برگزیده های پرشین تولز

کمک لطفا تورو خدا کمک کنید البته اگه از xbox 360 سر در می اورید

parham2

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من یه ایکس باکس خریدم نو نه کاررده خرب بود برق وارد دستگاه میشه ولی دستگه اصلا روشن نمیشه کلید پاور کاملا لغه من اون بردی که زیر کلید پاور هستو نگاه کردم اصلا هیچ دکمه ای روش نیست زیرشم عین حالت سوختگی سیاه شده کسی میدونه چی کارکنم یا کسی بردشو داره از ش بخرم ممنون میشم ج بدبد راستی هرکار کردم بدون اون برد با کلید اجکتم روشن نشد دستگاه برد گزاشتم باز اجکت زدم هیچ عکسعملی نشون نداد پرسیدم گفتن اون قسمتی که برقو تو ایکس میچرخونه مشکل داره که فک کنم همین برده هستش که زیر دکمه پاوره کمک کنید دوستان

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
من نفهمیدم اخر کارکرده خریدین یا نو!ولی هرکدوم باشه برو پس بده و مجبور هست که پس بگیره در ضمن اگر نو خریدی با مشخصاتی که میدی نو نبوده و کارکرده ی دلغون رو به اسم نو بهت دادن

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
چراغ روی اداپتور چه رنگیه؟

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
دوستان من یه ایکس باکس خریدم نو نه کاررده خرب بود برق وارد دستگاه میشه ولی دستگه اصلا روشن نمیشه کلید پاور کاملا لغه من اون بردی که زیر کلید پاور هستو نگاه کردم اصلا هیچ دکمه ای روش نیست زیرشم عین حالت سوختگی سیاه شده کسی میدونه چی کارکنم یا کسی بردشو داره از ش بخرم ممنون میشم ج بدبد راستی هرکار کردم بدون اون برد با کلید اجکتم روشن نشد دستگاه برد گزاشتم باز اجکت زدم هیچ عکسعملی نشون نداد پرسیدم گفتن اون قسمتی که برقو تو ایکس میچرخونه مشکل داره که فک کنم همین برده هستش که زیر دکمه پاوره کمک کنید دوستان

از کجا خریدید ؟سریعا برو و طلبکار باش فروشنده موظفه پس بگیره اگر شما مقصر نیستید

full game

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
داداش دستگاه اگه سالم باشه بدون اون برد (برد آر ف) هم روشن میشه حتی با دکمه اجکت

Rjammehr

Registered User
لایک‌ها
3
واه عجب تاپیکی زدی !

از کی خریدی ؟

نو خریدی این طوریه ؟

برو خر یارو رو بچسب پس بده بهش پس نگرفت بیا اینجا تا با حق و حقوق قانونیت اشنات کنیم برای پیگیری

parham2

Registered User
لایک‌ها
0
نه دستگاه 3 چراغ خریدم این طوریه اصلا روشن نمیشه که سه چراغ بده چراغ روی اداپتور نارنجیه البته سه چرا نیست اونور که فروشنده گفت تک چرا e79 هست که اصلا تصویر نمیاره ولی وقت پاور میزنی وزمانی که دکمه اجکتو میزنی برای 1 ثانیه کمتر چراغ اداپتور سبز میشه دوباره نارنجی راستی دوستان 1 پیچ به دستگاه بسته نیست حتی پیچ او 2 تا ایکس رو برد ممکنه چون اون دوتا پیچ نداره روشن نشه یا نه

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
خب وقتی سه چراغه دیگه اینطوریه دوست من..همه ی مشکلش اینه(انتظار داشتین بازی اجرا بکنه?!)

parham2

Registered User
لایک‌ها
0
داداش حداقل چراق های دور پاور ایکس باکس باید روشن شه یا نه

Rjammehr

Registered User
لایک‌ها
3
داداش حداقل چراق های دور پاور ایکس باکس باید روشن شه یا نه

چند پول دادی

و مدلش چی هست

هر ارزونی بی خود ارزون نیست

وقتی که سیستم 4 گیگ رو بالای یک میلیون میدن از این بهتر نمیشه

parham2

Registered User
لایک‌ها
0
از اقای arash911 خریدم نمایش مشخصات: arash911 - PersianTools Forums فالکون 2007 دادا دستگاه حداقل باید چراغ قرمز بده یانه راستی گفتم ایکسای روی بردم پیچ ندارن دستگاه کلا اصالا پیچ نداره ممکنه از اون باشه یا از ایکسای پشت برد که پیچ ندارن

Rjammehr

Registered User
لایک‌ها
3
از اقای arash911 خریدم نمایش مشخصات: arash911 - PersianTools Forums فالکون 2007 دادا دستگاه حداقل باید چراغ قرمز بده یانه راستی گفتم ایکسای روی بردم پیچ ندارن دستگاه کلا اصالا پیچ نداره ممکنه از اون باشه یا از ایکسای پشت برد که پیچ ندارن
اگر این رو برای بازی کردن خریدی ! فقط می تونم بگم پولتو تو سطل زباله ریختی

چون این فالکون ها زود می سوزند و حالا پیچ داشته یا نداشته باشه زیاد مهم نیست

پیشنهاد می کنم ببری توپخونه بدی سرویس کننش یه دست و رویی هم بهش بکشند بلکه از این پکری در بیاد :p

parham2

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من ایکسای پشت دستگارو کمی شل سفت کردم الان روشن میشه چراغ اداپتورم سبز میشه ولی تصویر نمیده الان مشکل از کجاست

kzsoft

Registered User
لایک‌ها
95
پشت دستگاه که پیچ داره 100 درصد ایکس کلمپ شده که دیگه اگر درست میشد صاحب دستگاه خودش درستش میکرد بهترین کار این هست که یه برد اکبند بخر بزاری روش

parham2

Registered User
لایک‌ها
0
داد پیچ نداره چندتا دستمال کزاشتم زیر ایکس ها خاراشو جفت کردم روشن شد تصویر نمده الان

arash911

Registered User
لایک‌ها
42
با سلام
خیلی شرمنده ام نبودم به حصاب دزدی و .. نگذارید
بنده واقعا شرمنده ایشون هستم
ولی بنده به ایشون گفتم دستگاهو نگاه نکردم ولی می دونم ومطمعن هستم که تک چراغ قرمز و e79 هست مشکل برد ار اف رو هم من نفهمیدم ولی الان که ایشون گفتن بنده نگاه کردم دیدن حق دارن چون اصلا من به هر جا فکر می کردم جز اون کلید
(واقعا دارم شاخ در میارم که چرا من اونو ندیدم )
حالا من نمی دونم چطوری وشن شده ولی با این که حدود یک سال یا بیشتر در این کارم تا به حال ندیدم دستگاهی بدون برد ار اف روشن شود !!!!!!!!!!!!!!
باز از ایشون شرمنده ام وبنده گفتم که نمی دونم چشه
باز برای دیر امدنند ماروو دزد نکنید
راستی بنده توشوندیده بودم پیچ داره یا نداره

بالا