برگزیده های پرشین تولز

کمک !! بهترین کــشور برای مـــهاجرت از نظر کسب و کار و درامد و راحت بودن گرفتن اقامـــت کجاست؟؟

navid2212

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان.
من تازه وارد هستم و چند تا سوال داشتم که هر کاری کردم بتونم در موضوع مربوط بهش تاپیک بزنم سایت میگفت مجاز نیستم به همین دلیل اینجا زدم و پیشاپیش منو ببخشید.
میخواستم بدونم من متولد ۱۵ may 1989 هستم که ۲۵ سال میشه تقریبا و سریازی رفتم و دانشجوی رشته مهندسی شیمی هستم 45 واحد پاس کردم (دانشگاه آزاد) الان تصمیم گرفتم برای مهاجرت برم به یه کشور که هم درامدش خوب باشه هم اینکه در صورت امکان بتونم هم زمان درس هم بخونم (البته در آمد واسم مهم تر(مثلا کشور کویت من دایم هست حدود 1500 دینار ماهیانه میگیره که میشه حدود 17 میلیون و خرجشون هم خیلی پایین و توی صرافی با مدرک دیپلم استخدام)) و اینکه راحت بتونم اقامت بگیرم.میخواستم بدونم برای سن من چه کشورهایی پذیرش دارن و اینکه اگه بخوان تو رشته خودم ادامه بدم ایا واحد های من را قبول میکنند و یا باید از صفر شروع کنم؟؟من مدرک دیپلم کار و دانش دارم و پیش دانشگاهی علوم انسانی و پاسپورت هم دارم و شرایط پذیرش من چیه و بعد از تحصیل به من اقامت دائم میدن یا ممکن ندن؟؟و یک سوال دیگه.من اگه بخوام بدون تحصیل وارد کشوری مثلا انگلیس ، امریکا یا کانادا بشم و اقامت بگیرم و تخصص خاصی هم ندارم به جز سرمایه گذاری چه راهی پیشنهاد میدید .. من برای کار کردن به چه چیزهایی نیاز دارم و در چه شغلهایی اجازه دارم که استخدام بشم.شرمنده که سوالاتم خیلی زیاد شد.ببخشید. راستی بهترین راهی که پیشنهاد میکنید که کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه را داشته باشه چیه و چقدر زمان میبره...راستی من مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر درجه 1 و 2 و برنامه نویسی پیشرفته را با سطح خیلی خوب هم دارم.در کل بر اساس تجربه پیشنهادتون کدوم کشور هاست؟؟
ممنون دوستان من
بازم شرمنده طولانی شد ...

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
تنها راهنمايي كه ميتونم بهتون بكنم اينه كه 1000% داريد كار درستي ميكنيد .

موفق باشيد .

بالا