برگزیده های پرشین تولز

کمک برای پیدا کردن سئو کار حرفه ای و درست کار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samad0252

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام . من خیلی گیج شدم واسه انتخاب شرکت سئو :(

سیستمم وردپرسه

خیلی گیج شدم نمیدونم کدومو انتخاب کنم . دوستان هرکی تجربه ای از اینها داره اینجا اعلام کنه

کمک کنید تصمیم بگیرم . نمیخوام پولمو بریزم تو جوب...

بنظر شما سئو سایتم رو به کی بسپارم ؟

1- کاسپید

2- جهان سئو

3- گوگل سئو

4- میهن سئو

5- سئو متریل

6- پرنیا وب

7- wedesign

8- راحت سئو

9- افراد معروفی که شرکت سئو ندارند

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
درود
خود وردپرس سئو هست ... چی وردپرس رو میخواید سئو کنید ؟
پولتونو بی خودی حروم نکنید ...

samad0252

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
خود وردپرس سئو هست ... چی وردپرس رو میخواید سئو کنید ؟
پولتونو بی خودی حروم نکنید ...

وردپرس سئوش در حدی نیست که بشه بهش رضایت داد

تنظیمات وردپرس خیلی مهم تر از بقیه چیزاشه .

SEOmoz

Registered User
لایک‌ها
503
بالعکس دوست عزیز وردپرس به حدی حرفه ای کدنویسی شده که شما با تغییرات ساده ای که فکرشم نمیکنید مثل تغییر پیوند یکتا میتونید سئو کنید
الان شما به هر کسی بدید سئو کنه یک پلاگین All in one SEO pack و SEO Image نصب میکنه که خودتونم میتونید انجام بدید و اموزششم زیاده
اگر میتونید که خودتون انجام بدید از اول نرید دنبال این که پول بدید

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
بالعکس دوست عزیز وردپرس به حدی حرفه ای کدنویسی شده که شما با تغییرات ساده ای که فکرشم نمیکنید مثل تغییر پیوند یکتا میتونید سئو کنید
الان شما به هر کسی بدید سئو کنه یک پلاگین All in one SEO pack و SEO Image نصب میکنه که خودتونم میتونید انجام بدید و اموزششم زیاده
تائید میشه ... سرچ کنید ، خودتون انجام بدید.

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
خدا وکیلی ،ببین میگم خدا وکیلی بچه هایی رو سراغ دارم که 2 تا صفحه بیس سئو خوندن اومدن ادعاهای #$%@# کن کردن مه ما فلانیمو ...

از یکیشون که تاپیکش شلوغ شده بود نمونه کار خواستم که ببینم اصلا چی کرده این بابا ! آدرس سایت داد رفتم نگاه کردم دیدیم هیچیییییییییییی ! گفتم آدرس پست بده که خوب سئو کردی ! کپ کردم ! یه کلماتیو استرونگ کرده بود که معلوم بود از سئو قد یه ارزنم حالیش نشده ،پیشرفتیم که ثبت کرده بود با 2 تا افزونه و یه سری نکات ریز بدست میاد !

ورد پرس خودش کلی از راهو برات رفته ! استاندارد برو جلو یکم تحقیق کن بعد از 2-3 ماه نتیجرو ببین !

imehrdad

Registered User
لایک‌ها
190
وردپرس سئوش در حدی نیست که بشه بهش رضایت داد

تنظیمات وردپرس خیلی مهم تر از بقیه چیزاشه .

خوب اگر باید پولتونو دودستی تقدیم کنید تا بشه بهش رضایت داد اصلا از اینکار دریغ نکنید .
چون این شرکت ها هم باید از یه جایی در بیارن البته اگه یه دونه پلاگین نصب کردنو دوتا تیک زدن کار به حساب بیاد

samad0252

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

خدا وکیلی ،ببین میگم خدا وکیلی بچه هایی رو سراغ دارم که 2 تا صفحه بیس سئو خوندن اومدن ادعاهای #$%@# کن کردن مه ما فلانیمو ...

از یکیشون که تاپیکش شلوغ شده بود نمونه کار خواستم که ببینم اصلا چی کرده این بابا ! آدرس سایت داد رفتم نگاه کردم دیدیم هیچیییییییییییی ! گفتم آدرس پست بده که خوب سئو کردی ! کپ کردم ! یه کلماتیو استرونگ کرده بود که معلوم بود از سئو قد یه ارزنم حالیش نشده ،پیشرفتیم که ثبت کرده بود با 2 تا افزونه و یه سری نکات ریز بدست میاد !

ورد پرس خودش کلی از راهو برات رفته ! استاندارد برو جلو یکم تحقیق کن بعد از 2-3 ماه نتیجرو ببین !

خوب اگر باید پولتونو دودستی تقدیم کنید تا بشه بهش رضایت داد اصلا از اینکار دریغ نکنید .
چون این شرکت ها هم باید از یه جایی در بیارن البته اگه یه دونه پلاگین نصب کردنو دوتا تیک زدن کار به حساب بیاد

دوستان وقت و حوصله بحث رو ندارم . اینقدر تحقیق کردم در این مورد که به این نتیجه رسیدم که این حرف ها اساس و پایه نداره . البته من عملی فهمیدم و شما تئوری میگید

لطفا بحث رو منحرف نکنید و فقط اگه تجربه ای با هر یک از اینا داشتید بگید

SEOmoz

Registered User
لایک‌ها
503
دوست عزیز من کارم سئو هست و مطمئن باشید که خیلی بیشتر از شما در مورد شرکت ها و کارهاشون میدونم شما هر چقدر هم که تحقیق کرده باشید مطئمن باشید به اندازه ی منی که کارم سئو هست باز هم اطلاعات ندارید اما اگر شما واقعا اصرار دارید که کاری که خودتون در سطح خیلی معمولی میتونید انجام بدید,بدید بقیه انجام بدن در لیست بالا Wedesign بهترین هست
در ضمن عمل شما تحقیق شما بوده عمل خود من عملی بوده کاری که انجام دادم

samad0252

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز من کارم سئو هست و مطمئن باشید که خیلی بیشتر از شما در مورد شرکت ها و کارهاشون میدونم شما هر چقدر هم که تحقیق کرده باشید مطئمن باشید به اندازه ی منی که کارم سئو هست باز هم اطلاعات ندارید اما اگر شما واقعا اصرار دارید که کاری که خودتون در سطح خیلی معمولی میتونید انجام بدید,بدید بقیه انجام بدن در لیست بالا Wedesign بهترین هست
در ضمن عمل شما تحقیق شما بوده عمل خود من عملی بوده کاری که انجام دادم

اگه اینجوریه میشه توضیح بدید این سایت ها چرا لینکاشون اینقدر بالا میاد تو گوگل و این آمار قابل توجه شون از گوگل به چی ربط داره ؟

سایت سرگرمی تفریحی بی کلک

http://www.tooptarin.ir

کاره میهن سئوه

تو 2 تا گزینه گیر کردم الان :

- بدم میهن سئو یا Wedesign ?

میشه این سایت ها رو تحلیل کنید

SEOmoz

Registered User
لایک‌ها
503
شما به امار نگاه میکنید من به بیشتر از امار من نگاه میکنم به استاندارد های سئو که رعایت نشده توی این سایت کار اصلا درستی نیست که منی که کارم سئو هست در مورد کار هیچ شرکتی نظر بدم اما خیلی خلاصه بهتون بگم شما از مدیر این سایت بپرسید که بعد از چند روز که سایتو دادن به میهن سئو به این امار رسیده 99 درصد مواقع زیر 2 هفته که این کاملا یک امر غیر ممکنی هست چون گوگل هر هفته و گاهی هر 2 هفته رنکینگ های نتایج جستوجو را به روز میکنه بر فرض که بگیم با هر پستی که این سایت میزاره حتما در صفحه ی اول هم قرار میگیره میبینید بازم امار با واقعیت ها جور در نمیاد من کار Wedesign را گفتم چون کارشون طراحی هست و چیزایی که ازشون دیدم بر اساس علم روز دنیا بوده و خوب اصول طراحی و سئو را رعایت میکنن
در ضمن در مورد اومدن به نتایج اول شما ببینید این سایتی که گفتید توی چند نتیجه در صفحه ی اول هست هر کلمه ای نه چون هر کسی میتونه توی کلمات ساده بیاد صفحه ی اول از کلمات سخت یا همون Competitive ببینید در کدوم ها در صفحه ی اول هستند.
شرمنده که من نمیتونم بیشتر توضیح بدم اما فکر کنم همین مقدار کافی بوده باشه که منظورو بفهمونم
بهترین شرکت های سئو جهان هم به شما در مدت کم نمیتونن این چنین اماری بدن SEOmoz.org بهترین شرکت سئو و بهترین نرم افزار سئو سازی انلاین جهانو داره مدیرش هر هفته توی یک کشور دنیا داره برای دانشجوها کنفرانس میزاره این سایت با این عظمت هم این چنین اماری نداره یعنی نمیتونه برای کسی در مدت کم این چنین اماری ایجاد کنه حالا دیگه بقیش با خودتون

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
خب دوستان چه اصراری دارید به دوستمون بگید که هیچ شرکتی جز خود آدم بهترین سئو کار نیست
ایرانی جماعت مامانش براش قیمه درست میکنه عالی بعد میره بیرون پول رو میده قیمه آماده میخره با به به و چه چه میخورش . فکر هم میکنه بیرون خوشمزه تره
چه بسا هیچ فرقی بین بیرون و تو خونه نیستش. چون اون رو پول داده فکر میکنه ارزشش بیشتره
ایشون هم رفتارشون به صورت بالا که گفتم هستش تا پول رو نده خیالش راحت نمیشه که سایتش سئو شده

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
اگه اینجوریه میشه توضیح بدید این سایت ها چرا لینکاشون اینقدر بالا میاد تو گوگل و این آمار قابل توجه شون از گوگل به چی ربط داره ؟

سایت سرگرمی تفریحی بی کلک

http://www.tooptarin.ir

کاره میهن سئوه

تو 2 تا گزینه گیر کردم الان :

- بدم میهن سئو یا Wedesign ?

میشه این سایت ها رو تحلیل کنید

شک نکن میهن سئو کارش حرف نداره . به حرف این جماعت هم گوش نده . شاید به ظاهر اول کار هزینه زیادی باشه اما در آینده نزدیک برمیگرده بهت

آمار بی کلک واقعی هست

شما به امار نگاه میکنید من به بیشتر از امار من نگاه میکنم به استاندارد های سئو که رعایت نشده توی این سایت کار اصلا درستی نیست که منی که کارم سئو هست در مورد کار هیچ شرکتی نظر بدم اما خیلی خلاصه بهتون بگم شما از مدیر این سایت بپرسید که بعد از چند روز که سایتو دادن به میهن سئو به این امار رسیده 99 درصد مواقع زیر 2 هفته که این کاملا یک امر غیر ممکنی هست چون گوگل هر هفته و گاهی هر 2 هفته رنکینگ های نتایج جستوجو را به روز میکنه بر فرض که بگیم با هر پستی که این سایت میزاره حتما در صفحه ی اول هم قرار میگیره میبینید بازم امار با واقعیت ها جور در نمیاد من کار Wedesign را گفتم چون کارشون طراحی هست و چیزایی که ازشون دیدم بر اساس علم روز دنیا بوده و خوب اصول طراحی و سئو را رعایت میکنن
در ضمن در مورد اومدن به نتایج اول شما ببینید این سایتی که گفتید توی چند نتیجه در صفحه ی اول هست هر کلمه ای نه چون هر کسی میتونه توی کلمات ساده بیاد صفحه ی اول از کلمات سخت یا همون Competitive ببینید در کدوم ها در صفحه ی اول هستند.
شرمنده که من نمیتونم بیشتر توضیح بدم اما فکر کنم همین مقدار کافی بوده باشه که منظورو بفهمونم
بهترین شرکت های سئو جهان هم به شما در مدت کم نمیتونن این چنین اماری بدن SEOmoz.org بهترین شرکت سئو و بهترین نرم افزار سئو سازی انلاین جهانو داره مدیرش هر هفته توی یک کشور دنیا داره برای دانشجوها کنفرانس میزاره این سایت با این عظمت هم این چنین اماری نداره یعنی نمیتونه برای کسی در مدت کم این چنین اماری ایجاد کنه حالا دیگه بقیش با خودتون

نظر تون کاملا غیر حرفه ای بود . من یه سایت دادم میهن سئو اگه ببینی هم باور نمیکنی .

ببخشیدیک موردی این سایت 9000 تا ورودی از گوگل داشته پس چرا results های سایت 6,860 هست ؟

https://www.google.com/search?gcx=w&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=site:bikalak.com

:wacko:

عزیز خیلی شووووووتی ... چه ربطی به تعداد ایندکس داره ؟ این نشونه عظمت اون سایته از نظر سئو

خب دوستان چه اصراری دارید به دوستمون بگید که هیچ شرکتی جز خود آدم بهترین سئو کار نیست
ایرانی جماعت مامانش براش قیمه درست میکنه عالی بعد میره بیرون پول رو میده قیمه آماده میخره با به به و چه چه میخورش . فکر هم میکنه بیرون خوشمزه تره
چه بسا هیچ فرقی بین بیرون و تو خونه نیستش. چون اون رو پول داده فکر میکنه ارزشش بیشتره
ایشون هم رفتارشون به صورت بالا که گفتم هستش تا پول رو نده خیالش راحت نمیشه که سایتش سئو شده

اولا درباره ایرانی ها درست صحبت کن وگرنه باهات برخورد میشه . در ضمن استارتر گفت تجربتون رو بگید نگفت که نظر بدید

استارتر عزیز میهن سئو بهترین گزینه است . اشتباه کردی اینجا تاپیک زدی . اینجا اعتقادی به سئو ندارند

samad0252

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با تشکر از کاربر ikiosan و بقیه دوستان که تو تاپیک شرکت کردند

من میهن سئو رو انتخاب کردم

لطفا دیگه بحث رو ادامه ندید و تمومش کنید .

ikiosan جان اینا همه در مقابل پیشرفت مقاومت میکنند

Trans AM

Registered User
لایک‌ها
9
ikiosan

درست صحبت کنید وگرنه باهاتون بد برخورد میکنم .

و به زودی خواهید دید 90 درصد سایت هایی که دسته میهن بودن بلوکه میشن

میهن با اسکریپت هیت میده و گوگل بزودی همه بلوکه میکنه

khate

Registered User
لایک‌ها
4
ikiosan

درست صحبت کنید وگرنه باهاتون بد برخورد میکنم .

و به زودی خواهید دید 90 درصد سایت هایی که دسته میهن بودن بلوکه میشن

میهن با اسکریپت هیت میده و گوگل بزودی همه بلوکه میکنه
دوست گرامی این اسکریپتی که شما میگید میهن سئو داره و بهش میگین سایت دوپینگی و هزینه راه اندازیش یک میلیون هشتصد هزار تومان هست که اونم به دلیل حساس بودنش فقط دو - سه تا سایت پیاده سازی کردن که امار واقعی از گوگل میاره و بازدید رو میترکنه.اگر بخوام بخوام مثلا بزنم همین سایت بی کلک رو در نظر بگرید اگر روش نصب بود حداقل با 400 تا پست روزی 20 هزار تا ورودی از گوگل هیت داشت .

Last edited:

khate

Registered User
لایک‌ها
4
سایت بی کلک کاملا استاندارد سئو شده هرکس استاندارد سئو رو به یک چیزی میبینه
شما شاید توی استفاده از متاتگ و سایت مپ میبنید.گذاشتن متاتگ و فعال کردن سایت مپ کار یک دقیقه هم نیست به نظرمن حتما دلیلی داشته نذاشتن

بی کلک از 18 تیر ماه شروع به کار کرد اینم سندش و طبق تماس که با مدیرش داشتم سایت از اول افتتاح دست میهن سئو بوده اینم سندحرفم لطفا بدون سند حرفی نزنیم
وبسایت بی کلک دات کام افتتاح شد | اخبار افتتاح سایت
شک نکنید که میهن سئو بهترین سئو کار در ایران هست و دار متد ها جدید سئو هست لطفا عکس زیر رو نگاه کنید
http://up6.iranblog.com/images/9oq3s9f3co76hmsxfu6.jpg
این قابلیت رو فقط سایت ویکی پدیا دارا هست و تا الانم هیچ سئو کار ایرانی به جزء میهن سئو ندیدیم که این تکنیک جدید گوگل رو روی سایت خودش پیاده سازی کنه. این فروشگاه رو هم نگاه کنید جالب هست 49 تا مطالب روزی 200 تا داره بازدید
www.irtvmarket.com

irwebnews

Registered User
لایک‌ها
44
سلام!

به نظرم بهتره خودتون کارهاتون رو انجام بدید

قالب سایتتون رو seo friendly کنید.
مطالب سایتتون کپی نباشه
چندتا افزونه سئو روی وردپرس نصب کنید.
تگ های مناسب بنویسید
فایل های روبوت گوگل رو اوکی کنید.
در انجمن ها فعالیت کنید و به سایتتون لینک بدید.

با رعایت موارد بالا به هیچ شرکت سئو نیاز ندارید.

بی خود پولتون رو دور نریزید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا