برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
درست یا غلط برانکو رفت یا فراریش دادن !
به قول خود برانکو وقتی برای گریه کردن نداریم ! و به قولی اگر میخوایم موفق بمونیم اجازه اش رو هم نداریم.... خدا کنه مدیریت این رو درک کنه !
نباید این وقت طلایی آماده سازی تیم رو از دست داد...
نباید گرفتار باتلاقی که توش استیلی و در اصل تیم رو بعد از رفتن دایی غرق کردیم بشیم...
حالا که متاسفانه برانکو رفته میتونیم تیم رو غرق در حواشی و سقوط کنیم یا اینکه میتونیم سعی کینم با حمایت از مربی جدید که انشاالله که فرد شایسته ای باشه
مسیر رو هرچند که سخت باشه طی کنیم
میتونیم حداقل خودمون رو توی رقابت برای کسب جام و موفقیت نگه داریم یا اینکه با حواشی توی میانه های جدول دست و پا بزنیم !

برانکو بالاخره از تیم می رفت
الان مشکل رفتنش نیست مشکل اینه که کی می خواد مربی بعدی باشه
شاید بیشتر طرفدارار بیشتر از این که از رفتن برانکو ناراحت باشن از این می ترسن که دوباره دایی یا درخشان مربی بشن

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
رفتن پروفسور هم دقیقا مثل رفتن هادی خدابیامرز شوک آور بود...
امیدوارم تو تیم جدیدش موفق باشه . واسه پرسپولیس ما هیچ کم و کاستی نگذاشت .
فقط ای کاش این عربا قدرش رو بدونن . چون متاسفانه تو فوتبال اونا تنها کسی که ارزشی براشون نداره و با یه نتیجه دور از انتظار اخراجش میکنن ، سرمربیه .
تک تک بازیکنایی زیر دستش بودن قبل از اینکه مسائل فنی رو یاد بگیرن اول یاد گرفتن به معنای واقعی کلمه " تیم " باشن .
برانکو که رفت ولی امیدوارم ما هوادارا میراث نگه دار خوبی باشیم . بزگترین میراثی هم که واسه ما گذاشت تسلیم نشدن و بهانه نگرفتن تحت هر شرایطی بود .
امیدوارم این میراث حداقلش تو ذهن ما هوادارا موندگار بشه همونطوری که هادی نوروزی و دقیقه 24 هر مسابقه ای موندگار شد.
این قاب خاطره انگیز رو یادتون میاد ؟
2370977.jpg

موفق باشی پروفسور

پ.ن : تو سایت ورزش 3 و یکی دوتا دیگه دیدم نوشته یحیی گزینه اصلی هدایت تیمه . این مسئله از پایه و اساس منتفیه . مدیرعامل پدیده بارها گفته یحیی 2 فصل قرارداد داره و هیچ بندی هم تو قراردادش واسه جدا شدن از تیم نیست . نمیدونم این خبرهایی که منتشر میشه واقعا سهوی و به دور از غرض منتشر میشه یا یه سری اهداف پشتش نهفته هست ؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,103
صحبت های مهرداد میناوند واقعا تلخ بود
فقط ای کاش این عربا قدرش رو بدونن . چون متاسفانه تو فوتبال اونا تنها کسی که ارزشی براشون نداره و با یه نتیجه دور از انتظار اخراجش میکنن ، سرمربیه .
تک تک بازیکنایی زیر دستش بودن قبل از اینکه مسائل فنی رو یاد بگیرن اول یاد گرفتن به معنای واقعی کلمه " تیم " باشن .
برانکو که رفت ولی امیدوارم ما هوادارا میراث نگه دار خوبی باشیم . بزگترین میراثی هم که واسه ما گذاشت تسلیم نشدن و بهانه نگرفتن تحت هر شرایطی بود .
امیدوارم این میراث حداقلش تو ذهن ما هوادارا موندگار بشه همونطوری که هادی نوروزی و دقیقه 24 هر مسابقه ای موندگار شد.
2370977.jpg

موفق باشی پروفسور

پ.ن : تو سایت ورزش 3 و یکی دوتا دیگه دیدم نوشته یحیی گزینه اصلی هدایت تیمه . این مسئله از پایه و اساس منتفیه . مدیرعامل پدیده بارها گفته یحیی 2 فصل قرارداد داره و هیچ بندی هم تو قراردادش واسه جدا شدن از تیم نیست . نمیدونم این خبرهایی که منتشر میشه واقعا سهوی و به دور از غرض منتشر میشه یا یه سری اهداف پشتش نهفته هست ؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,103
قبل تر هم ایشون تکذیب کرده بود اومدم میتی رحمتی به پدیده رو
2370977.jpg

موفق باشی پروفسور

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
حدود سه هفته پیش که بحث تیم امید بود و یحیی و بحثی از برانک و رفتنش نبود و اخرش یحیی برگشت به همون تیم پدیده یک بندی رو اشاره کردن که یحیی گذاشته و مسخره کرد همین ورزش 3 که اگر پیشنهاد از پرسپولیس داشت حق فسخ داشته باشه
ولی برنامه فدراسیون برای سوگولیش چیز دیگه است بخاطر ثبات سالهای گذشته پرسپولیس بارشو نیم فصل میبست و قهرمان میشد برای همین برانک رو دکش کردن که نیم فصل اول خراب کنن.
هر چند هنوز عده ای کم بهره مند از عقل و شعور برانکو رو کاره ای نمیدونن. خب به حساب این ها باشه باز هم قهرمانیم فقط موندیم که این جلز و ولز پیشکسوت و هوادار برای چیه ؟ یعنی نمیتونن مثل این جماعت کمتر برخوردار اش از شعور فکر کنن که قهرمانیشون تضمینیه؟!

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
مصاحبه جالب برانکو با سایت آنتن هم خیلی جالبه توجه هستش و ابعاد جدیدی رو از ماجرا را روشن کرده

صاحبه مفصل برانکو ایوانکوویچ؛ جدایی‌ام به خاطر مسائل مالی نبود/ به الاهلی قول داده‌ام
15609495073193.jpg

وب سایت رسمی فوتبالی- سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه این تیم به مربی و مسیر جدیدی نیاز دارد، گفت: دلیل جدایی من مسائل و مشکلات مالی نبود و برای مبارزه طلبی تیم جدیدی را انتخاب کردم.

به گزارش فوتبالی، برانکو ایوانکوویچ بعد از جدایی اش از پرسپولیس مصاحبه مفصلی را درباره گرفتن این تصمیم انجام داد و تاکید کرد که به خاطر مسائل مالی از پرسپولیس جدا نشده است. وی با بیان اینکه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در جدایی اش نقشی نداشته‌اند، اعلام کرد در صورتی که پرسپولیس مطالباتش را پرداخت نکند به فیفا شکایت خواهد کرد.

برانکو که با سایت آنتن گفتگو می‌کرد، در خلال صحبت هایش از مذاکره با باشگاه های پیکان، سایپا و تراکتورسازی درایران پرده برداشت و گفت که از کشورهایی مثل چین، تایلند، مالزی، قطر، امارات هم پیشنهاد داشته است.

بازیکنان تمام دستوراتم را انجام دادند
برانکو درباره جدایی اش از پرسپولیس گفت: به بازیکنان و کادر فنی ام افتخار می کنم. بدون حمایت بازیکنان و هواداران نمی توانستیم به این نتایج دست پیدا کنیم. به ویژه تاکید من روی حمایت هواداران است که اجازه ندادند ذره‌ای نقطه ضعف نشان بدهیم. از بازیکنانم تشکر می کنم که تمام دستوراتم را انجام می‌دادند.

تماس مستقیمی از بازیکنان و مسئولان باشگاه نداشتم
وی درباره اینکه آیا در روزهای اخیر تماسی از بازیکنان پرسپولیس داشته است؟ تاکید کرد: تماس مستقیمی از جانب بازیکنان و اعضای هیات مدیره نداشتم چون مانع زبان را داریم ولی تا دلتان بخواهد انواع و اقسام پیام ها و استوری ها و چیزهایی که در فضای مجازی بود را داشتیم.

زمانش رسیده بود دنبال مسیر جدیدی باشم
سرمربی سابق پرسپولیس درباره تمام شدن کارش در ایران یادآور شد: به کارم در ایران افتخار می کنم. احساس قوی دارم که بازیکنانم به اندیشه و مربی جدیدی نیاز دارند که بتواند برایشان ایده پردازی کند و مسیر جدیدی را به آنها نشان بدهد. بازیکنان ما نتایج عالی برای پرسپولیس به دست اوردند سزاوار حمایت و توجه بیشتری از سوی مسئولان هستند. عشقی که از جانب هواداران، بازیکنان و رسانه ها مواجه شدم را فراموش نمی کنم ولی زمانش رسیده بود دنبال مسیر جدیدی باشم. از عواملی که همیشه کنارم بودند تشکر می کنم. به میدان جدیدی می روم برای مبارزه طلبی.

15609493240955.png

مشکلات مالی نه؛ به خاطر مبارزه طلبی از پرسپولیس جدا شدم
برانکو درباره اینکه مشکلات مالی پرسپولیس چقدر در تصمیمش برای جدایی تاثیرگذار بود، تاکید کرد: دلیل اساسی برای این تصمیم من، احساس تعهد حرفه ای و مبارزه طلبی حرفه ای بود. در جستجوی یک مسیر جدید بودم. به هیچ عنوان مشکلات مالی که البته وجود داشت، نقشی در تصمیم من ایفا نکرد بخصوص با آقای عرب که مدیرعامل محترم من بودند و آقای محسن خلیلی که در چند ماه اخیر با او همکاری داشتم. همکاری ما فوق العاده بود و این نوع همکاری را همه در میادینی که بازی کردیم، شاهد بودند. دلایل حرفه ای انگیزه من برای این تصمیم بود.

خلیلی زیر پایم را خالی نکرد و دنبال مربی جدید نبود
وی در خصوص اینکه گفته می شود محسن خلیلی زیر پای او را خالی کرده و با مربی دیگری گفتگو کرده بود، تصریح کرد: این مسئله صحت ندارد. همکاری خوبی با خلیلی داشتیم و با هم راجع به همه چیز به خوبی به توافق می رسیدیم. قطعاً خلیلی دنبال مربی دیگری به جای من نبود. تا همین چند روز قبل که تصمیمم قطعی نبود، مدام با هم راجع به جذب بازیکن و مکان اردوی پیش از فصل گفتگو داشتیم که نتیجه اش هم خوب حاصل شد. او بازیکن سابق و بزرگ پرسپولیس بوده است و الان هم جزو مسئولان است.

با تراکتورسازی، سایپا و پیکان مذاکره کردم
سرمربی سابق پرسپولیس ادامه داد: همانطور که من با زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی، مدیرعامل سایپا و پیکان گفتگو کردم، اگر این اتفاق هم (مذاکره پرسپولیس با دیگر مربیان) افتاده باشد جای تعجب ندارد. طوری که حتی خود من هم صحبت می کردم. با منصوریان، دایی، شفر هم صحبت می شد. من و آقای قطبی همدیگر را ملاقات و با هم صحبت کرده بودیم. این بین ورزشکاران عادی است که همه به هم نزدیک شویم و با هم تبادل افکار داشته باشیم.

به الاهلی قول دادم و نمی‌توانم زیر قولم بزنم
برانکو درباره اینکه آیا احتمال دارد یک درصد از تصمیمش منصرف شود و به پرسپولیس برگردد؟ تاکید کرد: متاسفانه چنین امکانی نیست چون قول داده ام و حرفم را به مسئولان الاهلی زده ام. با هواداران پرسپولیس ارتباطی داشتم که برای خودم غیر قابل باور بود. نمی شود هر ۵ دقیقه قول را عوض کرد.

وی در خصوص اینکه بعد از ۱۰ سال می توانست ایرانی بشود، گفت: عاشق شما هستم (باخنده)

جدایی ام ارتباطی به مدیرعامل و هیات مدیره نداشت
سرمربی الاهلی عربستان درباره تجمع هواداران پرسپولیس بعد از جدایی اش از این تیم و خشم تماشاگران از مدیران باشگاه گفت: ما ورزشکاران حرفه ای نمی دانیم باید در چه لحظه ای تصمیم بگیریم که صفحه حرفه ای گری زندگی را برگردانیم. جدایی من ارتباطی با مدیرعامل و هیات مدیره نداشت. این یک تصمیم شخصی بود و هیچکس در آن دخالتی نداشت. من در چین، آلمان، عربستان، کرواسی و چین حضور داشته ام. دو بار در ایران فعالیت کردم و بیشترین سالهای دوران کاری و موفق ترین آن بوده است.

قصد نداشتم به پرسپولیس بر نگردم!
برانکو در خصوص اینکه می توانست خداحافظی بهتری با هواداران پرسپولیس داشته باشد اما این اتفاق نیفتاد، گفت: زمانی که ایران را ترک کردم، خیال نداشتم که بر نگردم. بعد از حضور در کرواسی بعد از مشاوره با خانواده و همکارانم به این نتیجه رسیدم. قصد نداشتم در پرسپولیس شانه خالی کنم و فرار کنم. این مدنظر نبود. قصد داشتم با پرسپولیس ادامه بدهم ولی بعد از مشورت با همکارانم تصمیم گرفتم به الاهلی بروم.

تکذیب توافق با الاهلی در عید فطر
وی درباره اینکه رسانه های عربستانی از توافق با برانکو بعد از عید فطر خبر داده اند، یادآور شد: این صحت ندارد. از چندین کشور پیشنهاد داشتم. از ژاپن، چین، تایلند، مالزی، قطر، امارات پیشنهاد داشتم. در عربستان هم از سه باشگاه پیشنهاد داشتم. هم من و هم بازیکنانی که با من کار می کردند، پیشنهادات زیادی داشتیم حتی وقتی فصل در جریان بود. از تمام کشورها پیشنهاد بود. عربستان هم یکی از آنها بود.

احتمال تقابل با پرسپولیس در آینده
سرمربی سابق پرسپولیس درباره تقابل احتمالی این تیم با الاهلی عربستان و احساسش از این تقابل در لیگ قهرمانان آسیا یادآور شد: اینها سئوالات فرضی هستند. قبلاً گفتم چه احساس زیبایی با هواداران و مسئولان ایران داشتم. زندگی ما زندگی حرفه ای است. هفت سال در تیم ملی کرواسی مربی بودم. این تیم ملی کشور من است. در حالی که مسابقه ای دوستانه بین ایران و کرواسی برگزار شد. از دست شیریچ داور وسط به خاطر یک پنالتی نادرست که برای کرواسی گرفت عصبانی شدم چون حرفه ای هستم. همیشه برای تیم خودم بهترین ها را می خواهم. چه برابر برادرم بازی کنم، چه رفقایم. همانطور که بازیکنان ایرانی اگر در باشگاه های دیگر بازی کنند و با تیم ایرانی روبرو شوند، بهترین ها را برای خودشان می خواهند.

15609493626720.jpg

کار جانشین من در پرسپولیس سخت نیست؛ نگران نباشید
برانکو در واکنش به اینکه با افتخاراتی که به دست آورده انتخاب جایگزینش سخت خواهد بود، اظهار کرد: طبیعتاً کار تا این حد سخت نخواهد بود چون استانداردهایی را برای کار در پرسپولیس در نظر گرفتیم. در عوض تیمی را بر جای گذاشتم که سه جام پیاپی را در یک فصل کسب کرد. حتی یک بازیکن هم تیم را ترک نکرده. تمام بازیکنان می مانند و به کار ادامه می دهند. برای آینده پرسپولیس جای نگرانی نیست. پشت سر خودم بیابان بی آب و علف بر جای نگذاشتم بلکه تیمی بر جای گذاشتم که چندین قهرمانی و جام به دست آورد.

به فیفا شکایت می کنم اگر...
وی درباره احتمال شکایت از پرسپولیس به فیفا به خاطر مطالباتش تصریح کرد: قبل از هرچیزی دنبال توافق هستم البته اگر مسئولان دنبال توافق باشند. اگر مسئولان نخواهند توافق را بپذیرند مجبور می شوم به فیفا روی بیاورم.

به خاطر بندهای مالی قرارداد فسخ شد
برانکو در خصوص اینکه گفته می شود یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، گفت: قرارداد به زیان باشگاه فسخ می شود چون تعهدات طبق بندهای مالی باشگاه به اجرا در نیامد.

پیشنهادی برای حضور در تیم ملی نداشتم
وی در پاسخ به این سئوال که آیا برای سرمربیگری در تیم ملی جلسه ای با مهدی تاج داشت؟ اظهار کرد: خیر؛ به من هیچ پیشنهادی نشد و در مخیله من هم نبود که سرمربی تیم ملی شوم. به تعهداتم وابسته بودم تا وظایفم را در قبال هواداران درست انجام بدهم.

مربیان پرسپولیس را به الاهلی می برم
سرمربی سابق پرسپولیس درباره اینکه چه کسانی از کادرش را با خود به الاهلی عربستان می برد؟ ادامه داد: همکارانم در پرسپولیس هم فسخ قرارداد می کنند و مربی آزاد هستند چون تعهدات مالی آنها هم از سوی پرسپولیس انجام نشده است. آنها مربیان آزاد هستند. آنها را هم با خودم به الاهلی می برم.

هواداران همان حمایت را از پرسپولیس داشته باشند
برانکو در بخش پایانی صحبت هایش گفت: سلام گرمی را به هواداران کثیر پرسپولیس می گویم. همه هواداران رابه خاطر حمایت بی حد و حصرشان می بوسم. از آنها خواهش می کنم همان حمایتی را که نسبت به پرسپولیس در ۴ سال گذشته داشتند، دریغ نکنند و همان راه را ادامه بدهند. پرسپولیس را روی شانه هایشان حمل کنند.

بازگشت به ایران بستگی به فرصت ها دارد
وی در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است در آینده به ایران برگردد؟ گفت: این بستگی به فرصت ها و وضعیت هایی دارد که زندگی به دنبال دارد.

لینک اصلی مصاحبه

Last edited:

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوتا خبر خوب تو این اوضاع نابسامان :

شایان مصلح، مدافع چپ سرخپوشان که در لیگ هفدهم با قراردادی دوساله از سپیدرود به پرسپولیس پیوسته بود، بعد از پایان قراردادش و در توافقی دوباره با مدیران این تیم آن را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز در همین ارتباط جلسه‌ای با مهدی ترابی داشت که در جریان آن، ادامه حضور این بازیکن در پرسپولیس قطعی شد.ترابی پس از این توافق اعلام کرد می‌خواهد در شرایطی که پیش آمده است به پرسپولیس کمک کند و به این ترتیب همچنان در کنار سرخپوشان خواهد بود.

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
من نمی فهمم این ترابی چند بار باید قرارداد ببنده

کلا یه نیم فصل بازی کرده ولی بعضیا یه بار اول فصل پیش یه بار نیم فصل یه بارم الان رو روهم حساب کردن میگن پرسپولیس سه تا بازیکن گرفته!!!:eek::eek::D

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
به نظرم باید تا جایی که میتونیم به مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره فشار بیاریم که استعفا بدن باشه هر روز تجمع باشه بخاطر خیانت و جنایتی که این ها نسبت به هوادارا کردن و نباید اجازه بدیم که امثال این افراد توی باشگاه بمونن

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
به نظرم باید تا جایی که میتونیم به مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره فشار بیاریم که استعفا بدن باشه هر روز تجمع باشه بخاطر خیانت و جنایتی که این ها نسبت به هوادارا کردن و نباید اجازه بدیم که امثال این افراد توی باشگاه بمونن

اونا که از خداشونه استعغا بدن از گندی که زدن فرار کنن
بیکار که نمی مونن میرن یه جا دیگه مشغول میشن

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اگر شاکله تیم حفظ بشه باز هم این تیم میتونه مدعی قهرمانی باشه . به هر حال برانکو رفت( فراریش دادن ) ولی نباید نشست .

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز : هواداران معترض تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه اجازه پیدا نکردند مقابل ساختمان باشگاه تجمع کنند به همین دلیل این بار مقابل ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شدند.

بعد از سه روز تجمع هواداران تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه با ایجاد جو انتظامی و حضور ماموران امروز به این هواداران معترض اجازه ادامه تجمع روبه‌روی ساختمان باشگاه پرسپولیس داده نشد.

از صبح امروز نیروهای انتظامی برای و جلوگیری از اتفاقات پیش‌بینی‌نشده مقابل ساختمان پرسپولیس حاضر شدند و اجازه تجمع به هواداران پرسپولیس داده نشد.

به همین دلیل هواداران معترض به جدایی برانکو، این بار مقابل ورزشگاه درفشی‌فر حضور پیدا کردند و تجمع آنها در این محل برگزار شد.

هواداران پرسپولیس که حدود ۵۰ نفر بودند، یک بیانیه امضا کردند که در این بیانیه درخواست‌هایی از باشگاه پرسپولیس مطرح شده بود و قرار است این بیانیه به دست مسئولان باشگاه برسد.

اصلی ترین خواسته هواداران پرسپولیس پس از جدایی برانکو برکناری و استعفای اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز : مسئولان باشگاه پرسپولیس در تماس با دروازه بان کروات، از او درخواست کردند تا برای توافق برای فصل آتی به ایران بیاید.

بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس از جمله بازیکنانی بود که زمزمه هایی مبنی بر جدایی اش به گوش می رسید.

این بازیکن که به خاطر شرایط مالی باشگاه ناراحت بود، پس از جدایی برانکو بعید به نظر می رسید که به ایران بازگردد اما مسئولان باشگاه پرسپولیس در تماسی از این دروازه بان درخواست کردند تا برای رسیدن به توافق برای ادامه همکاری او به ایران بیاید.

در همین راستا رادوشوویچ در یکی دو روز آتی برای نهایی کردن قرارداد فصل آینده خود و رسیدن به توافق نهایی با پرسپولیس به تهران سفر خواهد کرد.

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
اونا که از خداشونه استعغا بدن از گندی که زدن فرار کنن
بیکار که نمی مونن میرن یه جا دیگه مشغول میشن
اشکال نداره استعفا بدن هر گورستونی که میخان برن فقط جلو چشم ما نباشن که آدم حالش از قیافه همشون به هم میخوره

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
اشکال نداره استعفا بدن هر گورستونی که میخان برن فقط جلو چشم ما نباشن که آدم حالش از قیافه همشون به هم میخوره

منظورم اینه که الان زمان خوبی برای استعفا نیست
اینا اگه الان استعفا بدن برن چند مدت طول میکشه اعضای جدید بیان
با بازیکنا قرار داد ببندن (الیته اگه بازیکن به درد بخوری بمونه کسی رو که نگرفتیم چندتا هم که دارن جدا میشن)
بعد دوباره دنبال مربی بگردن
یهو نیم فصل رسیده و ما هنوز نه مربی داریم نه بازیکن

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
منظورم اینه که الان زمان خوبی برای استعفا نیست
اینا اگه الان استعفا بدن برن چند مدت طول میکشه اعضای جدید بیان
با بازیکنا قرار داد ببندن (الیته اگه بازیکن به درد بخوری بمونه کسی رو که نگرفتیم چندتا هم که دارن جدا میشن)
بعد دوباره دنبال مربی بگردن
یهو نیم فصل رسیده و ما هنوز نه مربی داریم نه بازیکن
از این مدیر عامل و هیئت مدیره و سرپرست آبی برامون گرم نمیشه
دیگه همه فهمیدن سیاست امروز و فردا کردن اینا چیه
ما با اینا به جایی نمیرسیم

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز : مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به نقل‌وقول‌هایی که از او در فضای مجازی پخش شده است واکنش نشان داد.

سهند حبیب‌زاده، در خصوص اینکه نقد قولی از او در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است و او در این صحبت‌ها درباره علی دایی حرف‌هایی مطرح کرده است، گفت: در تجمع امروز هواداران پرسپولیس هواداران درخواست‌های زیادی داشتند و حرف‌های گوناگونی هم مطرح می‌کردند. برخی‌ها می‌گفتند آقای عرب با گل‌محمدی صحبت کرده، برخی دیگر مدعی بودند که آقای نبی با آقای دایی حرف زده و برخی هم ادعا می‌کردند که آقای خلیلی با آقای قطبی گفت‌وگو کرده است و من برای اینکه به حرف‌های آنها پاسخ بدهم با آنها به صحبت پرداختم.

وی ادامه داد: من به هواداران گفتم که آقای دایی اصلاً ایران نیست که آقای نبی با او صحبت کرده باشد. همچنین گفتم آقای قطبی در چین حضور دارد و آقای خلیلی در تهران است و صحبتی با هم نکردند. همچنین برخی‌ها می‌گفتند که آقای عرب و آقای گل‌محمدی امروز ناهار را با هم صرف کردند اما من به آنها گفتم که آقای عرب در کنار خانواده خود حضور دارد و با آقای گل‌محمدی دیدار نکرده است.

مشاور مدیرعامل پرسپولیس افزود: وقتی این صحبت‌ها را مطرح کردم یکی از هواداران گفت که آقای دایی ممنوع‌الکار است. وقتی این هوادار چنین حرفی زد من به او گفتم که من این حرف را از شما می‌شنوم که آقای دایی ممنوع‌الکار است و خبری در این باره ندارم و حرفی هم در این خصوص نمی‌زنم اما متأسفانه برخی‌ها بداخلاقی کردند و قبل و بعد حرف من را بریدند و تنها این مسئله از قول من عنوان شده که آقای دایی ممنوع‌الکار است اما من در آن لحظه به آن هوادار گفتم که من از شما می‌شنوم که آقای دایی ممنوع‌الکار است اما جمله من از شما می‌شنوم را قطع کردند و تنها این جمله که آقای دایی ممنوع‌الکار است را از قول من انتشار دادند و این در حالی است که من چنین حرفی نزدم.

حبیب‌زاده اظهار داشت: باشگاه در حال مذاکره برای جذب مربی بزرگ است اما متأسفانه برخی‌ها بداخلاقی می‌کنند و در جهت تخریب افراد گام برمی‌دارند که این واقعاً درست نیست چرا که من چنین حرفی نزده‌ام. اما از قول من اظهارات کذب را در فضای مجازی منتشر می‌کنند.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: سفیر ایران در کشور کرواسی گفت که با برانکو برای ماندن در پرسپولیس ۴ بار گفت‌وگو کرده است.

محمدرضا صادق درباره اینکه به عنوان سفیر ایران در کرواسی آیا در این مدت با برانکو در ارتباط بوده است، اظهار داشت: مسئولان باشگاه پرسپولیس و وزارت ورزش از بنده درخواست کردند که با برانکو صحبت و او را برای بازگشت به ایران متقاعد کنم. به همین دلیل در این مدت با این مربی ۴ بار گفت‌وگو کرده و درخواست باشگاه را به ایشان منتقل کردم.

وی ادامه داد: برانکو شخصیت محترمی است و احترام ویژه‌ای برای ایران و مردم کشورمان قائل است اما در این مذاکرات به من گفت که به دلایل شخصی ترجیح می‌دهد از پرسپولیس جدا شود. او ۳-۲ بار به من گفت که سال‌های حضورش در پرسپولیس جزو بهترین سال‌های زندگی شخصی و حرفه‌ای‌اش بوده است.

سفیر ایران در کرواسی عنوان کرد: برانکو در ۴ دور گفت‌وگویی که داشتیم گفت که یک مربی حرفه‌ای است و ترجیح می‌دهد در این مقطع با دوستانش در ایران و هواداران پرسپولیس خداحافظی کند. او از حمایت‌های بخش‌های مختلف در ایران تشکر و قدردانی کرد.

صادق درباره اینکه برانکو در این مذاکرات حرفی از مسائل مالی به میان آورده و این موضوع را دلیل جدایی‌اش اعلام کرده یا نه، تصریح کرد: مسئولان باشگاه پرسپولیس به من گفتند که طلب و حتی پیش پرداخت فصل آینده برانکو آماده است و من هم این مطلب را به این مربی انتقال دادم. برانکو اما در این مذاکرات حرفی از پول به میان نیاورد و نگران مسائل مالی نبود. او اطمینان داشت که مشکلی از این بابت به وجود نمی‌آید.

سفیر ایران در کرواسی درباره اینکه پس از پیوستن برانکو به الاهلی، مطالبات او از سوی باشگاه پرسپولیس پرداخت نشده و سرمربی پیشین سرخپوشان هم تهدید به شکایت به فیفا کرده، گفت: برانکو چیز در این باره به من نگفت و گلایه‌ای هم از بابت مسائل مالی نکرد. به او گفتم پولش آماده است و می‌تواند تحویل بگیرد اما او حرفی در این باره به من نزد.

صادق یادآور شد: برانکو شخصیت محترم و مورد احترام همه ما است و باید از او قدردانی کرد که با کمک استعدادها و توانایی بازیکنان ایرانی توانست موفقیت‌های بزرگی را کسب کند.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
تو برنامه ورزش و مردم گفت طبق اخبار موثقی که داریم یحیی با پرسپولیس تموم کرده و پدیده هم با انتقال یحیی موافقت کرده .
بنظرتون صحت داره ؟
آخه مالک پدیده که شدیدا سر موضع خودش داره پافشاری میکنه

بالا