برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
هادی همیشه سی ساله خواهد ماند...

این که دیگر او را با موی سپید نخواهیم دید؛ کرنومتر به گردن و گرمکن ورزشی به تن در زمین های چمن، در تکاپوی پرورش استعدادهای قد و نیم قد آن هم در سنین میانسالی، چیزی که رویای هر فوتبالیست حرفه ای پس از مرگ اول است.
01027194.jpg

هادیِ جوان اما در ذهنِ ما دیگر هرگز پیر نخواهد شد، پسرکی با موی مشکی و فر با گوش های شکسته که نبض پر طپش تشک کشتی را لمس کرده بود اما روزگار او را رساند به جایی که همیشه در یاد ما بماند ؛ تصور کنید از گرفتن زیرِ خم حریفان در بابل با دوبنده آبی تا گلزنی به استقلال در آزادیِ صد هزار نفری با پیراهن قرمز.
هادی شاید نمونه ای باشد از عمو محراب های فوتبالِ ما که در آرزوی تماشای جنب و جوش های دوران فراغت شان، کمی ناکام مانده ایم ؛ حداقل برای او که در نسل یاغی ها، میلیاردرهای فوتبال را با سکوتی عبرت انگیز در چرخِ گردون این رقابت دور زده، چه چیز بهتر که همینگونه آرام با سکوتش جاودانه خاموش شود ؟

این ساعت ها شاید تنها نکته امیدوار کننده برای تسلی خاطر ما همین باشد که او هرگز سپیدی روزگار بر روی زلف هایش را در مقابل دیدگان ما به نمایش نگذاشت تا آه و افسوس روزگار را با چاشنی عرق پیری بر روی پیشانی چروک افتاده اش یکجا، پشت دستی خشک کند. هادی حداقل همیشه سی ساله خواهد ماند اگر خاطرات ثبت شده از او در ذهنِ ما جوان تر از سن واقعی اش نباشد.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
خبر بسیار ناراحت کننده ای بود...
جزو معدود بازیکن ها ی با غیرت و بی حاشیه و با اخلاق این روزهای فوتبالمون بود...
تسلیت به جامعه فوتبال وهمه پرسپولیسی ها به ویژه دوستان عزیز این تاپیک...

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
الان از سرکار اومدم خونه
اینترنتمون قطع بود تا رسیدم خونه برادرم بهم گفت. زبونم بند اومده ، انقدر بازیکن آروم و بی حاشیه ای بود که نمیشد دوستش نداشت
به جامعه ورزش به خصوص به پرسپولیسی های عزیز تسلیت میگم و امیدوارم خدا به خانوادش صبر بده

sepideeeeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
139
واسم عقده شد یه روز بیام و ببینم همه عکس تورو گذاشتن

میخواستم ببینم اما نه اینجوری .... میگفتم بالاخره یه روز بعد یه بازی عکستو همه میذارن و میگن ممنونیم با غیرت ممنونیم واسه تلاش هایت

کاش روزی که بودی قدرتو میدونستن

تعصبتو بگردم که همیشه از جون مایه گذاشتی ..

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
دوستان پرسپولیسی تسلیت میگم
صبح که خبر رو خوندم فک کردم شوخی های بیخود شبکه های اجتماعی هست اما خبرگزاری های معتبر تاییدش کرده بودند.
خداوند به خانواده اش صبر بده

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
عجب خبر باور نکردنی بود!!
هنوز که هنوزه که هنوزه باورم نمیشه :general503::general503::general503:
خیلی بی ادعا ،متعصب و مظلوم بود هادی
خیلی حیف شد
خدا رحمتش کنه
ولی جاش خیلی خالیه....
شادی روحش صلوات

پ ن : به عشق هادی مظلوم و متعصب آواتارم رو عوض کردم. حالا حالا هم نمیخوام دستش بزنم

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
000hadi.jpg

پرسپولیس کلاب: دلنوشته ی یک هوادار روستایی برای کاپیتان با تعصب پرسپولیس که متاسفانه امروز از میان ما رفت .

بغض راه گلویم رابسته است و اشک ها درون چشمانم حدقه بسته اند ، خدایا من با این اندوهی که بر سینه ام نشسته است چه کنم ؟
عمری است که یاد گرفته ایم اینجا جایی برای ماندن نیست و این زمین خاکی ارزش داشتن آسمانی ها را ندارد و امروز بازهم با پر کشیدن هادی از میان ما ، ما ماندیم و یک دل پر از اندوه و اندوه ، اما چه کنیم که باید بسوزیم و رفتن پسر خوب ، رفیق با مرام پرسپولیس را باور کنیم .
هادی ، رفیق خوبم ، سال هاست ، با هم بودیم ، در تمام طول هفته منتظر بازی های پرسپولیس نشستیم و هر بار که تو را می دیدیم باورمان نمی شد که این روزگار نمی گذارد تا ته این مسیر باهم باشیم ، امروز که از میان ما رفتی تازه فهمیدیم که چقدر خوب بود روزهایی که باهم بودیم و در تمام سختی ها و شادی ها ، با هم نفس کشیدیم .
هادی ، ستاره ی سرخ من ، حالا که رفته ای من چگونه بنشینم و بازی های تیمی که تو با آن نفس کشیدی و هر بار که مشکلی و حاشیه ای داشت تو تنها سکوت کردی و دل به حاشیه ها ندادی و برای تیممان ، برای شاد ی من ، برای شادی تمام هم سن و سال هایمان تنها به بازی و پرسپولیس فکر کردی و هرگز برای خودت ، از هوادار و پرسپولیس نگذشتی !
کاپیتان من ، من چگونه فراموش کنم روزهایی را که حتی با مصدومیت و سری مصدوم برای تیم محبوبم به میدان رفتی و عرق ریختی و انگاه که با غیرت همیشگی ات ، با سر مصدوم ، ضربه ی سر می زدی و گزارشگر بازی از غیرت تو برای ما می گفت ما به داشتن تو افتخار می کردیم و نا خدا گاه برای تو زنده باد می گفتیم ،اما کاپیتان ما چگونه رفتنت را باور کنیم .
ستاره ی محجوب من ، کاپیتان عزیز من ، چه وقت رفتنت بود ، درست زمانی که در زمین سبز همه از مردن تعصب و غیرت دم می زنند ، ما چگونه بگوییم که باغیرت این روزهای پرسپولیس هم رفت !
هادی جان ، چه روزها که به خاطر افت تو اعتراض کردیم و تو تنها سکوت کردی و تمرین و تمرین تا دوباره برای شادی ما با تمام غرورت بازی کنی ! متاسفیم هادی جان که تو در تمام این مدت که با ما بودی هرگز برای تیم محبوبمان کم نگذاشتی و با تعصب همیشگی ات همراه تیم محبوبم بودی !
هادی جان ، ما که از تو گل نخواستیم ، ما که از تو چیزی نخواستیم ، تنها آرزیمان بودنت بود و حال دیگر نیستی و به جای دیدنت در بازی های پرسپولیس باید تا اخر عمر سیاه بپوشیم و هر بار که پرسپولیس حمله کند ، بیشتر و بیشتر جای خالی تو را حس می کنیم .
می دانم مردن حق تو بود ، اما چگونه این مردن شرمش نگرفت وقتی که قصد داشت تو را از ما و پرسپولیس بگیرد !
کاپیتان حلالمان کن !
برای شادی روح هادی عزیز .....

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
سلام هادي
خيلي دير شد نه ؟
اما چه زود ...
چرا اينقدر زود تابلوي تعويضت را پذيرفتي ؟؟؟
هادي جان در روزهاي قحط الرجال در تيمت چرا اينقدر زود تيمت را تنها گذاشتي مرد ؟؟؟
تو دل ما هواداران رقيبت را هم شكستي ...
هادي جان پنج شنبه و جمعه هايمان به دلخوشي بازيهاي ليگ دلخوش بود .
اي رقيب شيرين نه بي احترامي كردي و نه بي حرمتي ديدي .
چون بزرگ بودي و شان خودت و تيمت را حفظ ميكردي .
جايت در روي چمن آزادي سالها خالي خواهد بود .
همانجايي كه سه بار حال ما و تيممان را با گلهاي زيبايت گرفتي .
هادي جان اشك امانمان نميدهد اي رقيب دوست داشتني .
دلمان بد جور از رفتنت گرفته .
كاش اين هم مثل همه ي شايعات دنياي مجازي دروغي بيش نباشد ...
دل همه ي هواداران استقلال به غم نبودنت غمگين است .
به احترامت مي ايستيم و فاتحه اي قرائت ميكنيم .
روحت شاد ، يادت گرامي .

(محمد نوری. تهران.)

فرستاده شده از C5502ِ من با Tapatalk

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
5 فریم ماندگار از کاپیتان: پرده آخر، مرگ
ورزشگاه آزادی، دربی، گلزنی و قهرمانی. تصاویر ماندگار کاپیتان پرسپولیس پیش از امروز، پر از لحظه‌های خاطره انگیز بودند.
آی اسپورت - 8 سال حضور در لیگ برتر، که هفت سال و نیم آن با پیراهن پرسپولیس گذشت. هادی نوروزی، نمادی از آخرین پرسپولیسی‌های وفادار به پیراهن باشگاه بود. بازیکنی که برای بازی در پرسپولیس به لیگ برتر آمد و حتی با وجود نیمکت نشینی در مقاطع مختلف حاضر به ترک این باشگاه نشد. تنها دوره جدایی نوروزی، رفتن قرضی در لیگ سیزدهم به دستور علی دایی بود. دایی در آن زمان قصد داشت جای نوروزی، محسن مسلمان را به پرسپولیس اضافه کند. بازیکن جوانی که این فصل از روی سکوها درخشش نوروزی با پیراهن پرسپولیس را تماشا می‌کرد.

از حدود 8 سال بازی نوروزی در لیگ برتر، 5 لحظه مهم بیشتر از همه ماندگار شده‌اند. فریم‌هایی که شاید سال‌های سال در ذهن پرسپولیسی‌ها مرور شوند.

1- بازگشت به پرسپولیس

هادی نوروزی بازیکن تیم جوانان پرسپولیس بود اما بعد از فرصت پیدا نکردن در تیم بزرگسالان، به لیگ آزادگان و تیم‌های پارسارگاد، فجر **** و داماش ایرانیان رفت. نوروزی سال 87 برای تیم عابدینی 10 گل زد و پرسپولیسی‌ها دوباره برای خرید او دست به کار شدند. لیگ هشتم، هادی نوروزی دوباره پیراهن پرسپولیس را پوشید.

raun_01.jpg

2- گلزنی در دربی

دربی برگشت لیگ نهم، دو تیم انگیزه زیادی برای پایان مساوی‌های 1-1 داشتند. نیمه اول مجیدی کاپیتان استقلال گل اول بازی را زد اما نوروزی خیلی زود دوباره بازی را مساوی کرد و جلوی شکست تیمش را گرفت. تیم دایی آن مسابقه را 2-1 برد و به 6 مساوی یک بر یک خاتمه داد.

hmrq_02.jpg

3- آقای پاس گل

لیگ دهم، برای پرسپولیسی‌ها زیاد شیرین نبود. آن‌ها 5 باخت پیاپی، اتفاقات و حاشیه‌های درون تیمی زیادی را تجربه کردند. با این وجود پرسپولیس در آن فصل چهارم لیگ شد و قهرمانی جام حذفی را بدست آورد. آن‌ها این رده را تا حد زیادی مدیون نوروزی بودند. بازیکنی که با 7 پاس گل، عنوان آقای پاس گل لیگ را بدست آورد.

i3v_03.jpg

4- کاپیتان نوروزی

ابتدای فصل، نوروزی به عنوان کاپیتان جدید پرسپولیس انتخاب شد. او در بازی هفته اول مقابل پدیده با بازوبند کاپیتانی به میدان رفت و آخرین گل عمر ورزشی‌اش را زد. شوتی استثنایی که زیباترین گل ماه فوتبال ایران شد و شاید آخر فصل، زیباترین گل سال شود.

9duh_04.jpg

5- نقطه پایان

بر خلاف خیلی از پرسپولیسی‌ها، به آرزویش رسید و با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کرد. پایانی باورنکردنی در سن 30 سالگی.

39ol_05.jpg

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان پرسپولیسی عزیز وظیفه خودم دونستم این فوت ناگهانی و شوکه کننده رو به همه ی عزیزان تسلیت بگم
انشاالله با خوبان محشور بشه
غم بزرگی برای همه هست که از بحث رنگ ها گزشته
خدا به خانواده اش صبر و امید عنایت کنه

بالا