برگزیده های پرشین تولز

کمک در مورد گرفتن پیش دانشگاهی ( منظورم خرید نیست) کاملا قانونی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

p__f

Registered User
لایک‌ها
0
از مدیر عزیزی که میخواد تاپیک رو حذف کنه اول خواهش میکنم حرفامو بخونه
سلام دوستان عزیزبراتون توضیح میدم که چرا این مسئله اینقدر برام حیاطیه.
ببینید من سال 86 دانشگاه آزاد شیراز قبول شدم رشته ی زبان خودم دیپلم کامپیوتر داشتم. اون موقع من به دانشگاه مراجعه کردم که ببینم آیا رشته ی زبان هم پیش دانشگاهی میخواد یا نه که مسئول ثبت نام اونجا گفت مشکلی نیست و منو ثبت نام کرد. منم شروع کردم به درس خوندن و تمام سختی های خودش و راهش و درساش و هزینه ش رو خودم و خانوادم تحمل کردیم
مهر 90 بعد از چهار سال زحمت طاقت فرسا و مسیر طولانی من با معدل 17 تموم شدم. نمیدونید چقدر این 4 سال واسه خودم و خانوادم به خاطر مسائل مالی سخت گذشت. اما حدود یک سال پیش یعنی مهر 90 که رفتم برای کارای فارق التحصیلی دانشگاه به من گفت که شما همون روز اول به اشتباه ثبت نام شدید و انگار هیییییچ :' ( هر روز یه وعضی بود یه روز با مادرم یه روز با پدرم یه روز با هردوشون میرفتیم دانشگاه التماس میکردیم که یه کاری برامون بکنن. با هزار بدبختی دانشگاه گفت اگه الان یه پیش دانشگاهی بیاری سعی میکنیم درستش کنیم. من با هزار بدبختی و هر روز آمد و رفت تونستم یه پیشدانشگاهی ثبت نام کنم. ترم اول تمامی دروس خوب بود. اما ترم دوم به خاطر عمل قلبی که پدرم داشت و مجبور شدن به جمع کردن پول نتونستم درست درس بخونم و 3 تا از درس هارو افتادم. متاسفانه تیرماه جبرانی هم ثبت نام کردم اما باز ریاضی و عربی رو نتونستم پاس کنم. حالا دانشگاه فرصت داده که تا دی بیارم مدرک رو و گفته اگه تا دی نیارم دیگه بدرد نمیخوره . از اونور هم پارسال هم امسال امتحان فوق لیسانس که دادم هر دو بار رتبه م دو رقمی شده اما به خاطر همین مدرک لعنتی اون رو هم از دست دادم. حالا اگه این مدرک جور نشه هم لیسانس هم فوق لیسانسم رو از دست میدم و باید گوشه ی خونه بشینم تا ابد.
به خدا خوراک مادرم یه مدته گریس خودمم داغونم حتی پدرمم مشکل قلبیش سر این قضیه بدتر شد :'(
از مدیران عزیز عاجزانه تقاضا میکنم تاپیک رو نبندن.
فقط میخوام یه پیش دانشگاهی باشه که این سه تا درس رو فقط کمکم کنه. اگه شیراز باشه که خیلی بهتره.
دوستانی که کمکی نمیتونن بکنن حداقل یه آپ بدید.

Last edited:

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
آپ..............

من فکر کنم اگه شما یه سری به مدارس شهرستان های اطراف یا روستا های اطراف بزنی و مشکلت رو به مدیر اون جا بگی قطعا حلش می کنن

p__f

Registered User
لایک‌ها
0
چه رشته ای هستی عزیز?

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2

انسانی هستم.
تمام دروس رو پاس کردم فقط 3 درسه عربی 2 ریاضی 2 و معارف اسلامی مونده

آپ..............

من فکر کنم اگه شما یه سری به مدارس شهرستان های اطراف یا روستا های اطراف بزنی و مشکلت رو به مدیر اون جا بگی قطعا حلش می کنن

بسیار بسیار ممنون بابت آپ و راهنمایی اما چون وسیله ندارم بدون هدف مشخص سخته برام این ور اونور گشتن

hossein4494

Registered User
لایک‌ها
12
چاره کارت فقط ثبت نام تو مدارس شبانست(ایثارگران یا مدارس غیر دولتی)
خودم تجربشو داشتم

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
عزیز تهران جایی هست یا بود که اینکارو قانونی انجام میدن
امارش رو در بیار ببین تو شهرتون مراکز اموزش از راه دور هست یا نه اونا اینکارو میکنن واست بصورت قانونی

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2

mehran_mo

Registered User
لایک‌ها
146
پيشنهاد ثبت نام در مدارس شبانه كه حسين جان فرمودند پيشنهاد بسيار خوبي

حتما پيگيري كنيد و در رابطش بيشتر تحقيق كنيد.

p__f

Registered User
لایک‌ها
0
بسیار ممنونم از راهنمایی دوستان عزیز. اما مدارس شبانه ای که سر زدم گفتند یک نمره هم کمک نمیکنیم. دارن از یه طرف فوق دکترا میفروشن اما به من که میرسه 1 نمره هم کسی کمک نمیکنه.

hossein4494

Registered User
لایک‌ها
12
بسیار ممنونم از راهنمایی دوستان عزیز. اما مدارس شبانه ای که سر زدم گفتند یک نمره هم کمک نمیکنیم. دارن از یه طرف فوق دکترا میفروشن اما به من که میرسه 1 نمره هم کسی کمک نمیکنه.

والا منم یه درس پیش دانشگاهی(زیست شناسی)داشتم که پاس نکرده بودم رفتم مدرسه ای که توش پیش دانشگاهی میخوندم پرسیدم که حالا چیکار کنم.اونام گفتن تنها راهش برای پاس کردن درس و گرفتن دیپلم،ثبت نام تو مدارس شبانست
منم شرایط شما رو داشتم.اونا واسه این بهت گفتن نمره نمیدیم که پیش خودت فکر نکنی که نمره مفت میدن و... وگرنه مدرسه غیر دولتی پول میگیره که نمره بده
تو این 3 درسی هم که داری فکر کنم یکی دوتاش نهایی نباشه(دروس نهایی رشته انسانی رو دقیق نمیدونم کدومن)که کارتو آسونتر میکنه
البته امسال شرایط درس خوندن تواین مدارس یکم فرق کرده و مشکلتر شده.
از تبصره استفاده کردی؟

p__f

Registered User
لایک‌ها
0
والا منم یه درس پیش دانشگاهی(زیست شناسی)داشتم که پاس نکرده بودم رفتم مدرسه ای که توش پیش دانشگاهی میخوندم پرسیدم که حالا چیکار کنم.اونام گفتن تنها راهش برای پاس کردن درس و گرفتن دیپلم،ثبت نام تو مدارس شبانست
منم شرایط شما رو داشتم.اونا واسه این بهت گفتن نمره نمیدیم که پیش خودت فکر نکنی که نمره مفت میدن و... وگرنه مدرسه غیر دولتی پول میگیره که نمره بده
تو این 3 درسی هم که داری فکر کنم یکی دوتاش نهایی نباشه(دروس نهایی رشته انسانی رو دقیق نمیدونم کدومن)که کارتو آسونتر میکنه
البته امسال شرایط درس خوندن تواین مدارس یکم فرق کرده و مشکلتر شده.
از تبصره استفاده کردی؟

اول بگم که واقعا ممنونم که وقت میزاری و راهنمایی میکنی

نه دوست من از تبصره استفاده نکردم. عربی و معارف نهایی هستند. معارف رو که خودم میتونم پاس کنم خیلی راحت. عربی رو هم که بشه هفت بگیرم با تبصره پاس میکنم. فقط میمونه ریاضی که برام مشکله. البته عربی هم بدون کمک مشکله.

Last edited:

p__f

Registered User
لایک‌ها
0
پست اول ویرایش شد. بخونید
ممنون دوستان

pouyasony

Registered User
لایک‌ها
253
منم پیش دانشگاهیمو از اموزش از راه دور گرفتم میرفتم سر جلسه امتحان جوابارو میذاشتن جلومون میگفتن اندازه 12 نمره بنویسین پاشین برین

p__f

Registered User
لایک‌ها
0
منم پیش دانشگاهیمو از اموزش از راه دور گرفتم میرفتم سر جلسه امتحان جوابارو میذاشتن جلومون میگفتن اندازه 12 نمره بنویسین پاشین برین

کجا ؟ پایان خدمت میخواست ؟ میتونین برام بپرسین که هنوز اونجوری هست یا نه ؟

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
سلام دوست عزیز
امیدوارم که مشکل شما به زودی حل بشه
توی منتطقه 5 دیبرستانی به اسم هـــادیان هست که کار شما رو راه می ندازه.
این دبیرستان غیر انتفایی هست و اکثرا به صورت عیر حضوری ثبت نام می کنه.
توصیه می کنم حتما یه سر بزنید و حتما با مدیر مدرسه صحبت کنید. مشکل شما قابل حل هست.
شماره تماس و ادرس مدرسه رو می تونید از آموزش و پرورش منطقه 5 بگیرید.
این مدرسه در منطقه باغ فــیض تهران هست.
بعید می دونم به توضیح بیشتری نیاز باشه
موفق باشید

p__f

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
امیدوارم که مشکل شما به زودی حل بشه
توی منتطقه 5 دیبرستانی به اسم هـــادیان هست که کار شما رو راه می ندازه.
این دبیرستان غیر انتفایی هست و اکثرا به صورت عیر حضوری ثبت نام می کنه.
توصیه می کنم حتما یه سر بزنید و حتما با مدیر مدرسه صحبت کنید. مشکل شما قابل حل هست.
شماره تماس و ادرس مدرسه رو می تونید از آموزش و پرورش منطقه 5 بگیرید.
این مدرسه در منطقه باغ فــیض تهران هست.
بعید می دونم به توضیح بیشتری نیاز باشه
موفق باشید

خیلی خیلی ممنونم ازت دوست من. متاسفانه من شیراز هستم. میشه برام یه سوالی ازشون بپرسید تا اگه اوکی بود بیام ؟

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
خیلی خیلی ممنونم ازت دوست من. متاسفانه من شیراز هستم. میشه برام یه سوالی ازشون بپرسید تا اگه اوکی بود بیام ؟

متاسفانه امکان مراجعه حضوری برای من نیست.من هم باید مثل شما تماس تلفنی بگیرم.
توصیه می کنم تلفنی هماهنگ کنید یا اگر نشد از کسی بخواهید این کار رو انجام بده. در نهایت اگر شب از شیراز با اتوبوس راه بیفتید صبح اینجایید و می تویند شب دوباره برگردید

p__f

Registered User
لایک‌ها
0
متاسفانه امکان مراجعه حضوری برای من نیست.من هم باید مثل شما تماس تلفنی بگیرم.
توصیه می کنم تلفنی هماهنگ کنید یا اگر نشد از کسی بخواهید این کار رو انجام بده. در نهایت اگر شب از شیراز با اتوبوس راه بیفتید صبح اینجایید و می تویند شب دوباره برگردید

ممنون. تلفنشون رو میتونید برام گیر بیارید ؟
شرمنده

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
منم چندسال پیش مشکلاتی مس این داشتم شبانه ثبت نام کردم درست شد.
امیدوارم مشکل شماهم هرچه زودتر حل بشه.

hossein4494

Registered User
لایک‌ها
12
اول بگم که واقعا ممنونم که وقت میزاری و راهنمایی میکنی

نه دوست من از تبصره استفاده نکردم. عربی و معارف نهایی هستند. معارف رو که خودم میتونم پاس کنم خیلی راحت. عربی رو هم که بشه هفت بگیرم با تبصره پاس میکنم. فقط میمونه ریاضی که برام مشکله. البته عربی هم بدون کمک مشکله.

خواهش میکنم...
متاسفانه امسال بخشنامه جدید اومده و یکم مشکل تر شده به اینصورت که دیگه کتاب ها دو قسمتی نیستند(عربی2 و ریاضی2 وجود نداره)و شما باید کل کتاب رو دی ماه امتحان بدین
پسر عموی من امسال دو درس فیزیک1 و زیست1 تجدید شد شهریور امتحان داد ولی نتونست پاسشون کنه رفت مدارس شبانه بهش گفتن ما یکی از درسا رو به انتخاب خودت(فیزیک رو انتخاب کرد)میذاریم تبصره برات ولی اون یکی رو که زیسته باید کل کتاب رو دوباره امتحان بدی و دیگه 1 و 2یی وجود نداره
بیچاره درسی رو که قبول شده(زیست2)باید دوباره بخونه که بتونه مدرک پیش دانشگاهی رو بگیره
ولی حداقل خوبی که مدارس شبانه دارن اینه که درس ها مستمر داره و این به قبول شدن طرف خیلی کمک میکنه(مدارس شبانه غیر دولتی اگه آدمای با وجدانی باشن مستمر رو نوزده/بیست بهت میدن حتی اگه درس نخونی،مدارس شبانه دولتی هم طرفای هفده/هجده)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا