برگزیده های پرشین تولز

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
با سلام دوستان شاید این تاپیک جاش اینجا نباشه اگه نیست مدیر عزیز منتقل کنه تاپیک رو..
دوستان وبمستر و برنامه نویس شاید خیلی از شما از عینک های انتی رفلکس یا همون عینک ضد اشعه کامپیوتر خریده باشین وبه خاطر همین این تاپیک رو اینجا نوشتم چون بیشتر با کار شما سر کار داره .
دوستان امروز برای خریداری عینک رفتم بیرون تو شهر ما هرکی یه قیمتی می داد یه کی می گفت این جنس خوبه یکی دیگه می گفت نه این یکی خوبه خلاصه یه سردر گمی برام ایجاد شد که گفتم یه تاپیک ایجاد کنم شاید کسایی از این نوع عینک خریداری کرده باشن خواستم از کسایی که از این عینک استفاده می کنن تجربه شون در اختیار بنده قرار بدن نمی دونم چه جنسی بخرم وقیمتش ام زیاد دستم نیست اگه کسی خریداری کرده تو این تاپیک می تون هم بنده رو راهنمایی کنه وهم کسایی که قصد خریداری شو دارن.

باتشکر از تمامی بچه های پرشین تولز.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
شما یه دقیقه از پای پی سی بلند شو برو بینایی سنجی هم شماره چشمت مشخص میشه هم ی عینک مناسب می خری می گی شیشه اش ضد اشعه باشه همین :/
فریمش با شیشه اش هم 170 تومن نهایت

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
شما یه دقیقه از پای پی سی بلند شو برو بینایی سنجی هم شماره چشمت مشخص میشه هم ی عینک مناسب می خری می گی شیشه اش ضد اشعه باشه همین :/
فریمش با شیشه اش هم 170 تومن نهایت
نه خدا رو شکر چشمام ضعیف نیست
خواستم در مورد شیشه عینک بپرسم چه جنسی خوبه فقط

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
منم دیروز رفتم بینایی سنجی معاینه کرد.گفتم والا کارم همش لپ تاپ و راحت 12 ساعت پشت لپ تاپم.خلاصه یه سری تست ها رو انجام داد.گفت یه عینک نوشتم که حتما موقع کار با لپ تاپ باید بزنی.برای اشعه هست.گفتم چشمم ضعیفه؟گفت خیلی جزئی هست چیزی نیست ولی عینک رو باید حتما برای اشعه بزنی موقع کار.
خلاصه 60 تومن شیشه عینک شد و 80 تومن هم فریمش.

پیشنهاد میکنم حتما یه بینایی سنجی برین.مخصوصا وبمسترهایی که بیشتر وقتشون پشت پی سی هست.

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
منم دیروز رفتم بینایی سنجی معاینه کرد.گفتم والا کارم همش لپ تاپ و راحت 12 ساعت پشت لپ تاپم.خلاصه یه سری تست ها رو انجام داد.گفت یه عینک نوشتم که حتما موقع کار با لپ تاپ باید بزنی.برای اشعه هست.گفتم چشمم ضعیفه؟گفت خیلی جزئی هست چیزی نیست ولی عینک رو باید حتما برای اشعه بزنی موقع کار.
خلاصه 60 تومن شیشه عینک شد و 80 تومن هم فریمش.

پیشنهاد میکنم حتما یه بینایی سنجی برین.مخصوصا وبمسترهایی که بیشتر وقتشون پشت پی سی هست.
اول مبارک باشه دوما ایشاالله استفاده خوبی ازش داشته باشی .
شیشه عینک ات ضمانت داره؟
مارک شیشه عینک ات چیه؟
اخه می گن بدون ضمانت ها بعد از مدتی خواصیت خودشو از دست میده.

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
اول مبارک باشه دوما ایشاالله استفاده خوبی ازش داشته باشی .
شیشه عینک ات ضمانت داره؟
مارک شیشه عینک ات چیه؟
اخه می گن بدون ضمانت ها بعد از مدتی خواصیت خودشو از دست میده.

والا اینو نمیدونم فقط گفت شیشه میشه 60 تومن.بعد گفت آماده بشه بهت زنگ میزنیم.

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
منم پیارسال خریدم 100 تومن برام دراومد
شیشه اش 40 تومن شد فکر کنم
#شهرستان
"گمان می کنم برای شما چند روز پیش لینک عینک رایانه (ضد اشعه) رو از دیجی کالا فرستادم"

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
لینک عینک رایانه (ضد اشعه) رو از دیجی کالا فرستادم"
اره دستتون درد نکه خیلی گرون تموم میشه
عینک فروشی اشنا داشتیم رفتم پیشش{با اینکه هرچی اشناست جنس می اندازه ادم رفتم پیشش می گفت اسمارت ویژن دارم 80 در می اید یکسال گارانتی می گفت شما بیشتر مصرف خانگی داری نیازی نیست که قاب گرون بگیری.

harajiha.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
سلام.
عینک ها به خاطر آنتی رفلکس بودنشون میگن برای کامپیوتر و ... هست
قیمت شیشه ها هم بستگی به جنس داره از این مدل شروع میشه
http://harajiha.ir/product.php?id=270
تا ....
اگر زیاد استفاده میکنید که مراجعه کنید چش پزشکی بگید عینک با شیشه مخصوص کامپیوتر. خودشون آنتی رفلکس مینویسن. ولی اگه روزانه دوسه ساعت هست. همین مدل ها مناسبه.

بالا