برگزیده های پرشین تولز

کنترل ویزارد

iranidesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اقا من میخواهم به تعداد رکورد های ستون دیتا بیس step به ویزارد add کنم و بعد هم مقدار تک تک فیلد ها رو در هر step به صورت جداگانه بریزم چطور این کار رو انجام بدم چه کدی بنویسم؟؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
چه ویزاردی ؟ نام ستون های یک تیبل رو داشته باشی کافی اه ؟

iranidesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کنترل wizard دیگه !!!
من می خواهم یک سیستم برگزاری ازمون طراحی میکنم برای همین wizard به خاطر داشتن امکان رفتن به جلو و عقب و پایان خوبه .
حالا فرض کنین من میخوام به تعداد سوال هام step داشته باشم .... تعداد سوال هام هم متغیر هست برای همین می خواهم به تعداد رکورد هام step اضافه کنه .
مسئله بعد هم داستنه این هست که باید داخل هر step سوال رو بنویسه
این کل داستان هست حالا باید چه کدی بنویسم؟؟؟؟

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما می تونی همه سوالاتت رو از دیتابیس بخونی و درون دیتا تیبل نگه داری . حالا از روی تعداد فیلد ها ( یا رکوردها) step به ویزارد اضافه کن . و در هر step از دیتاتیبل بخون و نمایش بده . اگه باز نتونستی بگو ...

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خوب بگو تا به حال چيكار كردي ! ببين منطقا بايد بعد از داشتن تمام ستون هات بتوني هركاري كه ميخواي رو بكني ! مگر اينكه روشت اشتباه باشه .

البته من خودم تا به حال به صورت دايناميك به ويزارد استپ استفاده نكردم بخوام صادق باشم اصلا هيچ وقت توي يه پروژه رسمي از ويزاد استفاده نكردم ! ولي اگر ديدي كه با ويزاد اين كار سخته ميتوني خودت هم با placeholder يه ويزارد درست كني ! فكر ميكنم راخت تر باشه . يه نيگاه به اينجا بنداز

http://weblogs.asp.net/scottgu/archive/2006/02/21/438732.aspx#586045

بالا