برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران تیم ملی شیلی و بیلسا

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام

من بازی اول تیم ملی شیلی رو خیلی اتفاقی دیدم
بازی مهمی نبود . شیلی و هندوراس .
اما همون 5 دقیقه ای که کانال تلوزیون روی شبکه 3 بود بقدری تیم ملی شیلی راحت پاسکاری و حمله می کرد که من فکر کردم احتمال 1 گل عقبه و آخرای مسابقه هست و ...
اون بازی 1-0 به نفع شیلی تمام شد . اگرچه حداقل نتیجه منصفانه اش باید 4-0 می بود
و مسابقه امروز بنظرم شاهکار شیلی بود
سوئیس واقعا چیزی برای گفتن نداشت و بازهم حمله های زیبا و پاسکاری های زیبای تیم بیلسا و البته مشکل در گل زدن ( همون مشکلی که با تیم ملی آرژانتین هم داشت )

بنظر من این تیم واقعا به روح فوتبال احترام می ذاره و شجاعانه و زیبا بازی می کنه
اصلا دوست ندارم صعودش به قیمت حذف اسپانیا تموم بشه و از همه دوستان تقاضا می کنم
بیاید امیدوار باشیم ( دعا کنیم ) که نتایج بگونه ای رقم بخوره که هم اسپانیا صعود کنه هم شیلی
قطعا این تیم قهرمان نمیشه و حتی بالاتر از یک هشتم هم نمیاد
اما بازی زیبا و شجاعانه این تیم که بنظر من زیباترین بازیهای جام 2010 رو تا اینجا ارائه داده اند ، کمترین پاداشش حضور در یک شانزدهم هست .

زنده باد فوتبال زیبا
زنده باد شیلی و بیلسا

پ.ن : به امید روزی که بیلسا رو توی پرسپولیس ببینیم :happy: راستی کسی می دونی مربی چه باشگاههایی بوده ؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام به سی پی یوی عزیز

حال شما خوبه ؟

یه زمانی یادمه حرف بیلسا و دکتر بیلاردو بود برای تیم ملی. البته سی پی یو جان خودت که میدونی تو ایران ماشالله همه در بازی کردن با اسمها استاد هستند

اگه مربی تیم ملیمون میشد چقدر خوب میشد. تازه یادمه بازی قبلی گزارشگرش (همین احمدی تازه وارد) میگفت که قراردادش 500 هزار دلاره !! یعنی از قطبی هم کمتر - یکی از دوستان هم در همین فروم بهش اشاره کرده بود

شیلی خیلی خوب بازی میکنه و من فکرک کنم بعد اسپانیا تیم دوم بشه. البته باید صبر کنیم ببینیم اسپانیا امشب چیکار میکنه. شاید دیدی وضعیت اسپانیا از ایتالیا هم بدتر شد :دی

بحث قهرمان نشدن هم برمیگرده به خیلی فاکتورها.. مثلی خیلیها میگن که تیم هایی مثل شیلی شخصیت قهرمانی ندارند و فقط برزیل و ارژانتین و ایتالیا و المان هستند که میتونن قهرمان شن

من زیاد موافق نیستم با این قضیه. بالاخره هر تیمی از یه جایی شروع میکنه.

باید صبر کنیم و ببینیم. این جام ، جام شگفتی هاست

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام به سی پی یوی عزیز

حال شما خوبه ؟

یه زمانی یادمه حرف بیلسا و دکتر بیلاردو بود برای تیم ملی. البته سی پی یو جان خودت که میدونی تو ایران ماشالله همه در بازی کردن با اسمها استاد هستند

اگه مربی تیم ملیمون میشد چقدر خوب میشد. تازه یادمه بازی قبلی گزارشگرش (همین احمدی تازه وارد) میگفت که قراردادش 500 هزار دلاره !! یعنی از قطبی هم کمتر - یکی از دوستان هم در همین فروم بهش اشاره کرده بود

شیلی خیلی خوب بازی میکنه و من فکرک کنم بعد اسپانیا تیم دوم بشه. البته باید صبر کنیم ببینیم اسپانیا امشب چیکار میکنه. شاید دیدی وضعیت اسپانیا از ایتالیا هم بدتر شد :دی

بحث قهرمان نشدن هم برمیگرده به خیلی فاکتورها.. مثلی خیلیها میگن که تیم هایی مثل شیلی شخصیت قهرمانی ندارند و فقط برزیل و ارژانتین و ایتالیا و المان هستند که میتونن قهرمان شن

من زیاد موافق نیستم با این قضیه. بالاخره هر تیمی از یه جایی شروع میکنه.

باید صبر کنیم و ببینیم. این جام ، جام شگفتی هاست

سلام

ممنون از لطفت مهرداد جان . ایشالا شمام خوب باشی
والله قطبی که حیف 50 دلاره !! ولی واقعا اگر رقم قراردادش اینه ، چقدر ما داریم به خودمون خیانت می کنیم که می ریم سراغ بعضی از ویچ ها و امثال قطبی و ...

تیمش بی اغراق محشر بازی می کنه . بقدری هجومی و پرفشار روی حریف بازی می کنه که آدم یادش میره این تیم شیلیه .

خب بنظر من حتی اگر اسپانیا بهتر هم بازی کنه بازم حق شیلی محفوظه چون ستاره ی آنچنانی نداره در قیاس با خیلی از تیمها
من هم امیدوارم امسال سال شیلی یا هر تیم دیگری که خوب و زیبا بازی می کنه باشه .
من عاشق اینجور تیمم ( فرای ه رنتیجه ای که بگیرن ) فوتبال زیبا و شجاعانه
بخاطر همین عاشق تیم دنیزلی بودم و هستم و از تیم قطبی خوشم نمی اومد هیچوقت .

از صمیم قلب امیدوارم حذف نشن

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
يادمه زماني كه بيلسا مربي ارژانتين بود.تيم خوب نتيجه نمي گرفت و تو يه بازي اينقدر كلافه شده بود كه هي راه مي رفت و زمين و نگاه مي كرد،مي نشست و فكر مي كرد كه چه كار كنه و...خلاصه كه عاشقش شدم.
بازي امروزش هم خيلي خيلي لذت بردم.با چهار مهاجم حمله مي كرد.تپل بايد 4 تا مي زد.
اين مهاجم شماره 11 مارك گونزالز خيلي برام اشناس تو چه تيمي بازي مي كنه؟هم امروز و هم بازي قبل جز بهتريناي تيمش بود.
مرسي شيلي
مرسي فوتبال زيبا
مرسي بيلسا.
اميدوارم در مراحل بعد هم موفق باشن حداقل به 1/8 برسن.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
بیلسا مربی ارژانتین تو جام جهانی 2002 بود که ارژانتین از گروه اش نتونست بیاد بالا
سیستمش معروف شد 3-3-3-1
یا باتی رو میگذاشت نوک حمله یا کرسپو هر دوشون اماده بودن و با این سیستمش
باعث شد ارژانتین از گروه اش بالا نیاد حالا برای ما تهاجمی شده اقا!!!!
:(

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
واقعا جای این تاپیک خالی بود. ممنون سی پی یو.

فوتبال شیلی واقعا لذت بخشه. کاری با گذشته بیلسا ندارم چون اصلا بازی اون تیم ها رو ندیدم. ولی چیزی که مهمه تیم الانش هست که زیبا بازی می کنه ، خوب موقعیت ایجاد می کنه ولی در ضربات آخر کم دقت هستن.

حرف آخر اینکه تاپیک رو با آوردن اسم اون شومن خراب نکنید.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام

ممنون از لطفت مهرداد جان . ایشالا شمام خوب باشی
والله قطبی که حیف 50 دلاره !! ولی واقعا اگر رقم قراردادش اینه ، چقدر ما داریم به خودمون خیانت می کنیم که می ریم سراغ بعضی از ویچ ها و امثال قطبی و ...

تیمش بی اغراق محشر بازی می کنه . بقدری هجومی و پرفشار روی حریف بازی می کنه که آدم یادش میره این تیم شیلیه .

خب بنظر من حتی اگر اسپانیا بهتر هم بازی کنه بازم حق شیلی محفوظه چون ستاره ی آنچنانی نداره در قیاس با خیلی از تیمها
من هم امیدوارم امسال سال شیلی یا هر تیم دیگری که خوب و زیبا بازی می کنه باشه .
من عاشق اینجور تیمم ( فرای ه رنتیجه ای که بگیرن ) فوتبال زیبا و شجاعانه
بخاطر همین عاشق تیم دنیزلی بودم و هستم و از تیم قطبی خوشم نمی اومد هیچوقت .

از صمیم قلب امیدوارم حذف نشن

والا گزارشگر بازی اینطوری میگفت. صحت یا نادرستی حرفش با خودش

اما واقعا این پولی که دادن قطبی میدادن این بابا میومد ایران شاید الان جام جهانی بودیم

کلا فوتبال ایران تهاجمی هست. چون میدونی سی پی یو جان، دفاع اصلا بلد نیست این تیم. قبلا حمله بلد بود که اونم الان یادش رفته:happy:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
بیلسا مربی ارژانتین تو جام جهانی 2002 بود که ارژانتین از گروه اش نتونست بیاد بالا
سیستمش معروف شد 3-3-3-1
یا باتی رو میگذاشت نوک حمله یا کرسپو هر دوشون اماده بودن و با این سیستمش
باعث شد ارژانتین از گروه اش بالا نیاد حالا برای ما تهاجمی شده اقا!!!!
:(

علی باتی سلام
بپاس همه ی اون نسخه هایی که من برات پیچیدم بیا و اعتراف کن که تند رفتی :p

تیم بیلسا اون سال صعود نکرد . قبول
صعود نکردن هم یعنی شکست و اینا . اینم قبول
اما نگو تیمش زشت بازی می کرد

من بازیهاش یادمه
از یونان ( یونان بود اولی یا نیجریه ؟ یا هیچکدوم ؟ ) بگیر تا انگلیس که رسما فقط دفاع می کرد تا حتی مسابقه با سوئد ( سوئد بود ؟ )

چقدم یادمه :lol:

تیم بیلسا بی اندازه با حوصله و با دقت و زیبا پاسکاری می کرد . همین کاری که الان می کنه حتی بهتر از اون موقع
ولی یک ایراد اساسی داشت که هنوزم داره ! و این عجیبه
تیمش 10 تا فرصت 100% می ساخت اما یدونه گل نمی زد !

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب بنده خدا مهاجم تزاز اولی هم نداره

فکر کن یکی مثل رونالدو (البته رونالدوی برزیلی) یا دروگبا یا مسی یا ویا اگه در تیمش داشت

یه بازیکنی که شم گلزنیش بالا باشه

الان مطمئنا وضع تیمش فرق داشت

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
علی باتی سلام
بپاس همه ی اون نسخه هایی که من برات پیچیدم بیا و اعتراف کن که تند رفتی :p

تیم بیلسا اون سال صعود نکرد . قبول
صعود نکردن هم یعنی شکست و اینا . اینم قبول
اما نگو تیمش زشت بازی می کرد

من بازیهاش یادمه
از یونان ( یونان بود اولی یا نیجریه ؟ یا هیچکدوم ؟ ) بگیر تا انگلیس که رسما فقط دفاع می کرد تا حتی مسابقه با سوئد ( سوئد بود ؟ )

چقدم یادمه :lol:

تیم بیلسا بی اندازه با حوصله و با دقت و زیبا پاسکاری می کرد . همین کاری که الان می کنه حتی بهتر از اون موقع
ولی یک ایراد اساسی داشت که هنوزم داره ! و این عجیبه
تیمش 10 تا فرصت 100% می ساخت اما یدونه گل نمی زد !
سلام ابجی ! خوبی
من نمیگم زشت یا زیبا من میگم سیستمش مشکل داشت اون زمان هم باتی هم کرسپو اماده بودند ایشون با اون سیستم
مسخره اش با یه مهاجم بازی میکرد! بیچاره کرسپو که اسیر دست مربی های بیچاره ارژانتین شد واقعا این بازیکن حروم شد
تو اون بازیها هم تو بازی اول ارژانتین نیجریه رو با گل باتی شکست داد (چه گلی بود) بازی دوم با انگلستان داور اون پنالتی مسخره
و بیخود رو گرفت (کوولینا احمق) بازی رو به انگلیس باخت بازی سوم هم که با سوئد 1-1 کرد که یه ضربه ازاد گل خورد و کرسپو
روی ضربه پنالتی که دروازه بان دفع کرد گل زد و ارژانتین حذف شد! تیمی که می خواد برای قهرمانی کار کنه هیچوقت با
تک مهاجم بازی نمیکنه اون تیم بزرگی مثل ارژانتین که بیشتر از مدافع مهاجم داره !
اون سیستمش مشکل داشت اون زمان مقامات ارژانتینی گفته بودند که اگر میتونه از 2 تا مهاجم استفاده که اقا قبول نکرد
نکته اخر اینکه شما نمی تونی تیمی با این همه مهره مثل ارژانتین رو داشته باشی و تهاجمی بازی نکنی

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
من هم با بازی هایی که از تیم شیلی دیدم به صعود این تیم در مراحل پایانی مسابقات خوش بین هستم .

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
اره شیلی خیلی جالب بازی میکنه!!

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
چه بازی ای بشه امشب. اسپانیا رو می فرستیم پیش فرانسه و ایتالیا !

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
چه بازی ای بشه امشب. اسپانیا رو می فرستیم پیش فرانسه و ایتالیا !

من هر دوتاشونو دوست دارم :(

اما قطعا احترامی که برای زیبا بازی کردن و علی الخصوص شجاعانه بازی کردن شیلی قائلم ، چیز دیگریست

خدا کنه هردوشون بیان بالا
ولی اگر قراره یکشیون بیاد بالا الان ترجیح می دم شیلی باشه .

پ.ن : می دونم قبلا بهم تذکر دادی اما من نمی دونم چرا ناخودآگاه وقتی بیلسا رو می بینم یاد اون شومن نکبت می افتم و فرصتی که باهاش هدر دادیم و می دیم :(

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
شیلی در دو بازی گذشته واقعا بسیار خوب فوتبال بازی کرد و نشان داد بی جهت نیست که بالاتر از تیمی مثل آرزانتین به جام جهانی راه پیدا کرد..امیدوارم بازی شیلی و اسپانیا جذاب و دیدنی باشه و منجر به حذف شدن یکی از این دو تیم نشه..شخصا دوست دارم این دو تیم از این گروه بیان بالا.

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
مارچلو بیلسا: اسپانیا را شکست خواهیم داد

سرمربی آرژانتینی تاکید کرد که حضور در میدان برای کسب تساوی شرایط دشوارتری را برای آنها رقم خواهد زد

سایت گل- مارچلو بیلسا، سرمربی تیم شیلی، تاکید کرد که تیمش در آخرین بازی مرحله گروهی در مقابل اسپانیا شیوه ای هجومی را در پیش خواهد گرفت.

شیلی که در دو بازی ابتدایی، دو پیروزی به دست آورده، می تواند با یک تساوی نیز به عنوان تیم اول گروه صعود کند اما سرمربی آرژانتینی گفت که پیروزی در مقابل اسپانیا راحت تر از رفتن به بازی برای کسب تساوی است.

او در کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت:" تلاش برای کسب تساوی دشوار از از رسیدن به پروزی است. تجارب من می گوید که نمی توانید به کسب تساوی اعتماد کیند زیرا نمی دانید که ممکن است چه اتفاقاتی رخ دهد.

ما مدت هاست که چنین شیوه هجومی را به نمایش می گذاریم. ما قصد داریم با حفظ تمرکز، در مقابل حریفان به پیروزی برسیم و سعی می کنیم با همان شیوه ای که پیش از این گفتم رقبا را شکست دهیم: حفظ توپ و حمله."

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
خب امشب هم بد شانس بودیم هم خوش شانس
تا وقتی دروازه بان اون سوتی غریب رو نداده بود و داورم اون اخراج غریبتر رو نکرده بود واقعا تیم برتر میدان بودیم
باز هم با همون جسارت و شجاعت همیشگی اما

1- تیم خیلی خشن شروع کرد و بنظرم اصلا دلیلی برای اینکار وجود نداشت
2- صحنه گل ( پنالتی ) انگلیس - آرژانتین سال 2002 یادتونه ؟ من یادم نیست اما حس می کنم اونجام توپ توی دفاع لو رفت . واقعا یادم نیست فقط یادمه اونقدرا پنالتی هم نبود که اون کولینای ... پنالتی گرفت . روی اوئن بود یا روی بکام . اینم درست یادم نیست
خلاصه یه چیزی از آرژانتین 2002 یادمه که اونم توپ توی دفاع زیاد لو می داد . در واقع توی دفاع هم پاسکاری می کردن که کار عاقلانه ی نبود و شیلی هم الان همونکار رو می کنه

در هرحال خوشحالم که هردوشون صعود کردن
زنده باد هندوراس :lol:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فکر کنم کولینا روی اوون پنالتی گرفت

خوب شد شیلی صعود کرد. حقش بود. واقعا نسبت به سوئیس برتر بودند. اما خب حریف اسپانیا نشدند. اسپانیایی ها حرفه ای تر کار کردند.

اما با این وضعیت خط دفاعی و استرسی که دارند و از همه مهمتر محرومانشون بازی سختی رو جلو برزیل در پیش رو دارند.

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
شیلی خیلی جوگیر میشه. کنترل ندارن رو خودشون. چون هم بازیکناش بی تجربه و جوون هستن هم مربیشون دیوونه است! ولی خداییش حال کردم با بیلسا. خیلی بامزه و دوست داشتنیه. اونجوری نشستنش کنار نیمکت خیلی بامزه بود.

بالا