برگزیده های پرشین تولز

کمک فوری :(

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
کو پول ؟؟؟

امشب اصابم تخیلی بود رفتیم پارک بسیج فکر کنم یارو الکی جریمم کرد خودش گفت نکردم فردا میرم خلافی میگیرم به جان خودم یه کاری میکنم ننه باباش نشناسنش .
همونطور که خودت میدونی من اصلآ و ابدآ گوشیم رو روشن نمی کنم ! یه جورایی اصلآ به کارم نمیاد !
اینو همه اونایی که منو میشناسن میدونن . :D
گوشیم W810 هست . آدرس بده واست میفرستم یه مدت دستت باشه بعد که پول تو دست و بالت اومد برو یه گوشی واسه خودت بخر . به مادرت هم بگو گوشیتو عوض کردی ! بگو عکسا رو هم پاک کردی !
حالا تو پیغام خصوصی باهات هماهنگ می کنم :blush:

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
همونطور که خودت میدونی من اصلآ و ابدآ گوشیم رو روشن نمی کنم ! یه جورایی اصلآ به کارم نمیاد !
اینو همه اونایی که منو میشناسن میدونن . :D
گوشیم W810 هست . آدرس بده واست میفرستم یه مدت دستت باشه بعد که پول تو دست و بالت اومد برو یه گوشی واسه خودت بخر . به مادرت هم بگو گوشیتو عوض کردی ! بگو عکسا رو هم پاک کردی !
حالا تو پیغام خصوصی باهات هماهنگ می کنم :blush:

اره ایول بده تو بازارچه بفروشمش : )))))))))))))))))))))))))))

حالا ایشالله که کار به اونجاها نمیرسه .

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
**** اباد خراب شده .
بابا اخاذی چیه کاش اخاذی کنن میگم ننم بفهمه دیگه واویلاست 7 گوشیه که فنا شده 3 تاش تو اب افتاده 2 تاش ذربه خورده ترکیده یکیش ال سیدیش شکسته 1 دونه دیگش هم توی w.c رفته .

الان فقط باید برای خودم فاتحه بخونم .
خاک تو سرت کنم بچه ، من یه دونه 1200 دارم ، ازشدت بی پولی نذاشتم کسی چپ بهش نگاه کنه که مبادا رنگش بپره ، اون وقت تو هفت تا گوشی خراب کردی :blink::wacko::blink::wacko: جل الخالق
خونی که مادرت قراره ازت بریزه حلالش باشه ، انصافا حقشه :specool:

بالا