برگزیده های پرشین تولز

کمک در مورد جی پی اس برای C6-00

koorosh.magical

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
من هرکاری که میکنم وقتی میخوام از جی پی اس استفاده کنم میگه نیاز به کانکشن اینترنت هست (تو ovi) در صورتی که علامت جی پی اس موجود هست یعنی آنتن میده
با نرم افزار SMART COM هم وقتی وارد میشم هیچ عکس العملی نشون نمیده نرم افزار تنظیماتش رو هم درست کردم ولی انگار نه انگار که جی پی اس وحود داره!
فریمور گوشی = 10
(تمام مپ های مورد نیاز هر دو نرم افزار رو هم ریختم ولی مکان من رو نشون نمیده:( )
با تشکر

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام دوستان.
من هرکاری که میکنم وقتی میخوام از جی پی اس استفاده کنم میگه نیاز به کانکشن اینترنت هست (تو ovi) در صورتی که علامت جی پی اس موجود هست یعنی آنتن میده
با نرم افزار SMART COM هم وقتی وارد میشم هیچ عکس العملی نشون نمیده نرم افزار تنظیماتش رو هم درست کردم ولی انگار نه انگار که جی پی اس وحود داره!
فریمور گوشی = 10
(تمام مپ های مورد نیاز هر دو نرم افزار رو هم ریختم ولی مکان من رو نشون نمیده:( )
با تشکر
این پیغام ابتدای کار با ovi نیاز به اینترنت نیست بلکه پیشنهاد استفاده از اینترنت برای سرعت اتصال بالاتر است.

شما no را بزنید و از بخش تنظیمات ovi بخش internet را خاموش کنید. که دیگر پیغام را مشاهده نکنید و بدون اینترنت متصل شوید.

بار ابتدا کمی طول می کشد جهت اتصال و طبیعی است (در فضای باز نیز باید قرار گیرید گاهی تا 20 دقیقه در جای ثابت)

برای بار اول از gprs نیز کمک بگیرید بسیار مفید است.

koorosh.magical

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دکمه تشکر رو پیدا نکردم
بسیار ممنون
12 دقیقه طول کشید تا وصل شد

بالا