برگزیده های پرشین تولز

کمک در بهترین حالت چاپ 6مگا پیکسل

N620

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کمک در بهترین حالت چاپ 6مگا پیکسل
سلام دوستان من یه دوربین 6 مگا پیکسلی دارم می خواستم ببینم بهترین حالت برای چاپ چیه من خودم پرینتر ندارن باید عکس ها رو بزنم روی فلاش ببیرم می خواستم ببنیم چطوری بهرتین حالت چاپ برسم

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورت رو واضح تر بگو! منظرت از بهترین حالت برای چاپ چی هست!
عکس رو در چه سایزی می خواهی چاپ کنی؟
چجور می خواهی چاپ کنی(با چه دستگاهی؟ عکاسی یا چاپ دیجیتال؟.......
بر روی چه جنسی می خواهی چاپ کنی(نوع کاغذ و یا مقوایی که در نظر داری)

و در آخر هم یک نکته و اون این هست که 6 مگا پیکسل رو تا سایز A3 با کیفیت خوب میشه چاپ کرد که باز بسته به عکس و دوربینت داره!

N620

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من دوربینم panasonic fx 3
می خام عکس ها رو a4 چاپ کنم و روی بهترین کاغذ موجود چاپ کنم
چاپ دیجیتال منظوورمه
دوستان منظورم اینه که چاپ باید چه کار کرد که بهترین حالت چاپ برسیم
dpi در چاپ باید روی چند باشه مه بهترین کیفیت (فرض کاغذ از نوع مرغوب باشه
پس
1.چنتا عکس منظره دارم به نظر شما این عکس ها بدون تغییر چاپ کنم یا با فتوشاپ این عکس ها رو در قالب یک عکس a4 اول در بیارم بعد اونا رو چاپ کنم یا اینکه عکس ها رو بدون تغییر ببرم و عکس ها رو a4 چاپ کنم
2.dpi چاپگر می شه توضوح بدین رو چه عددی بهترین حالت بدست می یاد فروشنده می گفت عکس ها رو با dpi 300 می زنم
3.a4 رو می گفت با دی پی ای 300 می گفت 1200تومان قیمت مناسبه؟
ممنون

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب دوست من
اول شما حتما در فتوشاپ یا برنامه های مشابه یک صفحه به اندازه A4 و dpi 300 باز کنید(300 معقولترین یحه برای چپ هست که بیشتر هم میتونین set کنید که برای کار شما بیفایده هست و همونجا باز براتون میکننش 300)
بعد عکستون رو در صفحه قرار بدین و عکس را به اندازه صفحه resize کنید و اون را با پسوند TIFF ویا PSD ویا PDF ذخیره کنید و ببرید(این پسوندها کیفیت خام عکسی که گرفتین رو نگه میداره)
و در مورد قیمت دوست من قیمت بیشتر به جنس کاغذی که می خواهین چاپ کنید بر می گرده و قیمتی که به ما دادن نمی دونم روی چه نوع کاغذی هست مثلا روی مقوای مات و یا براق بترتیب 800 و 700 میگیرن معمولا و اون قیمت رو برای A3 میگیرن ولی گفتم باز به کاغذتون بر میگرده شاید روی گلاسه مخصوص ی خواسته براتون بزنه که فکر کنم درست باشه و حتی گرونتر!!!!

N620

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با تشکر از شما عزیز یک سوال دیگه ایا 6 مگا پیکسل رو می توام با a3 چاپ کرد؟کیفیت افت نمی کند؟

بالا