برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
به نظرم بود
......
به خاطر حملاتی که به برانکو و ربیع خواه شده به شدت ناراحتم
حتی اگه پرسپولیس ده تا گلم بزنه باز به همین خاطر حالم گرفته است
واقعا خیلی بی انصافی شد

Sent from my Moto G using Tapatalk

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,662
بدترین اخلاقی که طرفدارای پرسپولیس و استقلال و به طور کلی هوادارای فوتبال دارند اینه که حتی اگر یک بازیکن سالها واسه تیمشون زحمت بکشه خووب بازی کنه و گل بزنه هم باز تضمینی نیست که فحش نخوره ... هم خودش و هم جد و آبادش رو مورد لطف و عنایت قرار میدن !!!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
بدترین اخلاقی که طرفدارای پرسپولیس و استقلال و به طور کلی هوادارای فوتبال دارند اینه که حتی اگر یک بازیکن سالها واسه تیمشون زحمت بکشه خووب بازی کنه و گل بزنه هم باز تضمینی نیست که فحش نخوره ... هم خودش و هم جد و آبادش رو مورد لطف و عنایت قرار میدن !!!
اکثر فوتبال نمیفهمن چیه فقط میان استادیوم سیگار بکشنن و فحش بدن و خیلی هم فراموشکار هستن و البته این حال و روز کشورمون هم هست.
همین الان احمدزاده گل زد گوشش رو گرفت که صدای تماشاگرو نشنوه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
تبریک این برد واقعا نیاز بود
دلم میسوزه از این همه موقعیت ۱۰۰ درصدی که سوخت
والا این حجم از فرصت سوزی در نوع خودش قابل تامله
خداروشکر نسف هم السد رو برد تا وضعیت جدول متعادل بشه
قطعا الوصل تو امارات الوصل امروز نخواهد بود
انتقاد کردن از بازیکنامون ایرادی نداره اما فحش دادن اونم فحشی که خونواده بازیکن رو مورد عنایت قرار بده هیچ توجیهی نداره

MEDEW

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
آقا بو سوخت یواش یواش داره میاد .خداوکیلی شما حساب کنید اگر داوری ها تولیگ به نفع ما بود اونوقت چه هجمه ای رو تیم مابود الان که تو یه بازی یه صحنه داور به نفع ما میگیره همه معترض میشند فقط مونده ترامپ هم بیاد در مورد داوری بازی امروز حرف بزنه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
تبریک برد خوبی بود خیلیا منتظر بودن تیم امروز زمین بخوره .خداروشکر اونور هم السد باخت تا شرایط خیلی برامون خوب بشه.نکته مهم این بازی هم بازی دادن به محسن مسلمان بود تا دستاویز سایتها و روزنامه های زرد از حاشیه سازی برای تیممون از بین بره.ورزش 3 که بدجوری سوخته حالا گیر داده به داوری بازی تا برد تیم رو بی ارزش جلوه بده یعنی چقدر آدم باید حروم لقمه باشه تا از مال اجنبی جماعت بره بالا.میدونید تقصیر ما هواداراست وقتی میبینند که یه سایت یا روزنامه ای قصد حاشیه سازی برای تیممون داره ما هم باید تحریمشون کنیم تا از این غلطا دیگه نکنند
اون روزنامه هست که باید تیترش عوض شد بشه پرسپولیسی جوان بس که تیترها ش اختصاص داره به پرسپولیس با این یارو ۳ سر و‌سر‌ داره.
نود که دست فدرسپوسته این دو تا پنالتی هم امشب تو برنامه اش ماسمالی میکنش مثل پارسال که جانواریو یا دست توپو نذاشت گل بشه و اونا که هیچ پرسپولیسی‌ها هم صداشون به جایی نرسید. نیمه اول همون بازی بود یکبار بازی رو‌ببینید البته صحنه آهسته نداره.
خلاصه که این تیم مردمی خار چشمه عاقایونه.

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
داور هم دوست بود با ما !
البت بازی یک طرفه بود به قدر کافی
ولی گل ما آفساید بود پنالتی هم که محرز بود بیرانوند باید کارت زرد میگرفت اگر هم پنالتی نبود باید اخراج میشد فکر کنم قانونش این باشه.
خلاصه که سوزش اینطوری بیشتره

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
حالا مسلمان بازی کرده داستان عوض شده
والله این همه پرداختن به یه بازیکن باید پول زیاد به همراه داشته باشه آدم خصوصی و شخصی که اینقدر پول نداره 90 درصد روزنامه اشو اختصاص بده به مسلمان پس نتیجتاً پول دولتیه و اون وقت داد بزنید فدراسیون پرسپولیسی !
آخ آخ دلم چقدر میخواد این دکتر قلابی رو ببینم اینقدر بزنمش که دیگه صداش درنیاد
https://www.khabaronline.ir/detail/760285/sport/premiere-league

نظر سرمربی است که چه زمانی بازی کنم و من تابع آقای برانکو هستم.
ببینم میتونی برای چند روز قلم نجستو ببندی اوستا یا از فردا روز از نو روزی از نو ؟!

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
امروز کار علیپور و بقیه بازیکنا خیلی زیبا و شایسته بود که رفتن سمت ربیع خواه
خودم از اون دسته افرادیم که انتقادات زیادی به سبک بازی ربیع خواه دارم ولی رفتاری که تو دربی باهاش شد اصلا جالب نبود
طبیعیه که عقاید تمام هوادارا منطبق برهم و یکسان نیست و این مساله کاملا بدیهیه که شاید از نظر منه تماشاگر ربیع خواه بد باشه اما از نظر مربی یه مهره مفید و ارزشمند تلقی بشه
بهرحال امیدوارم ربیع خواه با کار کردن روی نقاط ضعفش بتونه خودش رو مجدد تو تیم فیکس کنه چون شخصیت پخته و درخور تیم پرسپولیس رو داره

نکته غیرقابل چشم پوشی بازیای اخیر افت محسوس وحید امیری بوده. چرا اینجوری شده این پسر دوست داشتنی :(

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
نود مزدور آورده براحتی پنالتی هارو ماس مالی کرد.
از این باز ی گذشت ولی اون فلان فلان شده ای که گفت توپ باید به دست بخوره فقط تو ایرانه نه هیچ خراب شده ای

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
همین مرتیکه مظفری میگفت که هر توپی توی حریمه به دست بخوره پنالته

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
خب معلوم بود که حرف پیش از دربی همه درست بود ولی تعجب از اینه که چرا و به چه علتی وا دادن؟ بی غیرتی تعصب نداشتن یا آتو دادن؟!

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
خب معلوم بود که حرف پیش از دربی همه درست بود ولی تعجب از اینه که چرا و به چه علتی وا دادن؟ بی غیرتی تعصب نداشتن یا آتو دادن؟!
این که دربی سیاسی بود منظورته؟
واقعا یکی از افتضاح ترین بازی های 3 سال اخیر تیم بود. نیمه اول پاس ها به 4 تا هم نمیرسید
به هر حال قهرمان شدن جلوی تیم سوگولی دولتی واقعا زجر آوره و اونهایی هم که میخواستن پرسپولیسی ها جشن نگیرن کار خودشون رو کردن

momiholo

Registered User
لایک‌ها
2,698
امشب واقعا به حال این فوتبال تاسف خوردم
از بی لیاقتی فدراسیون خودمون..
چرا نباید کرمانشاهی و فغانی داور امشب نباشند ؟؟
چرا؟؟
عاخه چرا؟؟
خیلی بد شد مگه نه؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
کسی یادشه فصل قبل چطوری برابر الریان و الهلال به ناحق علیه مون داوری شد؟ این دو بازی رو من کاملا و دقیقا یادمه شاید بازیای دیگه هم بوده که خاطرم نیست
اون زمان جز خبرگزاریهای خود باشگاه و پیچها و کانالهای هواداری تقریبا هیچ رسانه ای این ناداوری ها رو رسانه ای نکرد چون پرسپولیس نورچشمی نبود چون پرسپولیس سوگلی نبود

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
از دیشب تا حالا کارشناسان مختلف یقه ها پاره کردند و جامه ها دریدند و فریاد های وا اسفا سر دادن!!!
اینجا کجا تشریف داشتن؟؟
IMG_20180307_120757.jpg

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
چقدر وقیح چقدر بی همه چیز چقدر بدون پرده و حیا حرف زدن همه ثمره نون بازو نخوردنه وبس. یارو تو کار بردن بالا و پایین بردن تیمهاست.
فغانی با بیان اینکه اشتباهات داوری شیرینی بازی است، توضیح داد: «در بازی‌هایی که داوری کردم، اشتباهات تاثیر‌گذار زیاد داشتم، حتی با یک اشتباه من، تیم نوشهر به دست دو رفت. با اینکه با هر خطای ما مربی و بازیکن‌ها ناراحت می‌شوند و یا سرنوشت تیم‌شان تغییر می‌کند، اما همین اشتباهات داوری، شیرینی فوتبال است.»
https://www.khabaronline.ir/detail/761003/culture/television

MEDEW

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
محمد انصاری در تیم منتخب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا

با اتمام هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا AFC تیم منتخب هفته را اعلام کرد که محمد انصاری، مدافع پرسپولیس و مرتضی تبریزی، مهاجم ذوب آهن در این تیم حضور دارند.

13961217000422_Test_NewPhotoFree.jpg

بالا