برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوران نونهالى و نوجوانى تو باشگاه فدك بودم كه داداش جلالي اسم كوچيكش علي هستش مربي ما بود خود مجيد جلالي هم جمعه ها بدنسازى و كلاساى فنى ميزاشت ... انقدر ادم هاي پاكي بودن كه انصافاً چيزي كه با چشم خودم رو ديدم قبول دارم ! فقط جفتشون اعصاب نداشتن همين ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
نمیگم آدم دزدی بودن که ...
ولی جلالی نباید از فوتبال پاک صحبت کنه ...

momiholo

Registered User
لایک‌ها
2,698
پیروزی خیلی مهمی بود تبریک ب همه .
درمورد بازی های اخیر چیزی ک خیلی نگران کننده ست مشکل جدی وتکراری پرسپولیس در مواقعیه ک تیم عقب میفته و یا در مقابل تیمای بسته و تدافعی مشکلات عدیده ای وجود داره.
بنظر من تیم برانکو باید با تاکتیک های جدید و شاید هم برنامه ریزی روی پلن بی بدردبخور؛ این معضل را حل کنه وگرنه در اسیا شاید بیاد بالا اما در مجموع بجای خاصی نخاهد رسید. اونجا سطح بازیها بالاتره و مطمئنا هم موقعیت گل کمتر گیرشون میاد هم در دفاع کارشون سختتره ک اینو در بازیهای دوررفت دیدید.
حتی در انتهای سال قبل هم این مشکل را داشت ینی وقتی ب دربسته میخوره خیلی کم از تنوع تاکتیکی برخوردار هس تا راه حل پیدا کنه.
خود من تصورم اینه ک این مشکل بخاطر جور نبودن جنس نفرات داخل زمین هس و تا حدی هم ایراد تاکتیکی هس.ینی پرسپولیس خوب بسته نشده و مثلا ی مهاجم بلندزن لازم داره واس پلن بی و بازی مستقیم وقتی ک عمق دیگه جواب نمیده. در این شکل از بازی تو کناره ها نیاز جدی هس ب وینگر تخصصی و حتی وینگ بک
« اقلا در یک سمت زمین؛مث کاری ک خسرو در استقلال قبلا انجام میداد» ک بتونن بطور تخصصی سانتر و پاس بجلو و اوورلپ کنن و تیم مجبور نباشه فقط از یک راه حمله کنه.
تیمی ک میخاد در اسیا شانسی داشته باشه و از طرفی حتی در ایران تداوم داشته باشه بایستی تنوع تاکتیکی داشته باشه .و از سیستم چرخشی هم قطعا لازمه استفاده کنه.یکی از دلایل اصلی خالی شدن نیمکت پرسپولیس و این همه مشکلات پیامدش همون چیزی بود ک اول فصل بهش بارها اشاره شد .ینی بی توجهی مفرط ب سیستم چرخشی و نفرات نیمکت ک باعث شد الان واقعا دست مربی روی نیمکت شدیدا خالی باشه.

momiholo

Registered User
لایک‌ها
2,698
جاداره یادی بکنیم از اون کیسه کش که گفته بود اگهبه پرسپولیس گل بزنه موهاشو می تراشه
سلام ضایعععععععععع سلام کیسه کش

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
درود و تبریک بابت برد.
قهرمانی لیگ ۱۰۰% شده فقط میمونه اسیا و نقل و انتقالات لیگ خداکنه همه چی مثل لیگ عالی پیش بره.

از همه بیشتر باید از برانکو و بعد طاهری تشکر کرد و کاش با برانکو قرارداد طولانی مدت حداقل ۵ ساله امضا میکردن.دیگه هیچ غمی نداشتیم

فرستاده شده از SM-G570Fِ من با Tapatalk

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
تبریک بابت برد دلچسب امروز که همراه با تداوم صدرنشینی و اختلاف دو رقمی مجدد و البته آقای گلی طارمی همراه بود ، فقط نمیدونم چرا یه عده لال شدن باز ! از یه طرف دلم با تیممونه که همیشه پیروز باشه ولی از یه طرف دلمم نمیاد یه عده با بردمون لال مونی بگیرن.. در هر صورت انشالا خداوند همه مریض ها رو شفا بده ! دیدار امروز با وجود بازی کثیف جلالی و دفاع شش لایه ای که چیده بود نتیجه خوش آیندی داشت، خوشحالم از اینکه اینقدر تیمم بزرگه که تموم تیم ها جلوش اتوبوس پارک میکنن بلکه اینجوری نتیجه بگیرن، راستی امسال چه سالی بشه ! خیلی خنده داره یه تیم یه ستاره بگیره دو تا ستاره یه تیم دیگه ناپدید شه.. هرجور دو دو تا چهارتا میکنم نمیفهمم از چه معادله ای استفاده کنم ! [emoji16]

momiholo

Registered User
لایک‌ها
2,698
بسیار زیبا در وصف اون کیسه کش پاره شده تو بازی دیرزو
از شدت جر خوردن و پارگی قلاده هم پاره کرد و ......
صادق باراني كري را باخته بود.كري را نه در زمين كه در رسانه ها استارت زد وقتي وعده داد با گل من برنده شويم موهايم را از ته مي تراشم.
او اما باخت.بدهم باخت و طارمي جواب كري را در زمين داد.يك هيس و بعد بيخيالي و انتظار براي واكنش حريف.قدم هايش را كوتاه كرد و قطعا زير چشمي باراني را مي پاييد.كسي كه نحوه عبور از خط آفسايد را چهار چشمي رصد مي كند باراني را هم مي ديد حتما.ماند و حريف كري خوان را به رختكن فرستاد. يكي ماشين اصلاح را آماده كند.آقا معلم ،ناظم را صدا بزند.موهاي اين رفيق مان دانش آموزي نيست!

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
میگن پرسپولیس با منشا توافق کرده.اینجا
اما خب همین سایت هم یه خبری زده بود که پرسپولیس و تراکتور از خرید بازیکن خارجی محروم هستن.اینجا
کسی می دونه جریان چیه؟
ضمناً تعداد کارت های طارمی چندتا شد؟

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
جالبه قبل بازی جلالی میگفت خوش بینم بیانیه رو هم خونده بود ولی فکر میکرد از داوری میتونه استفاده کنه
دیگه جوجه تازه از تخم بیرون اومده تیم محبوبش هم اینو میدونه که به امید داور وارد زمین میشن
بعد که خدا رحم کردو گند داوری مثل همیشه به ضرر ما نشد گاله ابیشو باز کرد . سلرون با خودت چند چندی؟

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
میگن پرسپولیس با منشا توافق کرده.اینجا
اما خب همین سایت هم یه خبری زده بود که پرسپولیس و تراکتور از خرید بازیکن خارجی محروم هستن.اینجا
کسی می دونه جریان چیه؟
ضمناً تعداد کارت های طارمی چندتا شد؟

توافق که مربوط به قبله و از همین جا بود که فدراسیون این محرومیتو درست کرد ولی خب به ضرر خود اونایی شد که سوسه اومده بودن مشخصه که کیارو میگم همونایی که اون ته مها دارن دست و پا میزنن
ضمنا مافیاییها میتونن بگن منشا دیروز کم کاری کرد و خوش باشن چون همرنگ تیمشون هم بوده و اثرگرفته بالاخره

momiholo

Registered User
لایک‌ها
2,698
وقتی خودشان به حمایت وزارت ورزش اعتراف می‌کنند!

سید رضا افتخاری، مدیر عامل تیم دوچرخه سواران مهمان برنامه فوتبال برتر در بین نیمه بود

در این برنامه، افتخاری به کمک وزارت ورزش به استقلال اعتراف کرد و گفت این وزارت در پرداخت هزینه های پرواز چاتر، به این تیم کمک کرده است!

این درحالی است که مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در مصاحبه ای اعلام کرده بود که این وزارت به باشگاه پرسپولیس هیچ کمک مالی نمی‌کند و باشگاه باید خودش هزینه ها را تامین کند!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اگه میخواهید بدونید داوری لجن یعنی چی داور بازی تیم دسته سومی با گسترش رو ببینید...
حداقل دو تا پنالتی گسترش رو نگرفتن !
وسط کار معلوم نیست منصوریان به داور چی میگه !

آل_لجن ....

طرف تو سالی که تیمش 4 تا خورده میاد حرف از 3 تا میزنه !!!! جل الخالق

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
تبریک بابت برد شیرین
دفاع دیروز عالی بودن سید جلال واقعا فراتر از سایر بازیها بود
علیپور هم خیلی تلاش کرد و با گل زیباش کامل کرد
یه سلامی هم کنیم به اون مفلوکی که قبل بازی گفت اگه گل بزنم موهامو میتراشم خخخخخخ
سلام قهوه ای
سلام رنگی
محید کامپیوتر هم که بجای بررسی عملکرد تیمش میاد فرافکنی میکنه !!!!
از تبریز هم خبر میرسه جنگ واسه نائب قهرمانی داغ شده خخخخ

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
فقط میشه تاسف خورد به حال این لیگ...
گسترش باید 3-0 برنده میشد اما نذاشتن!!!
نذاشتن!
ما فک میکردیم قلعه نوعی مافیاشونه اما نگو ذاتشونه.

بالا