برگزیده های پرشین تولز

کمک :::::>> Internet Sharing در ویندوز 7 بین 2 عدد Laptop

macras.designer

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دوستان خسته نباشید..:heart:
بجه ها 2 تا pc را به هم شبکه کردم مشکلی نیست اما در share کردن اینترنت بین این دو مشکل دارم
در ویندوز xp مشکل ندارم اما در 7 مشکل دارم

این آموزشم خوندم اما متوجه نشدم!!!!!!!!
اگه بنونین با عکس یادم بدین ممنون می شم..

به نقل از آموزش :
Share کردن اینترنت چندین روش دارد که روش توزیع اینترنت به وسیله Bridge را انتخاب می کنیم.

ابتدا شما باید یک شبکه از نوع Ad-hoc در Laptop خود ایجاد کنید.

در مرحله بعد ما باید امکان Internet Sharing را در کانکشنی که ما از طریق آن اینترنت میگیریم فعال کنیم.برای این کار روی Connection Lan خود Right –Click کرده و گزینه Properties را انتخاب می کنیم و بعد درتب Sharing گزینه Allow other network users to connect through this this computers internet connection را فعال می کنیم ،حال بر روی Connection مربوط به شبکهWireless خود می رویم و در آن اطلاعات مربوط به DNS وIP کامپیوتر خود را می دهیم در مرحله بعد کاربری که می خواهد از طریق Laptop خود به این کامپیوتر وصل شود باید IP کامپیوتر ما را به عنوان Gateway Default در کانکشن Wireless خود تنظیم کند ، و حتما اطلاعت مربوط به DNS کامپیوتر مبدا را در این کانکشن ست کند.

حال ما باید به در کامپیوتر مقصد به قسمت تنظیم کانکشن ها برویم و دو کانکشنی که می خواهیم بین آنها پل (Bridge) بزنیم انتخاب کنیم(دقت کنید که ما باید این دو کانکشن را به طور هم زمان انتخاب کنیم و در این زمان ما به اینترنت متصل نباشیم) بعد روی یکی از آنها Right-Click کنیم و گزینه Bridge Connection را انتخاب کنیم و دوباره اتصال اینترنت را برقرار کنیم.

حال پل ارتباطی شبکه ما همراه با اینترنت بین کامپیوتر مبدا و مقصد زده شده است.

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
اون کامپوتری که مستقیم به اینترنت کانکت میشه توي Properties كانكشن تب Advanced گزينه Allo other network .... رو تيك زدید؟

از نظر lan با هم ارتباط دارن؟
آی پی ها رو درست زدید؟

با استفاده از نرم افزار هم ميتونيد اينترنت رو شر كنيد كه امكانات بيشتري براي تنظيمات بهتون ميده
مثل + Proxy - آيزا - CCProxy و ....

macras.designer

Registered User
لایک‌ها
16
اون کامپوتری که مستقیم به اینترنت کانکت میشه توي Properties كانكشن تب Advanced گزينه Allo other network .... رو تيك زدید؟

از نظر lan با هم ارتباط دارن؟
آی پی ها رو درست زدید؟

با استفاده از نرم افزار هم ميتونيد اينترنت رو شر كنيد كه امكانات بيشتري براي تنظيمات بهتون ميده
مثل + Proxy - آيزا - CCProxy و ....

سلام
داداشم دو سیستم از طرق وایرلس به هم وصل هستند..
و دو سیستم کاملا همدیگه را میبینند و از این نظر مشکلی نیست
سیستم 1

ip: 192.168.0.1
255.255.255.0
dns : 4.2.2.4

سیستم 2

IP : 192.168.0.2
255.255.255.0
DNS : 4.2.2.4
فقط نمی توانم اینترنت را بین دو سیستم شر کرد
من با xp میتوانم شر کنم اما با 7 نه....
حتی توي Properties كانكشن تب Advanced گزينه AlloW other network .... رو تيك زدیم
ولی اتفاقی نیفتاد..

attachment-74499-untitled.jpg

وقتی تیک AlloW other network را میزنم این پیغام میاد..

attachment-74501-untitled2.jpg

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
اون قسمت
home networking connection
از لیست کشویی نام شبکه رو انتخاب کن
اون پیغام هم اینو میگه که باید یوزر و پسورد واسه همه یورز ها سیو بشه و یکی باشه تا بتونن کانکت بشن

بالا