برگزیده های پرشین تولز

کمک | سوال درباره ی هاست

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سلام خسته نباشید. ببخشید میخواستم بدونم استفاده از هاست خارج برای یه سایت دانلود (نقض قوانین کپی رایت) به زبان انگلیسی مشکلی پیش میاره؟ یعنی حتما باید از هاست ایران استافده کنم؟

شنیدم اگه ابیوز بیاد باید سایتم رو ببندم؟ اگه کسی خبر داره لطفا بگه ممنونم

mahsabk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اگر آهنگ های خارجی رو بزاری به دلیل نقص قانون کپی رایت به مشکل بر می خوری جدیدا گوگل خیلی از سایت ها رو داره از نتایج به همین خاطر حذف میکنه ولی آهنگ های ایرانی نه مشکلی پیش نمیاد

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سایت فیلم خارجی هستش ؟ مشکل پیش میاد بله؟

mahsabk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ببنید معمولا سایت های خارجی هم که موزیک می زارن پولیه تا اونجایی که من دیدم و درصدی از مبلغ فروش فیلم و آهنگ به صاحب اثر واریز میشه به احتمال زیاد سایت شما با مشکل مواجه بشه به نظر مت ابتدا تعدادی سایت رو در زمینه موزیک برسی کنید و ببینید طرز کار و شیوه کاریشون چیه نتا با روش کاری اونها آشنا بشین حتی توشون عضو شید تا بهتر آنالیز کنید اونوقت حساب کار دستتون میاد

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
ببنید معمولا سایت های خارجی هم که موزیک می زارن پولیه تا اونجایی که من دیدم و درصدی از مبلغ فروش فیلم و آهنگ به صاحب اثر واریز میشه به احتمال زیاد سایت شما با مشکل مواجه بشه به نظر مت ابتدا تعدادی سایت رو در زمینه موزیک برسی کنید و ببینید طرز کار و شیوه کاریشون چیه نتا با روش کاری اونها آشنا بشین حتی توشون عضو شید تا بهتر آنالیز کنید اونوقت حساب کار دستتون میاد
بله ولی کار نسبتا سختیه . سایت من رو فوقش میتونن از نتایج گوگل حذف کنن ولی نمیتونن ببندن

بالا