برگزیده های پرشین تولز

کمرنگ چاپ شدن عکسها بعد از شارژ پرینتر

@yang

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من یه پرینتر p1006 اچ پی دارم.مشکلم اینه که بعد از یک بار شارژ کارتریج عکسها خیلی کمرنگ چاپ میشن ولی با پرینت متن مشکلی نداره.رو دو تا سیستم هم تست کردم هر دو همین مشکل رو داشت.این مشکل رو تو فروم های دیگه م دیدم که بعضی ها مطرح کردن ولی کسی پاسخی نداده.ممنون میشم اگه کسی راه حلی بلده بگه.

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
خوب این که اصلا چیزی نیست کسی جواب بده ... این یه چیز معمول و عادیه ... شما الان ماشینت خراب میشه میبری تعمیرگاه موتور پیاده میکنن برات ؟! ماشینت مثه روز اول میشه برات ؟!

کارتریج هم وقتی باز میشه و با پودر غیر فابریک پر میشه این مشکل 100% پیش میاد ... رو تمام پرینتر ها هم همین طوره ...

اگه میخوای این مشکل پیش نیاد کارتریج نو بخر !

@yang

Registered User
لایک‌ها
1
مشکل اینه که من فقط یک بار کارتریج و شارژ کردم .با متن ها هم مشکل ندارم فقط عکس ها مشکل دارن.ضمناً تا جایی که من میدونم شارژ کارتریج یه کار متداوله وخیلی ها همین مدل رو شارژ کردن و مشکلی پیش نیومده.خب مسلمه که کارتریج زیاد شارژ بشه کیفیت پرینت افت زیادی میکنه ولی با یک بار شارژ فکر نکنم مشکلی به این حادی پیش بیاد.من این پرینتر رو کلا 80 -90 تومن خریدم اگه قرار باشه هر بار که کارتریج تموم میشه 70 تومن پول کارتریج بدم که خب برم یکی نوش رو بخرم عاقلانه تره به نظرم!!

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
مشکل اینه که من فقط یک بار کارتریج و شارژ کردم .با متن ها هم مشکل ندارم فقط عکس ها مشکل دارن.ضمناً تا جایی که من میدونم شارژ کارتریج یه کار متداوله وخیلی ها همین مدل رو شارژ کردن و مشکلی پیش نیومده.خب مسلمه که کارتریج زیاد شارژ بشه کیفیت پرینت افت زیادی میکنه ولی با یک بار شارژ فکر نکنم مشکلی به این حادی پیش بیاد.من این پرینتر رو کلا 80 -90 تومن خریدم اگه قرار باشه هر بار که کارتریج تموم میشه 70 تومن پول کارتریج بدم که خب برم یکی نوش رو بخرم عاقلانه تره به نظرم!!

دوست عزیز پرینتر سیاه سفید لیزری ... اینجوریه ... اونی که شما میگی جوهر افشانه ...

@yang

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز پرینتر سیاه سفید لیزری ... اینجوریه ... اونی که شما میگی جوهر افشانه ...

نه عزیز همون پرینتر سیاه سفید لیزری مدل p1006 خودم رو عرض کردم اتفاقا همین امروز جایی بودم که همین پرینتر رو داشتم ولی با وجود شارژ کارتریج این مشکل ایجاد نشده بود.

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
متاسفانه پرینترهای مثل 1005 , 1006 که کارتریجشون از نوع 35A هست همشون همین مشکل کمرنگ شدن بعد از شارژ رو دارن! چون یا قلق خاصی داره یا تونرش فرق داره که و هر جایی نمیتونن درست شارژش کنن و برا همین اینجوری میشه. ما هم تو شرکت 5 تا داریم همشون اینجوری هست! تو فرومهای دیگه هم همه همین مشکل رو داشتن!!

forum_2010

Registered User
لایک‌ها
913
ممكنه ايراد از مگنت يا درام باشه ولي معمولا اكثر پرينترها بعد از شارژ اين مشكل رو دارن

بالا