س
شاید این بازی سوتی داد
ولی در کل از بهتریناس
از وقتی اومده ضعف هافبک وسط نداریم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884

و نکته آخر اینکه :

علی کریمی همیشه تو قلبه ما هست

اما پرسپولیس جان ما هست

مطمئنا پرسپولیس مهمتر از یه بازیکن بزرگ و استوره ست چون خود اون استوره به خاطر اهمین دادن و خوب کار کردن برای پرسپولیس عظمت پیدا کرده

تماشاچی ها بهترین کارو کردند

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
برد دلچسبی بود
تبریک میگم
در مورد گل اول مقصر خود بازیکنای مس بود
تو نیمه اول و اوائل نیمه دوم مدام سر هر برخورد جزئی خودشون زمین می زدند
بعدش که یه درگیری واقعی پیش اومد بازیکنامون بی خیال به بازی ادامه دادند و گل زدند

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود و تبریک

بازی بدی نبود اما لذت هم نبردم... باز هم تنها نکته مثبت تیم توسعه بازی به تمام نقاط زمین و منحصر نشدن در یه تاکتیک خاص بود. پیام صادقیان همچنان درجه یک بود. دهنوی و حقیقی زوج بسیار خوبی هستن در میانه میدان اما نوری همچنان در دوره فرود به سر میبره... امیدوارم به زودی به فراز برگرده، لازمش داریم... غریبی و عالیشاه هنوز رونمایی نشدن و رضایی هم در راست بسیار بهتر از چپ بازی کرد... به امید بردهای آتی... یادمون نره، باید ببریم...

پاینده باشید

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
برد دلچسبی بود
تبریک میگم
در مورد گل اول مقصر خود بازیکنای مس بود
تو نیمه اول و اوائل نیمه دوم مدام سر هر برخورد جزئی خودشون زمین می زدند
بعدش که یه درگیری واقعی پیش اومد بازیکنامون بی خیال به بازی ادامه دادند و گل زدند

اصلا مسخره بودن مسی ها

ضایع بود برا مساوی اومده بودند

خیلی از این تیم ها بدم میاد

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خبر فارس تأیید شد خلعتبری ۹۰ دقیقه با رویانیان دیدار کرد/ موافقت برای حضور در پرسپولیس در صورت پرداخت جریمه عجمان

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا خلعتبری که برای استراحتی چند روزه و حضور در اردوی ترکیه همراه با عجمان به تهران سفر کرده، ظهر امروز به مدت 90 دقیقه با محمد رویانیان دیدار کرد.

در این جلسه خلعتبری حضور در پرسپولیس را قبول کرده اما وی شرط گذاشته در صورتی به پرسپولیس خواهد آمد که سرخپوشان جریمه وی که پولی بالغ بر یک میلیون دلار است را پرداخت کنند به همین دلیل رویانیان نیز امروز گفت‌وگوهای مختلفی با مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس داشت.

خلعتبری اعلام کرده که تنها سه الی چهار روز دیگر فرصت دارد تا تکلیفش را با عجمان مشخص کند.

گفتنی است علیرغم اینکه مبلغ عجمانی‌ها سنگین است اما رویانیان اعلام کرده تمام تلاش خود را برای حضور خلعتبری در پرسپولیس انجام خواهد داد.

خلعتبری بعد از ظهر امروز برای دیدار با خانواده‌اش راهی مازندران شد.

گفتنی است به دلیل اینکه امشب پرسپولیس مقابل مس کرمان در چارچوب هفته سوم بازی داشت، ظهر امروز این موضوع را تکذیب کرده بود.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این عباس زاده و کفشگری و بخصوص صادقيان بازیکنای اینده داری هستند.

عباس زاده تو همون جضور کوتاهش 2 تا خطا گرفت. کفشگری هم 2 3 تا پاس طولی خوب روی زمین داد. صادقيان هم که دیگه جای تعریف نداره.

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]

پنجعلي: بازي‌هاي قشنگي را شاهد نيستيم
[/h]
[h=2]مدير تيم فوتبال پرسپوليس پس از برتري سرخ پوشان برابر مس کرمان گفت: ما در آغاز راه هستيم،‌اما اين تيم روز به روز بهتر خواهد شد.[/h]
00023340.jpg

محمد پنجعلي پس از پيروزي 2 بر صفر پرسپوليس مقابل مس کرمان، عنوان کرد: بازي خوبي بود به خصوص اينکه در نيمه دوم توانستيم بازي بهتري ارائه دهيم البته هنوز جا دارد که بتوانيم عملکرد بهتري داشته باشيم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: بازيکنان خسته هستند و تازه از دوران بدنسازي خارج شده‌اند، هواداران هم بايد تحمل داشته باشند. بازي به بازي بهتر خواهيم شد. هنوز سه بازي گذشته است و ما توانسته‌ايم به صدر جدول نزديک شويم.

مدير
پرسپوليس يادآور شد: البته در طول فصل فراز و نشيب زيادي خواهيم داشت و نيازمند حمايت هواداران هستيم. آنها اجازه ندهند که پرسپوليس همانند فصل گذشته دچار حاشيه شود اگر چنين اتفاقي رخ دهد صدمه خواهيم ديد.

پنجعلي خاطرنشان کرد: هنوز ابتداي فصل است و بازي‌هاي قشنگي شاهد نيستيم. همه دنبال نتيجه هستند و رفته رفته شرايط بهتري خواهيم داشت.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
جای 2خواهر عزیز وبزرگوار که گویا بارفتن مهدی وعلی از تیم از بین مارفتن وبا تاپیک پرسپولیس خداحافظی کردن واقعا تو این شادی خالیه امیدوارم هرجاهستین شاد وخوش باشید
غیراز بازیکنهایی مثله نوری ورضایی حقیقی که تاب وتوانو از ادم میگیرن خدایی تیم خوبی داریم وامیدوارم که تا هفته 8 بتونیم محاجمامونم رو کنیم منظورم جوان گرایی هست تاکی باید درانتظار بازیکنی مثله علی دایی ومهدوی کیا وکریم وکریمی وپیوس بود من اصلا راضی نیستم تیمی که اندازه جونم دوسش دارم بازیکنهای پابه سن گرفته از تیمهای دیگرو بیاره باید دنبال جوون گرایی باشیم
پرچم ارتش سرخ بالاست

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
تبریک بابت برد.
نیمه اول مثل دو بازی قبل چیزی نداشت، ولی نیمه دوم بازی بدی نبود. تیم یک دست بود.
خط دفاعیمون هم که تو این سه بازی خیلی خوب کار کرده و امیدوارم همین طور بمونه.
به امید برد در بازی بعدی برابر سایپا.

بالا