برگزیده های پرشین تولز

کی طلایاب داره؟

mba2431

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
یه چند جا طرفای ما هست که نقشه اش مفقود شده :f34r: و 100% هم طلا داره. حالا اگه کسی طلایاب داره به من PM بزنه تا براش توضیحات کاملو بدم. البته یه شریک قبلنا داشتیم که به نامردی یکی از مکانا رو دستگاه زد که می گفت هر 5 متر دستگاه اخطار می داد ولی خوشبختانه چون تو روستاس بعضی از اهالی که رفته بودن شب پا (شوپا) دیده بودنشون فکر کرده بودن دزدن و دنبالشون کرده بودن و این شریک نامرد ما هم نتونسته بود حفاری کنه. در ضمن نزدیکای این مکانا هم قبلن گنج پیدا شده که تو روزنامه جام جم هم زده بودن. :rolleyes:
راستی این مکانا توی یکی از روستاهای آزادشهر توی استان گلستانه.:cool:

mba2431

Registered User
لایک‌ها
0
یعنی توی پی تی به این بزرگی کسی دستگاه نداره؟ یا کسی که داره نمی خواد صداشو در بیاره؟

ما می تونیم بار خودمونو ببندیم.

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
ایمیل آدرستونو چک کنید

pireanjoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین عزیز بدون کتیبه کاغذ لااقل نشونی که از اونجا سروده باشه اگه سند داره مالت من میام و اینکه مجوز حفاری میتونم جور کنم فقط اینکه اون روستا روستای خودتونه و دوم اینکه تلفن آب برق گاز کدوم اینارو اون روستا نداره

mba2431

Registered User
لایک‌ها
0
ببین عزیز بدون کتیبه کاغذ لااقل نشونی که از اونجا سروده باشه اگه سند داره مالت من میام و اینکه مجوز حفاری میتونم جور کنم فقط اینکه اون روستا روستای خودتونه و دوم اینکه تلفن آب برق گاز کدوم اینارو اون روستا نداره

این روستا همه چی داره. زمینش هم ماله خودمونه. ولی یه چیزی این وسط نامفهومه اینه که چرا باید مجوز بگیریم. مگه به آدمای عادی مجوز می دن که برن دنبال طلا بگردن.
ناقلا نکنه اطلاعاتی میراث فرهنگی چیزی هستی؟ :f34r:

pireanjoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این روستا همه چی داره. زمینش هم ماله خودمونه. ولی یه چیزی این وسط نامفهومه اینه که چرا باید مجوز بگیریم. مگه به آدمای عادی مجوز می دن که برن دنبال طلا بگردن.
ناقلا نکنه اطلاعاتی میراث فرهنگی چیزی هستی؟ :f34r:

ببین با موبم تماس بگیر میتونی از تو این آدرس قسمت تماس با ما در بیاری www.iroonibekhar.com منتظرتم یه سری فوتو فن داره که بعد یه عمر کوزه گری یادمون دادن

بالا