برگزیده های پرشین تولز

کمک کنید...

0o1

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه دوستان. بچه ها من یه دوربین فیلم برداری خوب می خوام برای یکی از اقوام. از من خواسته که براش یکی پیدا کنم. من یه دوربین خوب می خوام که تصاویر با کیفیت بگیره و کار باهاش ساده باشه. مشکلی که این وسط هست اینه که این دوست ما تو خونه کامپیوتر نداره و اصلا نمی دونه کارت مموری و usb چی هست. به همین خاطر یه دوربین می خوام که تصاویر رو روی سی دی یا دی وی دی ذخیره کنه تا راحت بتونه اونا رو تو دستگاه سی دی یا دی وی دی پلیر تو خونه با تلویزیون تماشا کنه. اول می خواست از این دوربین هایی که فیلمهای کوچیک می خورن نمی دونم اسمشون چیه بخره ولی اینا دیگه از دور خارج شدن و تو بازار هم کمتر پیدا می شن و کیفیتشون هم پایینه.
من خودم هم در مورد دوربین زیاد اطلاعات ندارم . از شما می خوام به من یه دوربین خوب با توجه به اطلاعات بالا معرفی کنید که دی وی دی بخوره و یا تصاویر رو روی سی دی ذخیره کنه کیفیتش هم بالا باشه. بتونه تصاویر با مدت زمان طولانی رو ضبط کنه.کار باهاش هم راحت باشه و دنگ و فنگ نداشته باشه. در ضمن رنج قیمت هم بین 500 تا 600 باشه...

من منتظر جوا بتون می مونم خواهشا مدل دقیقشو بگید که من بتونم عکسشو از طریق اینتر نت پیدا کنم و نشون این دوستمون بدم...

بالا