آژانس هواپیماییexchanging

کمک در مورد قرداد با یک کارخانه برای راه اندازی خط تولید یک قطعه

شروع موضوع توسط iran480 ‏14 آگوست 2010 در انجمن گفتگوی آزاد

1. iran480

iran480 Registered User

سلام،
    با کمک یکی از دوستان تعدادی قطعه الکترونیکی ساختیم و تصمیم داریم اینها رو به خط تولید برسونیم. کار الکترونیکش تمام شده. فقط باید براش قاب درست کنیم و یک نمونه رو بدیم به یک کارخانه تا به خط تولید برسونیم. درواقع میخوایم از دستگاههای تراش CNC ، دستگاههای مربوط به خط تولید و سایر دستگاههای مورد نیاز استفاده کنیم. چون به هر حال خودمون پول خرید این دستگاهها رو نداریم.

کسی میدونه چطور میشه با یک کارخانه قرارداد بست؟ آیا کارخانه ای رو میشناسید که خط تولید یک محصول خاص رو قبول کنه و انجام بده؟

کلاً کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟

با تشکر

2. aliqq

aliqq Registered User

قبل از هر کاری اول ببین اگر میخواد انحصاری باشه برو ثبتش کن که فردا اون کارخونه ای که باش قرار داد بستی دکت

نکنه و خودش بزنش !

3. MasoudM

MasoudM Registered User

آره من تو مشهد میشناسم . اگر طرحت جواب بده میتونی بروی تو بخش کارگاه ساخت شون و قطعه رو بسازی و درصد این کارخونه رو بدی . البته به نظر من راه بهتر اینه که بدی یک جایی برات بسازن و خودت دخیل نباشی . چون اینا که میگم کارگاه رو در اختیار تو میزارن باید حتما یک مقدار تولید کرده باشی و ببینن طرحت جواب میده .

4. iran480

iran480 Registered User

خیلی ممنون از پاسخ هاتون.
    ولله من دقیقاً نمی دونم نمونه این قطعات رو کسی تا حالا ساخته یا نه. ولی خوب پیگیرش میشم.
    اما در مورد کارگاه که فرمودین ، واقعیتش ما تخصصی توی کار تراشکاری و کار با دستگاههای برش و تولید قطعات نداریم. به نظرم بهترین کار اینه که یه نمونه رو که خودمون ساختیم بدیم به کارخونه و درصورتی که موافقت کردن خط تولیدش رو بزنن. بعد یه درصدی هم بدن به ما.

ببخشید اگر لطف کنید مشخصات اون کارخونه در مشهد رو بدین ممنون میشم.