برگزیده های پرشین تولز

گرافیک تقلبی به اسم اورجینال

Hamed2G

Registered User
لایک‌ها
2,275
سلام دوستان

همون طور که میدونید مدتی میشه گرافیک های با چیپ فیک Esonic تقریبا از بازار جمع شده ولی گویا در کالبدی جدید روانه بازار کردن !

چند روز قبل گرافیکی با برند Quadron مشاهده کردم که با چیپ GTX 750 TI به قیمت 390 الی 440 فروخته میشه از اونجایی که همیشه نسبت به این برند های ناشناخته کنجکاو هستم فرصت محدودی پیدا کردم یکی از این کارت هارو تست کنم طبق تست هایی و شات هایی که تهیه شده کارت فوق ابدا GTX 750 Ti نبوده و کاملا فیک هست

اخیرا کارت های GT 610 GT 630 هم روانه بازار شده که قوطیش برای گرافیک Galaxy هست ولی کارت درون جعبه شباهتی به کارت اورجینال نداره (( تست های بیشتر روز های اتی ضمیمه میکنم ))

نکته ی جالب اینکه گاها حتی با درایور همراه خودشون هم نصب نمیشن
happy.png

پ.ن : متاسفانه اخر تست کی بورد و ماوس هنگ میکنه به همین خاطر امکان گرفتن شات توسط سیستم میسر نبود و با گوشی عکس گرفته شد و بنا به دلایلی فقط 15 دقیقه فرصت تست کارت رو داشتیم

مشخصات سیستم تست که تقریبا امتیاز بدست اومده نصف امتیاز واقعی تراشه GTX 750 Ti هست :

i5 6400

Giga P110

2*4 Zeppleen 2400

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    156.3 KB · نمایش ها: 63
  • 2.jpg
    2.jpg
    105.8 KB · نمایش ها: 61
  • 3.jpg
    3.jpg
    106.8 KB · نمایش ها: 60
  • 4.jpg
    4.jpg
    103.4 KB · نمایش ها: 57
Last edited:

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
تشکر از حامد جان عزیز بابت اطلاع رسانی

این مطلبم بنده اضافه کنم بعد از Esonic یه مدت همون کارت ها تو یه قاب دیگه با عنوان SPARKLE تو بازار بودن الانم که با نام کوادرون
5e53f7614d13c980be0242cb6cefffb6.jpg

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

gala123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان

همون طور که میدونید مدتی میشه گرافیک های با چیپ فیک Esonic تقریبا از بازار جمع شده ولی گویا در کالبدی جدید روانه بازار کردن !

چند روز قبل گرافیکی با برند Quadron مشاهده کردم که با چیپ GTX 750 TI به قیمت 390 الی 440 فروخته میشه از اونجایی که همیشه نسبت به این برند های ناشناخته کنجکاو هستم فرصت محدودی پیدا کردم یکی از این کارت هارو تست کنم طبق تست هایی و شات هایی که تهیه شده کارت فوق ابدا GTX 750 Ti نبوده و کاملا فیک هست

اخیرا کارت های GT 610 GT 630 هم روانه بازار شده که قوطیش برای گرافیک Galaxy هست ولی کارت درون جعبه شباهتی به کارت اورجینال نداره (( تست های بیشتر روز های اتی ضمیمه میکنم ))

نکته ی جالب اینکه گاها حتی با درایور همراه خودشون هم نصب نمیشن
happy.png

پ.ن : متاسفانه اخر تست کی بورد و ماوس هنگ میکنه به همین خاطر امکان گرفتن شات توسط سیستم میسر نبود و با گوشی عکس گرفته شد و بنا به دلایلی فقط 15 دقیقه فرصت تست کارت رو داشتیم

مشخصات سیستم تست که تقریبا امتیاز بدست اومده نصف امتیاز واقعی تراشه GTX 750 Ti هست :

i5 6400

Giga P110

2*4 Zeppleen 2400

ممنون دوست عزیز یه دونه 710 هم میخواستن به من هم قالب کنن با اطلاع شما در این پست نخریدم

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
این موارد توی چین هم خیلی زیاد شده مخصوصا در مورد گرافیک.حتی خود فروشنده چینی هم اگه مواظب نباشی بهت میندازه.میری خرید میگه توی فروشگاه فعلا ندارم یه دور بزن الان میگم برات بیارن .چند دقیقه دیگه برمیگردی آکبند جلوت گذاشته از برند های مطرح و شما هم به چیزی شک نمیکنی و برمیداری میای بیرون و بعدا که بسته رو باز میکنی میبینی چی شده.خواستم بگم خود چینی ها به شدت دزد هستن .بهترین کار خرید از وارد کننده های با سابقه ایرانی هست که نمایندگی دارن و از خود کارخونه شرکت ها میخرن نه فروشندگان یا نمایندگی های الکی.متاسفانه توی ebay و علی اکسپرس هم گندش رو درآوردن و بیشتر گرافیک ها از دم فیک هست.

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
دوستان من پاور ایسوس دیدم در یک فروشگاه که البته ظاهرش بشدت معلوم بود فیک هست ولی اون دوستانی که نمیدونن ایسوس اصلا پاور نداره احتمالا اون رو هم تشخیص نمیدن
البته جدیدا دو مدل زده که بعیده وارد ایران بشه ولی پاور مورد بحث روش نوشته بود 2500 وات :eek:
فروشنده هم اصرار داشت که اصله و منم برای جلو گیری از بحث اومدم بیرون :confused:
https://www.asus.com/Graphics-Cards-Accessories/Power-Supply-Unit-Products

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
دوستان من پاور ایسوس دیدم در یک فروشگاه که البته ظاهرش بشدت معلوم بود فیک هست ولی اون دوستانی که نمیدونن ایسوس اصلا پاور نداره احتمالا اون رو هم تشخیص نمیدن
البته جدیدا دو مدل زده که بعیده وارد ایران بشه ولی پاور مورد بحث روش نوشته بود 2500 وات :eek:
فروشنده هم اصرار داشت که اصله و منم برای جلو گیری از بحث اومدم بیرون :confused:
https://www.asus.com/Graphics-Cards-Accessories/Power-Supply-Unit-Products

ایسوس اتفاقا پاور دارد ولی جزو محصولات جدید این شرکت هست . البته شبیه این پاور های کیلیویی نیست که در بازار میفروشن .

بالا