کمک فوری در نصب KASPERSKY ANTI-VIRUS 6.00

شروع موضوع توسط lj_banamak ‏30 مارس 2007 در انجمن آنتی ویروس و فایروال

1. lj_banamak

lj_banamak Registered User

من در نصب KASPERSKY ANTI-VIRUS مشکل دارم :
    وقتی می خوام نصبش کنم از من activation key می خواد که نمی دونم چیه کسی می تونه منو راهنمایی کنه و این serial number یا activation key رو به من بگه تا من هم بتونم نسخه کاملش رو نصب کنم

2. خدمات پی پالبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. mohammad_890

mohammad_890 کاربر تازه وارد

با سلام خدمت شما دوست عزيز

شما اول بهتره كه از ورژن اينترنت سكوريتي اين برنامه استفاده كنيد چون خيلي كاملتره و امن تر

براي رجيستر كردنش هم وقتي كه عملياته نصب به اتمام مي رسه شما بايد در قسمتي كه از شما سريال مي خواد كه حتما مي دانيد كه 4 گزينه هست شما بايد گزينه 3 را انتخاب كرده و سپس يك فايل را كه بنده براتون مي زارم را در اون قسمت انتخاب كنيد و سپس آنتي ويروس شما كاملا رجيستر خواهد شد

نكته : اين فايلي كه براتون مي زارم به طور كامل كار مي كنه و به عنوانه black list نيست ( validate )

من لينك آخرين ورژن اين آنتي ويروس را هم براتون مي زارم كه با ويستا هم كاملا سازگاري داره

لينك اول آخرين ورژن اين آنتي ويروس هست
    لينك دوم هم فايل مخصوص براي رجيستر كردن

موفق باشيد
    http://dnl-us4.kaspersky-labs.com/products/release/english/homeuser/kis6.0/kis6.0.2.621en.exe
    http://rapidshare.com/files/23588110/kps_2y_000ADD31.rar

4. lj_banamak

من به این لینک دوم احتیاج دارم ولی نمیدونم چجوری دانلود کنم ؟ حجمش چقدره؟ چون برای من یه فایل اومده که 5کیلوبایت هست که فکر نکنم درست دانلود کرده باشه . می شه راهنمایی کنی چجوری دانلود کنم

5. lj_banamak

خیلی ممنون از شما به خاطر راهنمایی که به من کردید . رجیستری با موفقیت کامل شد و تا تاریخ 6/2008 تمدید شد میشه بپرسم شما این رجیستری هارو از کجا اوردید؟

عسل طبیعی و گرده گل ایرانی