برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران آ.ث. میلان

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
اینم یه تاپیک برای هوادارای تیم محبوبه من A C MILAN
جاش واقعآ اینجا خالی بود
امیدوارم طرفداران میلان این تاپیک و پربار کنن
همه جوره بحثی راجع به میلان اینجا مجازه!!!
روسنروی ها این شما و اینم تاپیکه تیم محبوبمون AC Milan

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
برای شروع
آرم رسمی
sp_28_milan_01.jpg

sp_28_milan_07.jpg

رنگ پیراهن اصلی : قرمز و سیاه
رنگ پیراهن دوم: سفید
san_siro_full.jpg

San-Siro-01.jpg

استادیوم: سن سیرو

و تیم میلان:
384-1.jpg

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
در راستای حمایت از تاپیک
only AC.Milan

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
با تشکر از دوست خوبم kaveh_d یک تاریخچه مختصر از تیم فوتبال میلان
تيم ميلان در سال 1899 ميلادي توسط عده اي از جوانان شهر تشكيل شد. پس از اينكه ميان اعضاي تيم اختلاف افتاد ، عده اي از معترضين به قصد رقابت با ديگر افراد تيم ، تيم اينتر را تاسيس كردند.

تيم ميلان اولين قهرماني خويش را در سال 1901 جشن گرفت. از همان ابتدا ، ميلان طرفداران بسياري را جذب كرد. ميلانيها در سالهاي 1906- 1907 و 1951 دست يافتند. راه راه پوشان روسونري با كسب 13 عنوان قهرماني ديگر در باشگاههاي ايتاليا درسالهاي 1955- 1957- 1959 – 1962- 1968- 1979- 1988- 1992- 1993- 1994- 1996 و 1999 و 2003همچنين با چهار قهرماني جام حذفي در سالهاي 1967- 1972- 1973 و 1977 و پنج سوپر جام ايتاليا در سالهاي 1988- 1992- 1993- 1994و 2003 از پرافتخار ترين تيمهاي ايتاليا محسوب مي شوند.
سيلويو برلوسكوني ، سياستمدار بزرگ ايتاليا هنگامي كه صاحب باشگاه شد ، با به خدمت گرفتن بازيكنان بزرگي مانند رودگوليت ، ماركوفان باستن و فرانك ريكارد هلندي و بازيكنان ايتاليايي چون مالديني ، باره سي و تاسوتي نقشه هاي قهرماني فوتبال ايتاليا و جهان را رسم نمود.
گماردن نظريه پرداز بزرگي چون آريگو ساچي به سمت مديريت فني ، شهرت و آوازه ميلان را بيش از پيش نمايان ساخت. با آمدن فابيو كاپلو و كسب قهرماني هاي متعدد آث ميلان با اين مربي ، محبوبيت برلوسكوني ، در ميان طرفداران انبوه ميلان و مردم عادي افزايش يافت.
ميلان در سالهاي 1963-1969- 1989- 1990- 1994و2003 به جام باشگاههاي اروپا نيز دست يافته است و به لطف بازيكنان طراز اول و مربي توانمند خود سه سوپر جام اروپا در سالهاي 1989- 1990 و 1995 را فتح كرده است.
از جمله افتخارات اين تيم فتح سه جام بين قاره اي در سالهاي 1969-1982 و 1990 و نيز يك جام متيروپا درسال 1982 است. اينك تيم آث ميلان از نظر كسب قهرماني و جام در مسابقات اروپايي و جهاني يكي از پرافتخارترين تيمهاي جهان فوتبال محسوب مي شود.
بازيكنان بزرگي چون ريوالدو ، كلايورت ، روبرتو باجو ، فرناندو ردوندو ، مارسل دزايلي ، دژان ساويسوويچ ، دانيل ماسارو ، لنتيني ، پاپن ، دونادوني و ديمتريو آلبرتيني در ميلان بازي كرده اند .

يكي از نامدارترين ترين بازيكنان ميلان ، جياني ريورا است كه با 501 بازي تاكنون بيشترين حضور را در ميدان همراه با آث ميلان داشته است. پائولو مالديني دفاع كهنه كار اين تيم هم از جمله بازيكنان محبوب تاريخ اين باشگاه مي باشد.
در حال حاضر سرمربي روسونريها، كارلو آنچلوتي است كه يكي از مطرح ترين طراحان تاكتيك در ايتاليا و بازيكن اسبق همين تيم به شمار مي آيد. در گذشته فاتح تريم ( از تركيه ) چزار مالديني و زاكه روني نيز در اين باشگاه مربيگري كرده اند.
ميلان در فصل 2004-2003 اسكودتو را با اين مربي فتح كرد و در فينال جام قهرمانان باشگاههاي اروپا در منچستر ، يوونتوس را مغلوب كرد و به قهرماني رسيد.

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
تبریک. میخواستم بهت پیشنهاد اسم بدم وقت نشد بیام رو اینترنت. ولی خودت بهترین اسم رو انتخاب کردی: شاهکار فوتبال!
دستت درد نکنه. من به نوبه خودم میخوام حسابی اینجا فعالیت کنم و تمام اخبار های مربوط به میلان+عکس+... رو این تاپیک قرار بدم.
forza MILAN

mori

Registered User
لایک‌ها
14
منم پايه ام
Forza Milan
گرچه اطلاعات ما به شما اساتيد نمي رسه

mori

Registered User
لایک‌ها
14
يكي از نامدارترين ترين بازيكنان ميلان ، جياني ريورا است كه با 501 بازي تاكنون بيشترين حضور را در ميدان همراه با آث ميلان داشته است. پائولو مالديني دفاع كهنه كار اين تيم هم از جمله بازيكنان محبوب تاريخ اين باشگاه مي باشد.

فکر کنم الان ديگه مالديني رکورد دار باشه

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
فکر کنم الان ديگه مالديني رکورد دار باشه
درسته. مالدینی اگه امسال به مصدومیت نخوره میتونه به رکورد 600 بازی با پیراهن میلان (تنها در سری آ) هم برسه.
48.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
یکی از معروفترین ستاره میلان که خیلی وقته مهجور مونده جیان لوکا لنتینی هستش...گرونترین بازیکن جهان تا سال 95 همین لنتینی بود...همینطور دروازبان عجیبشون سباستیانو روسی که اکثر دوران طلایی اوایل دهه نود با همین دروازبان رقم خورد....و مهره اخر مهجور مانده مهاجم ثابتشون دانیل ماسارو..

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
بازی بعدی

2rrw47r.png

به امید موفقیت میلان

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
mori عزيز
در هر دو موردي كه تذكر دادي حق باشماس
به خاطر اينكه متن و عكس هاي بالا ساله گذشته تهيه شده بود اين اشكال را داشت!
ميلان ميبره انشاالله 2-0

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
تبریک. میخواستم بهت پیشنهاد اسم بدم وقت نشد بیام رو اینترنت. ولی خودت بهترین اسم رو انتخاب کردی: شاهکار فوتبال!
دستت درد نکنه. من به نوبه خودم میخوام حسابی اینجا فعالیت کنم و تمام اخبار های مربوط به میلان+عکس+... رو این تاپیک قرار بدم.
forza MILAN

راستي شرمنده قبل از اينكه نظر بدي من اين تاپيك زدم!
منتظره فعاليت سازندت هستم
forza MILAN!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
باشگاه میلان در ۱۶ دسامبر سال ۱۸۸۹ با نام باشگاه کریکت و فوتبال میلان به وسیلهٔ «آلفرد ادواردز» و «هربرتپ
کیپین» انگلیسی دایر شد و به دلیل انگلیسی بودن موئسسان اسم باشگاه به جای میلانو(تلفظ ایتالیایی)..میلان نام گرفت. پس از چند سال و در پی درگیری بین بازیکنان. بازیکنان خارجی از تیم جدا شدند و تیم اینترنشنال(یا به قول ایتالیایی ها اینترناسیونال) را دایر کردند که اکنون با نام اینتر میلان شناخته ما شود. با شکوه‌ترین دوران باشگاه به دههٔ ۱۹۸۰ و ابتدای ۱۹۹۰ بد که سه جام باشگاه‌های اروپا(۱۹۸۹.۱۹۹۰.۱۹۹۴) از آن این تیم شد.و در همان زمان میلان ۵۸ بازی را بدون شکست پشت سر گذاشت. در سال ۱۹۹۲ میلان اسکودتو(سری آ) را بدون حتی یک شکست به دست آورد.این اتفاق را تا کنون هیچ تیم دیگری تکرار نکرده است! نام مستعار تیم روسونری است(قرمز و مشکی پوشان)و ورزشگاه فوتبال این تیم سن سیرو(یا به قول اینتر ها جوزپه مه آتزا)است و برلوسکونی(مالک باشگاه و نخست وزیر اسبق ایتالیا)تصمیم دارد که باشگاه جداگانه ایی از اینتر برای تیم خود بسازد. لباس اول تیم بلوز راه راه
مشکی و قرمز همراه با شرت مشکی(یا در بعضی اوقات سفید) و لباس دوم بلوز و شرت سفید است
یکم دقیقتره

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
lentini.jpg

جیان لوکا لنتینی Gianluigi Lentini
سال 92 با 13 میلیون پوند از تورینو به میلان اومد
تا سال 96 تو میلان بود و بعد به آتلانتا رفت
60 تا بازی برای میلان کرد و 13 گل هم زد

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
lentini.jpg

جیان لوکا لنتینی Gianluigi Lentini
سال 92 با 13 میلیون پوند از تورینو به میلان اومد
تا سال 96 تو میلان بود و بعد به آتلانتا رفت
60 تا بازی برای میلان کرد و 13 گل هم زد

این بیچاره مدام المصدوم بود..:( تا همون سال 96 هم گرونترین بازیکن جهان بود.:blink:

BiKhial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ا.ث میلان شاهکار فوتبال :lol: :lol: :whistle: :whistle:
:upsided: :upsided: :upsided: :upsided:

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
خب، بازی یه ربع دیگه شروع میشه و ترکیب میلان هم روی سایت باشگاه قرار گرفت.
نکته جالب حضور گورکوف در ترکیب اصلیه.

دیدا - شیمیچ - نستا - مالدینی - یانکولوفسکی - گورکوف - بروکی - سیدورف - کاکا - الیویرا - جیلاردینو

به نظر نمیرسه بازی سختی برای میلان باشه و میلان با پیروزی صعودش رو به مرحله بعد قطعی میکنه.
و این آنچلوتی بازهم سیستم تیم رو دفاعی چیده (1 - 2 - 3 - 4).
49.gif
همون درخت کریسمس مسخره!

بالا