منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

کمپین لوازم‌التحریر فرصتی برای کمک به تحصیل کودکان در مناطق محروم

koodakancharity

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
تاریخ عضویت
30 دسامبر 2020
نوشته‌ها
4
لایک‌ها
2
سن
24
مدرسه, مدرسه, مدرسه. درگیر و دار این همه گرفتاری و مشکلات روی زندگیش این موضوع هم برایش مشکل تازه‌ایی به حساب می‌آید. مگر او چند سال دارد که باید با این همه مشکل دست و پنجه نرم کند. او هم می‌خواهد مانند تمام هم سن و سال‌های خودش تحصیل کند و آینده‌ایی روشن برای خود رقم بزند. او فقط نیازمند لوازم مدرسه‌اش است. مسئله بسیار کوچکی که اگر حل نشود او از تحصیل باز می‌ماند. ای کاش کمپینی هم برای این مشکل راه اندازی می‌شد تا زودتر به آرزویش برسد.

کمپین یعنی چه؟
کمپین (campaign) معادل انگلیسی کلمه کارزار در زبان فارسی است.
تمام کاربران شبکه‌های اجتماعی حداقل یک‌بار با این واژه آشنا شدند و گاها در کمپین‌ها شرکت کردند. در تعریف کمپین باید گفت که یک عملیات با اهداف مشخص است که به سمت و سوی همان اهداف حرکت می‌کند.
این اهداف می‌تواند سیاسی یا نظامی و یا تبلیغاتی و… باشد.

کمپین های اجتماعی به چه فعالیت هایی گفته می شود؟
به کمپین‌هایی گفته می‌شود که در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک, توییتر, اینستاگرام و امثال آنها، به منظور بهبود اوضاع به سمتی که هدف اصلی کمپین را شامل می‌شود انجام می‌شود.
این نوع کمپین‌ها بیشتر حول موضوعاتی می‌گردد که حل آن‌ها نیاز اصلی جامعه انسانی می‌باشد و در صورت حل نشدن تبدیل به معضل اساسی می‌شود.


کدام خیریه ها برای کودکان بی بضاعت لوازم التحریر تهیه می کنند؟
در این بخش از مقاله می خواهیم بررسی کنیم و ببینیم که کدام خیریه ها در سطح کشور،کمپین لوازم التحریر راه می اندازند.
بعضی از خیریه‌ها، برای این که کودکان فقیر این مرز و بوم هم بتوانند مانند سایر کودکان قلم و کتاب نو در دست بگیرند و با شوق و خوشحالی به مدرسه بروند، با برگزاری کمپین های خرید لوازم التحریر، سعی می کنند تا لوازم مورد نیاز این کودکان را برای آغاز سال تحصیلی جدید آماده کنند تا این کودکان در کنار هم سن و سال هایشان احساس کمبودی نداشته باشند.

چگونه می توانم با اهدای لوازم التحریر به کودکان سرزمینم کمک کنم؟
همه ساله به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید تلاش برای برآورده کردن حداقل آرزوی فرزندان میهن عزیزمان شروع می‌شود. خیریه‌های زیادی در تکاپو این امر قرار می‌گیرند که حامیان و خیرین کاملا مردمی از آنها حمایت می‌کنند. در بعضی موارد بعضی از شرکت‌های دولتی هم اقدام به این امر خداپسندانه می‌کنند تا سطح شعور و فرهنگ کشور با تحصیل آینده سازان این مملکت به بالاترین حد ممکن برسد.
برای مطالعه ی ادامه ی مقاله کلیک کنید.
 
Last edited:
بالا