برگزیده های پرشین تولز

گاف ها و نکات طنز و هجو موجود در بازیها

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان عزیزم

این هم تاپیکی به منظور در اختیار گذاشتن سوتی ها و نکات طنز و جالب موجود در بازیها .:lol:

از جمله کارهایی که می توان در این تاپیک انجام داد :
1. قرار دادن تصاویر هجو و طنز از بازیها .
2. بیان نکات خاصی که خودمان در بازیها دیده ایم .
3. گاف های سازنده ها در طراحی صحنه ها و . . . . .
4. اتفاقهای خاصی که ممکن است بر اثر کم آوردن سرعت و اجرای بازی به وجود آمده باشد و . . .
5. و خلاصه هر موضوعی که باعث خنده و شادی در طول انجام یک بازی می شود .

البته توجه داشته باشید که اگر قرار است صحنه خاصی را توصیف کنید , مشخصات کامل آن را ذکر کنید .

موفق باشید .;)

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به عنوان اولین پست این تاپیک :

یکی از اتفاقهایی که هرگز فراموش نمی کنم , در بازی " سام ماجر جو : برخورد دوم " بود .
زمانی که سام به قسمت زیگوراتها وارد می شد , تلفنی در مسیرش بود , من رفتم داخل باجه تلفن و صحبت . . . . .
ناگهان یکی از آن موجودات ,استخوانی شکل ( همانهایی که در موقع حمله می پرند به سمت ما ) پشت سرم دیدم , به سمت من پرید ولی نتوانست ضربه ای به من وارد کند ! و مدام از روی سقف آن باجه تلفن می پرید , از این طرف به اون طرف .

صحنه خنده داری بود .:lol::lol:
البته ممکنه برای شما خنده دار نباشد , ولی در اون لحظه , من کلی خندیدم .

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
این تصویر مربوط به بازی duke nukem 3d می باشد.اگر جلوی اون space رو بزنید duke می گه:thats one doomed space marine که اشاره به شخصیت اصلی بازی doom داره.
id software سازنده doom از 3d realms سازنده duke nukem شکایت کرد که به جایی نرسید.

فایل های ضمیمه

• DukeNukem3d-DoomedSpaceMarine.png
    DukeNukem3d-DoomedSpaceMarine.png
    31 KB · نمایش ها: 27

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
در بازي متال گير ساليد 2 شما ميتونيد با جمع كردن پلاكهاي تمام سربازان دشمن در تمام درجه سختي ها به سايت مخفي MGS2 راه پيدا كنيد...خلاصه اون موقع كه من رفته بودم تو نخ جمع كردن تمام پلاكها متوجه شدم يكي از آنها رو بايد از قسمتي پيدا ميكردم كه تمامي سربازان نيروي دريايي گوش به سخنراني فرمانده بودن كه بين اونها يه سرباز با زير شلواري وسط همي چرت ميزد و مطمئنا پلاك پيش اون بود...كلي واسه خودم برنامه ريختم تا تونستم وسط اون همه سرباز بدون اينكه كسي منو ببينه اون سرباز رو بكشم بيرون.
نكته طنز ديگه اي كه در اين بازي يادم مياد اين بود كه جايي كه مرغهاي دريايي پرواز ميكردن اگه به آسمون خيره ميشدي بعد از چند لحظه يكي از اونا روي صورتت خرابكاري ميكرد!

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
من هم اونجا رو یادم اومد که سر بازه رو سر اسنیک کار خرابی می کنه!

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
این هم چند عکس از version اولیه prey مال سال 97

فایل های ضمیمه

• 01.jpg
    01.jpg
    34.7 KB · نمایش ها: 8
  • 16.jpg
    16.jpg
    34.2 KB · نمایش ها: 9
  • Earlyprey.jpg
    Earlyprey.jpg
    42.9 KB · نمایش ها: 11
  • 12.jpg
    12.jpg
    50 KB · نمایش ها: 6

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
نکته کنکوری این عکس رو کی می تونه بگه؟

فایل های ضمیمه

• ps3.jpg
    ps3.jpg
    60.7 KB · نمایش ها: 16

vahidtoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم اینه که طرف هنوز مسابقه رو شروع نکرده از دور 6ام نفر سومه

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
خیر.این تبلیغ مربوط به ps3 می باشد,ولی عکس بازی مال prject gotham racing دستگاه xbox 360 است!!!به عبارت pgr روی پلاک دقت کنید.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
چیز خنده داری که الآن یادم میاد، اولین برای بود که یه عکس جالب تبلیغاتی برای بازی Postal 2 توی اینترنت دیدم! توی اون سایت یه عکس از یه نفر کشیده بود که یه تفنگ شکاری دستشه و در انتهای لوله، یه گربه توی لوله تفنگ فرو رفته!! :blink: :blink:
این هم یه عکس مشابه همون عکس:

یادمه همه کلی تعجب کرده بودند که این یعنی چی، تا این که یه تریلر تبلیغاتی از گیم دیدم و همه فهمیدیم که بعله! این گربه بدبخت داره به عنوان صدا خفه کن! :)blink: :blink::blink:) مورد استفاده قرار می گیره!!!
کسانی که پستال بازی کرده اند می دونند این گیم چه شاهکاری بود و یکی از معدود گیم هایی بود که با این که نمره پایینی گرفت، ولی بسیار گیم عالی یی بود.
از مشخصات این گیم این بود که هر چیزی که توی شهر روی زمین و آسمون و توی خونه و توی مغازه و توی هر جایی پیدا می کردی به یه دردی می خورد و یه جا قابل استفاده بود! این هم کاربردی بود که برای گربه به ذهنشون رسیده بود!! :lol: :lol:

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
دیروز که به خانه یکی از اقوام رفته بودم . . . بازی "جرز آو وار" رو بر روی سیستم داشت . . . نکته خنده اوری که در این بازی می دیدیم , موقع شلیک , البته بعضی مواقع , اسلحه قفل می کرد و شخصیت بازی با فحش و بد و بیراه " آن هم در وسط جنگ " سعی می کرد , اسلحه را درست کند . . .

:D

:lol::lol::lol::lol::lol:

بالا