برگزیده های پرشین تولز

گربه سگ بازي ميكنين؟ بياين تو

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين هم لينك گربه سگ
http://www5.domaindlx.com/anathema2/game.htm
حالشو ببرين

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
اي بابا فقط پرشين تولز يه قاتل بالفطره كم داشت اونم پيدا شد.

حيف كه عابر نيستش و اگر نه كلي كيف ميكرد ميديد اينجا كوبريك و كوبريك بازي شده ;)

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
به به ..

عابر كيفور!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
قضيه اين گربهسگ چيه كه به هم چسبيدن؟
به نظرم خيلي فكر مسخره اي كه به هم چسبيدن!!
اما فلش خوبي بود خيلي قشنگ درستش كردن.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از mammad :
قضيه اين گربهسگ چيه كه به هم چسبيدن؟
قضيش دقيقا همون كارتونشه :mrgreen:
عجيبه كه نديدي! من تو اين سن نه اينكه ببينم اما ميشناسم كارتونها رو كمابيش :)

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
خجالت نکش بگو میبينم.....اوندفعه که گفتی همه کارتون ها رو از صبح تا شب نگاه میکنم که..يادت نيست..گفتی تورو خدا به کسی نگو!!!

من هنوز هم حاضرم ببينم....خيلی از حرفاشن فلسفی هست من که خيلی خيلی حال میکردم.....
من با قلعه هزار اردک هم خيلی خيلی حال میکردم...کسی نميدونه اینا پخش ميشن يا نه...کی؟
در ضمن بازی واسه کارتن های ديگه کسی سراغ نداره؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از en2fa :
خجالت نکش بگو میبينم.....اوندفعه که گفتی همه کارتون ها رو از صبح تا شب نگاه میکنم که..يادت نيست..گفتی تورو خدا به کسی نگو!!!
:mrgreen: تو كه راست ميگي..
اما كلا به نظر من هيچ خجالتي نداره ديدن كارتون.اتفاقا خيلي از كارتونها از خيلي از فيلمها جالبتر و آموزنده! تر هم هست..اما من كارتونهاي فعلي تلويزيون رو نميبينم مگه اتفاقي.
به نقل از en2fa :
من هنوز هم حاضرم ببينم....خيلی از حرفاشن فلسفی هست من که خيلی خيلی حال میکردم.....
من با قلعه هزار اردک هم خيلی خيلی حال میکردم...کسی نميدونه اینا پخش ميشن يا نه...کی؟

غير از يه سري كارتونها كه سن و سال نميشناسه,من تك و توك شايد ببينيم كارتونها رو..مثلا كارتونهايي مثل ميتي كومون! يا يه چيز ديگم تازگيها ديدم شبيه اون بود خوشم اومد (افسانه شجاعان يا همچين چيزي!) :mrgreen:
آدم بعضي وقتا فكر ميكنه خيلي جالبه اينهايي كه كارتون ميسازن كاره خيلي جالبي دارن :)
به نقل از en2fa :
در ضمن بازی واسه کارتن های ديگه کسی سراغ نداره؟
در مورد بازي كارتونها هم تا دلت بخواد هست,منتها بيشتر براي پلي استيشن و سگا و سوپر نيتندو و اينها..اگه ميخواي برو به تاپيك اموليتورها.تقريبا هر كارتون معروفي بگي بازيش هم هست.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
البته من چند سال پيش زياد نگاه ميكردم اما الان خيلي كم تلويزيون نگاه ميكنم.
اما تلويزيون ايران خيلي مسخرست همين چند وقت پيش ديدم داره هايدي رو نشون ميده!!كارتوني كه من هنوز مدرسه نميرفتم نشون ميداد.حتما بقيه شم همينطوره حالا اين گربه سگ رو نميدونم جديده يا قديمي اما من نديدم مثل اينكه كارتون خوبيه.
اما اينكه گفتم مسخرست از اين نظر گفتم كه به هم چسبيدن آدم يه جوري ميشه!بهتر بود چيزيو كه نميدونم نظر ندم.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
در حالت کلی بهت موافقم که تلوزيون ایران مزخرفه اما بايد انصاف داشت در ضمينه کارتون هميشه خوش سليقه بودند..
کارتون های بسيار خفن زيادی پخش کردن.
من قدميا زياد پای کارتون های تلوزيون های خارجی میشستم اما جداً کم پيش ميومد که کارتون های خفن پخش کنند!!

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از en2fa :
در حالت کلی بهت موافقم که تلوزيون ایران مزخرفه اما بايد انصاف داشت در ضمينه کارتون هميشه خوش سليقه بودند..
کارتون های بسيار خفن زيادی پخش کردن.
من قدميا زياد پای کارتون های تلوزيون های خارجی میشستم اما جداً کم پيش ميومد که کارتون های خفن پخش کنند!!
:D :D

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
کارتون بخش مي کنه چه عالي!!
هر موقع قتل و شهادته ميتيکومون!!
هر چند وقت يه بار چه تابستون چه پاييز چه و... پسر شجاع،حنا دختري در مزرعه،آنت،بچه هاي کوه آلپ و... رو که همشون تقريبا قبل از تولد من و حتي بعضيا قبل از تولد داداشم تا الان پخش شده!!
ديگه از اين خفنتر؟ :D

بالا