برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
چندتا نکته که گفتنش خالی از لطف نیست
- الدوحیل (لخویا) قبل از این بازی آخرین باری که باخت مقابل پرسپولیس بود. دیگه نباخت و بعد از حدود 14-15 ماه مجددا درمقابل همین پرسپولیس باخت :general304:
- بعد از بازی رفتمون که 1-0 باختیم تو همین تاپیک گفتم که بهتر بود منشا از اول بازی کنه چون بازیکن فیزیکیه. حالا کاری به این ندارم که امروز اشتباهات زیادی داشت اما درمجموع مطمئنم از تک تک هوادارامون نمره قبولی گرفت. گلش خیلی خیلی قشنگ بود ! گلر حریف رو کلا محو کرد
- روی کریم بوضیاف خیلی مانور داده شد و حتی خود منم ترس زیادی از این بازیکن داشتم ولی خدایی خیلی خوب تونستن مهارش کنن عملا هیچ کار مفیدی نکرد . اون گلی هم که خوردیم انصافا شانسی بود

درکل باید به این تیم ، به این مربی و به این هوادارا پرشور افتخار کرد

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
تبریک تبریک تبریک
عالی بود خیلی چسبید خیلی
ایشالا بریم برای قهرمانی
توقعمون رو زیاد نمیکنیم حتی درصورت شکست تو مرحله ی بعدی کاری کردیم کارستون تیمی که یه کشور و وزارت خونه پشمکیش دشمنش هستن تونسته با کلی بدبختی تا اینجای لیگ قهرمانان اسیا بالابیاد

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
دمشون گرم
یکی از بهترین بازیایی که همیشه یادمون میمونه
فقط این دروازه بان السد خیلی باحاله خدا کنه بازی با ما هم فیکس باشه:D

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بپردازیم به مشکل بازی بعدی بازی بعدی و نبود هافبک دفاعی و دفاع هایی که اصل و اساس کارو تو نیمه تیم انجام میدن خیلی سخت شد ولی ان شاالله پرفسور با تدبیرش جلوی السد هم با قدرت ماورایی شگفتی سازی میکنه
ما هوادارهای واقعی تا اخر عمر پشت پرفسور عزیز و کاربلدمون هستیم چشم بد کور بشه ان شاالله حسودا زیر فشار له بشن

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

دقیقن مثل پارسال شد اونجا هم بازی با الهلال 3 تا بازیکنمون رو نداشتیم و ... ماهینی رو برد دفاع وسط و ... یادم میاد مصلح که مصدوم هم بود اون منطقش شده بود اتوبان . در کل السد با این بازی که امشب کرد مخصوصن دروازه بانش من امیدوارم خیلیم امیدوارم . در مرحله مقدماتی السد رو قوی تر دیده بودم . نظر شخصیم اینه که الدوحیل قوی تر از السد هست.

momiholo

Registered User
لایک‌ها
2,698
تبریک و هزاران تبریک
ماشالا بچه ها...
تخصص نداشتیم بجاش غیرت داشتیم ..
پنجره باز نداشتیم ...بجاش همدلی داشتیم ..
...
همه خوب بودند...از کی بگم؟؟
از سید که بالاتر از همه پرواز میکرد...
از علیپور که خیریتی در رفتن ندید...موند و بهتزین شد...
از منشا که با دوندگی اش غیرت و تلاش رو رنگ جدید زد...
از بشار ...که کاش قراردادش تمدید بشه...
و از همه و همه تشکر...

کاش کمال اون کارت زرد مسخره رو نمی گرفت...
کاش پروفسور اخراج نمی شد
و هزاران ای کاش دیگه..
ولی مهم اینه الان جایی هستیم که خیلیا نیستن

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
گفتم که برد برای ماست نه اینکه چون برده صاحب پیدا کنه دلیلش هم همینه درست قبل بازی با السد باید دربی برگزار بشه و خسته به قطر برن! اینه میگم بیخود برد رو به خودشون نچسبونن برای همین جاهاست طرف مسوول لیگه و علنا میگه من طرفدار چه تیمی هستم این یعنی چی یعنی هر کاری دلم بخواد میکنم. ما پارسال بازیکن ملی زیاد داشتیم ولی بدون اونا بازی کردیم یا تو جام حذفی ولی این آقا چون تیم خودشو دوست داره بازیشو لغو میکنه.

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
دوستان تبریک...واقعا به یاد موندنی بود...
خودم اول نیمه دوم امیدی نداشتم اما چه کردن بچه ها و پروفسور...بازیخونیش عالی بود.
فرق حرف و عمل تو اسیا اینجا معلوم میشه...;):D:D

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
http://90tv.ir/news/482581/فرصت-استثنایی-برای-پرسپولیس-اولین-میزبانی-در-ششمین-حضور-پرسپولیس-در-نیمه-نهایی-آسیا/

همین اولین، نشون دهنده مظلومیت این تیم و گرفتار شدن زیر دست یه مشت آدمه که هر چی دوست دارید اسمشو بزارید عقده ای ؟ بخیل؟ کینه ای؟ و . . .
اون از سالها پیش مثل سال 76 که پرسپولیس بخت اول قهرمانی بود ولی عقده ای جماعت زحمت نکشیدن دور آخر تهران باشه و تیم رفت تو باتلاق مالزی با اشتباه یحیی تیم وا داد
و همون سالها دو بار برای خودشون این کارو کردن پارسال هم از شانس که با عربستانیها افتادیم و با بی دقتی شیرازه تیم پاشید و داستانی که فردوسی پور به عنوان نماینده این جماعت راه انداخت همون داستان طارمی نذاشتن تیم بالاتر بره
نمیدونم ولی خدا کمک کنه تو ایران هیچ وقت شایستگی به ثمر ننشسته ولی امیدوارم این دفعه بشه.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
https://www.khabaronline.ir/detail/805549/sport/premiere-league
هر چند شجاع از پارسال بهتر شده ولی هنوز جای کار داره دوم اینکه تو این اوضاع بودنش بهتر از نبودنشه
پارسال سید جلال هم نبود مشکل الان سمت چپه ماهینی با این که دیروز متعصبانه بازی کرد ولی مطمئن نیست. باید دید برانک! برنامه رو چی میچینه ولی هر چی هست خدا کنه تمرکزشون رو به هم نریزن

ali110ali110ali110

Registered User
لایک‌ها
78
دوستان تبریک...واقعا به یاد موندنی بود...
خودم اول نیمه دوم امیدی نداشتم اما چه کردن بچه ها و پروفسور...بازیخونیش عالی بود.
فرق حرف و عمل تو اسیا اینجا معلوم میشه...;):D:D
اتفاقا من به حماسه 10 10 3 اعتقاد دارم هنوز
و امیدمو از دست ندادم

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
http://90tv.ir/news/482581/فرصت-استثنایی-برای-پرسپولیس-اولین-میزبانی-در-ششمین-حضور-پرسپولیس-در-نیمه-نهایی-آسیا/

همین اولین، نشون دهنده مظلومیت این تیم و گرفتار شدن زیر دست یه مشت آدمه که هر چی دوست دارید اسمشو بزارید عقده ای ؟ بخیل؟ کینه ای؟ و . . .
اون از سالها پیش مثل سال 76 که پرسپولیس بخت اول قهرمانی بود ولی عقده ای جماعت زحمت نکشیدن دور آخر تهران باشه و تیم رفت تو باتلاق مالزی با اشتباه یحیی تیم وا داد
و همون سالها دو بار برای خودشون این کارو کردن پارسال هم از شانس که با عربستانیها افتادیم و با بی دقتی شیرازه تیم پاشید و داستانی که فردوسی پور به عنوان نماینده این جماعت راه انداخت همون داستان طارمی نذاشتن تیم بالاتر بره
نمیدونم ولی خدا کمک کنه تو ایران هیچ وقت شایستگی به ثمر ننشسته ولی امیدوارم این دفعه بشه.

فکر کنم این اولین میزبانی تیم ما تو آسیا باشه . سال پیش به لطف از دیوار سفارت رفته ها ...

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
ظاهرا محرومیت شجاع از بازی بعد هنوز قطعی نیست و خود باشگاه هم از AFC استعلام گرفته. اما محرومیت کمال و ممد انصاری قطعیه
خدا کنه شجاع محروم نباشه چون در اینصورت کار خیلی سخته
اگر شجاع هم محروم باشه احتمال خیلی زیاد دفاع چپمون مصلح میشه ، دفاع راست شاهین عباسیان ( یا شایدم برانکو عالیشاه رو یه خط عقب بکشه و تو دفاع راست به کار بگیرتش ) دفاع وسط هم ماهینی و سیدجلال
امیدوارم تراژدی بازی رفت نیمه نهایی پارسال مجددا تکرار نشه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
پاسخ علی دایی به ناظران AFC :دعوای خانوادگی را به کوچه نمی‌آورند

#خبرآنلاین؛ علی دايی هفته گذشته در مصاحبه‌اش گفته بود با پرسپوليس توافق می‌كند. او از ابتدا هم دنبال دعوا نبود.

▫️او هفته گذشته در جلسه‌ای كه مهدی محمدنبی هم در آن حضور داشت با پرسپوليس به توافق رسيده بود. توافقی كه اصلا عجيب نبود.
شهريار يك جمله گفت: همان حرفهایی كه هفت ماه پيش زديد و عملی نشد را عملی كنيد. من دوست ندارم براي پرسپوليس مشكلی ايجاد شود.

▫️نكته جالب ماجرا اينجاست كه ناظرين ای اف سی در سفری كه دایی براي قرعه كشی جام‌ملت‌ها به مالزيی داشت پيگير مطالبات او شده بودند و طی روزهاي اخير سه بار با دايي تماس گرفته بودند تا وضعيت اين مطالبات را را جويا شوند.

▫️دايی بار آخر جواب قشنگی داد: دعوای خانوادگی را به كوچه نمی‌آورند. حل شده يا می‌شود مهم نيست. كاری به اين موضوع نداشته باشيد.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
جادوگر هم اگر باشی برای جادو کردن، چوب جادویی می‌خواهی. وسیله‌ای که جادویت را پیاده و همه را مسخ کند. یک کاپیتان تمام عیار. این همان جادویی است که هر جادوگری می‌خواهد. همان چوبی که به هر جا بزنی معجزه‌ای می‌شود.
http://90tv.ir/news/482779/یادداشت-ویژه-برای-کاپیتان؛-شکوه-یک-جلال

قابل توجه آقا کوره !

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
ظاهرا محرومیت شجاع از بازی بعد هنوز قطعی نیست و خود باشگاه هم از AFC استعلام گرفته. اما محرومیت کمال و ممد انصاری قطعیه
خدا کنه شجاع محروم نباشه چون در اینصورت کار خیلی سخته
اگر شجاع هم محروم باشه احتمال خیلی زیاد دفاع چپمون مصلح میشه ، دفاع راست شاهین عباسیان ( یا شایدم برانکو عالیشاه رو یه خط عقب بکشه و تو دفاع راست به کار بگیرتش ) دفاع وسط هم ماهینی و سیدجلال
امیدوارم تراژدی بازی رفت نیمه نهایی پارسال مجددا تکرار نشه
به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در دیدار مقابل الدحیل قطر کمال کامیابی نیا و محمد انصاری را به دلیل محرومیت در بازی نیمه نهایی در اختیار نخواهد داشت. این در حالی است که شایعاتی مبنی بر محرومیت شجاع خلیل زاده با توجه به دریافت کارت در این بازی منتشر شده بود.
در‌این ارتباط مدیران باشگاه پرسپولیس برای مشخص شدن وضعیت از کنفدراسیون آسیا استعلام گرفتند و مشخص شد که مدافع پرسپولیس مشکلی برای همراهی تیمش در جدال نیمه نهایی نخواهد داشت و محروم نیست.

شانس اوردیم خداروشکر
احتمالا شک باشگاه هم روی کارتهای دور گروهی بوده که استعلام گرفته

بالا