برگزیده های پرشین تولز

کمک در نحوه لود کردن زیرنویس به همراه دایویکس در دی وی دی پلیر

hamed_am_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستا من می خواستم یه راهنمایی کنید که چطوری این کار رو کنم یعنی زیرنویس فرمت خاصی باید داشته باشه و ...

اگه یکی از دوستان زحمت بکشه و زیرنویسی رو که رو دستگاه تونسته لودش کنه برام آپ کنه ممنون میشم و لطف کنه بگه با چه فرمت تصویری لودش کرده ؟

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
سلام دوستا من می خواستم یه راهنمایی کنید که چطوری این کار رو کنم یعنی زیرنویس فرمت خاصی باید داشته باشه و ...

اگه یکی از دوستان زحمت بکشه و زیرنویسی رو که رو دستگاه تونسته لودش کنه برام آپ کنه ممنون میشم و لطف کنه بگه با چه فرمت تصویری لودش کرده ؟

پسوند فایلهای زیرنویس معمولا srt هست . همین که داخل فولدر فیلم باشه اتوماتیک لود میشه

mahdimp5

Registered User
لایک‌ها
3
بهترین راه اینه که زیرنویست رو بوسیله برنامه AviSub با فیلمت Mux کنی... کلش سه چهار دقیقه بیشتر طول نمیکشه و می تونی تا سه تا زیرنویس مختلف رو با فیلمت ادغام کنی و بعد با دستگاهت نگاه کنی.

morteza_mzh

Registered User
لایک‌ها
1
البته برنامه ای هم هست که زیرنویس رو به فیلم می چسبونه و عین DVD ای میشه که که زیرنویس داره ، چون زیرنویس فارسی رو با روش های دیگه فکر نمیکنم بتونی تو DVD Player درست اجرا کنی ، حداقل من که نتونستم (مشکلش هم ناسازگاری با فونتش بود) ، حالا اگه میخوای بگو تا لینک برنامه رو برات بذارم.

بالا