برگزیده های پرشین تولز

==== > گرفتن اجازه ( licence ) برای دیدن فایل های ویدویی ؟! ( کمک ! )

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
من دیشب یه فایل ویدویی با فرمت wmv دانلود کردم وقتی که Play کردم بعد چند ثانیه از خود Windows media player یه پیغامی اومد که برای دیدن این ویدیو باید اجازه داشته باشم یا به عبارتی licence برای اون بگیرم به این صورت که Windoes media Player یه سری از اطلاعات من رو به مایکروسافت بفرسته و بعد با توجه به اون اطلاعات یه licence برای پخش فایل ویدویی بگیرم ...

می خواستم بدونم چطوری میتونم این licence رو بگیرم چون هر بار که حتی صبر می کنم اطلاعات فرستاده بشه و licence بیاد یه باکس licence Acquistion باز میشه که توش انگاری باید صفحه ای لود بشه ولی هیچ چیزی لود نمیشه برای من
31.gif
چند بار امتحان کردم همین مشکل بود...:(

می خواستم بدونم راهی هست که بشه این licence رو برداشت یا برنامه ای هست که بدون نیاز به داشتن licence فایل رو اجرا کنه ؟ و در کل چطور میشه روی فایل های منتظر شده روی وب licence گذاشت ؟

ممنون میشم کسی این رو برام توضیح بده ...
72.gif

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از rmb_ali :
ميدونم كه با يك سري عمليات و نرم افزار خاصي ميشه ون ريمو كرد ولي من خودم ور رفتم و نتونستم ولي اينكارو ميشه كرد

جدی ؟ :blink:
با چه برنامه ای چه جوری ؟

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
شما برای دیدن فیلم فوق می بایستی CODEC مربوطه را از سایت مایکروسافت دانلود کنی.

فاضلی

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اره اتفاقا این سوال برای منم پیش اومده قبلا چون بعضی از فایلهای movie که دانلود میکنی برای اجرا شدنشون باید اجازه بگیری

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
rmb_ali گفتش که با یه برنامه هایی میشه در خواست Licence اون رو ریمو کرد ... کسی برنامه ای در این رابطه سراغ داره ؟
یکی از بچه ها گفت اشکال از کدک هستش فکر نمی کنم مشکل از Codec باشه چون من کامل ترین پک کدک رو تو سیستم دارم ولی این اشکال از کدک نیست این در خواست لایسنس می کنه
73.gif

باید راهی باشه که این در خواست رو از کار انداخت .

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Gt_Max :
rmb_ali گفتش که با یه برنامه هایی میشه در خواست Licence اون رو ریمو کرد ... کسی برنامه ای در این رابطه سراغ داره ؟
یکی از بچه ها گفت اشکال از کدک هستش فکر نمی کنم مشکل از Codec باشه چون من کامل ترین پک کدک رو تو سیستم دارم ولی این اشکال از کدک نیست این در خواست لایسنس می کنه
73.gif

باید راهی باشه که این در خواست رو از کار انداخت .
نه بابا چه ربطی به codec داره حتما یه راهی وجود داره برای دور زدن licence من یه سرچ بزنم ببینم چی دستگیرم میشه

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یه راهی پیدا کردم فقط یدونه از این فایلهای licence دار لینک بده ببینم کار میکنه یا نه

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اگر كار كردم مارم دريابيد البته مراحلش يه خورده سخته و وقت گير و لي به هر حال دعاتون ميكنيم (ببينم جي تي ناقلا چه فيلمايي ميخواي ببيني)

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خب یکی یه فایل licence دار بده ببینم کار میکنه یا نه این برنامهه

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ولی چیزهای جالبی در مورد اینها فهمیدم یه چیزی هست به نام drm که کلا برای پشتیبانی و محافظت از فایلهای مدیا به کار میره این استاندارد در خیلی از برنامها و فایلها پشتیبانی میشه مثلا همین ipod یا napster از این فایلها صوتی پشتیبانی میکنن ولی برنامهای ساختن که میتونه فایل مورد نظر رو به صورتreal time convert کنه و licence رو از بین ببره

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
سعید جان میشه مقالش رو اینجا قرار بدی...
من ادرس اون فایل رو دانلود کردم ولی ادرس دانلود و همه چیز های دیگش تو فلش گتم بود که خوب تو یه تاپیک دیگه توضیح دادم که خراب شده و تا وقتی لینک ها رو نتونم استخراج کنم نمی تونم به ادرسش دسترسی داشته باشم ولی در حال حاضر یکی از همین فایل ها رو تو سیستم خودم دارم اگر توضیح بدی دقیقا چه کار باید بکنم تست می کنم و نتیجه رو اعلام می کنم که برداشتن licence شدنی هستش یا نه...:eek:

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Gt_Max :
عید جان میشه مقالش رو اینجا قرار بدی...
من ادرس اون فایل رو دانلود کردم ولی ادرس دانلود و همه چیز های دیگش تو فلش گتم بود که خوب تو یه تاپیک دیگه توضیح دادم که خراب شده و تا وقتی لینک ها رو نتونم استخراج کنم نمی تونم به ادرسش دسترسی داشته باشم ولی در حال حاضر یکی از همین فایل ها رو تو سیستم خودم دارم اگر توضیح بدی دقیقا چه کار باید بکنم تست می کنم و نتیجه رو اعلام می کنم که برداشتن licence شدنی هستش یا نه...:eek:
عید نه سعید.
اینجا رو بخون در مورد فایلهای اهنگه که drm protection داره و توضیح داده که از چه برنامهای باید استفاده کنی در مورد فایلهای تصویری فکر کنم میشه از برنامه blaze media استفاده کرد اگه امتحان کردی نتیجو به منم بگو.

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از saeid_2001 :
عید نه سعید.
اینجا رو بخون در مورد فایلهای اهنگه که drm protection داره و توضیح داده که از چه برنامهای باید استفاده کنی در مورد فایلهای تصویری فکر کنم میشه از برنامه blaze media استفاده کرد اگه امتحان کردی نتیجو به منم بگو.

ببخشید :lol:
اون مقاله رو هنوز وقت نکردم بخونم ولی در رابطه با اون بنرامه امتحانش کردم ولی دقیقا نمیدونم باید چی کار کنم... . من فایل رو با این برنامه بازش کردم ولی فایل اجرا نشد , خواستم فرمتش رو به Avi تغییر بدم ولی روی 0% موند و هیچ پیشرفتی نداشت :blink:
داشتم فکر می کردم اگر از برنامه دیگه ای استفاده کنم که به مایکروسافت متکی نباشه شاید این مشکل حل بشه چون این فایل سعی می کنه به مایکروسافت کانکت بشه تا لایسنس رو در سافت کنه .. داشتم فکر می کردم اگر از جت ادیو یا بنرامه های پخش ویدیو دیگه استفاده کنیم شاید این مشکل بوجود نیاد البته این فقط یه حدسه...

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
همانا رستگار شدم !
168.gif

به نقل از مدیر وبلاگ ویندوز سایت پی سی ورلد !

متاسفانه شما نخواهيد توانست اين فايل را مشاهده نماييد. فايلهاي Windows Media ( شامل WMA و WMV ) داراي قابليتي ميباشند كه كاربري كه آنها را ايجاد ميكند ميتواند براي حفظ قانون كپي رايت براي آنها License بگذارد. در اين حالت فقط او ميتواند آن فايل را در سيستم خودش مشاهده نمايد و جالب است بدانيد تنها در همان ويندوز ميتواند از آنها استفاده نمايد ( در حالتي كه فايل License را بر روي سيستم خودش ايجاد كرده باشد ) مگر آنكه از License خود يك نسخه پشتيبان تهيه نمايد.
براي بررسي موضوع و درك آن ميتوانيد در برنامه Windows Media Player وارد قسمت زير شويد :
Tools--> Options--> Rip Music
اگر گزينه Windows Media Audio را انتخاب نماييد گزينه در زير آن تحت عنوان Copy Protect Music ظاهر ميشود كه دقيقا همين كار را انجام ميدهد. در مورد فايلهاي ويديويي WMV نيز به همين شكل است ( البته در برنامه هاي ديگر كه كار تبديل فايلهاي ويديويي به WMV را انجام ميدهند ) . در همان قسمت Tools گزينه اي تحت عنوان Manage Licenses وجود دارد كه براي تهيه نسخه پشتيبان از License برنامه ميباشد.
اگر شما فايلي را با حالت Copy Protect ايجاد نماييد و سپس از License خود نسخه پشتيبان نداشته باشيد ، پس از نصب مجدد ويندوز ديگر به هيچ وجه نخواهيد توانست از آن استفاده كنيد ( با وجود اينكه حجم آن در حالت طبيعي ميباشد و همه چيز گوياي اين است كه فايل بايد اجرا شود ! ) .
در مورد فايل شما نيز بايد فايل License را در سيستم فردي كه فايل را ايجاد كرده جستجو نماييد ( و نه در سايت مايكروسافت ) !!! جستجو در سايت مايكروسافت تنها شما را راهنمايي ميكند كه وظيفه اين License چيست.
شاد و پيروز و موفق باشيد.

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
من هم قبلا ها خيلي گشتم اما تقريبا به هميني رسيدم كه شما گفتي.
و تنها تفاوت كار اين بود كه من بعد از اينكه صفحه تائيد لايسنس ميومد فايل يكبار نمايش داده ميشد و براي بار بعدي بايد دوباره تائيد ميگرفتم كه براي شما انگار اصلا تائيد نميشده.

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
البته با عرض پوزش خدمت تمامی دوستانی که میگن هیچ راهی نیست
البته من فقط در این فرم اینقدر ناامیدی رو مشاهده میکنم در صورتی که با یک سرچ در گوگل میتونی به نتایج قابل توجهی برسی
من قبلا همچین فایلی داشتم و خیلی دنبال این موضوع گشتم که یه جوری دورش بزنم
ولی فقط تونستم با روشهای که زیاد هم متوجه نشدم یه کارایی بکنم یعنی 70-80% کار انجام داده بودم و حتی Licence هم بدست آوردم فکر میکنم یه کد 32 رقمی بود ولی دیگه پیش نرفتم
فقط میخواستم بگم این درست نیست که میگید روشی وجود ندارد
بعضی از دوستان برای اینکه تعداد پستاشون بالا بره (حالا نمی دونم شاید فکر کردند جایزه میگیرند) به جای راه حل بیشتر از مباحثی حرف میزنند که ربطی به تایپیک نداره
لطفا با اطلاعات بیشتری پست بدید:happy:

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از k750i :
البته با عرض پوزش خدمت تمامی دوستانی که میگن هیچ راهی نیست
البته من فقط در این فرم اینقدر ناامیدی رو مشاهده میکنم در صورتی که با یک سرچ در گوگل میتونی به نتایج قابل توجهی برسی
من قبلا همچین فایلی داشتم و خیلی دنبال این موضوع گشتم که یه جوری دورش بزنم
ولی فقط تونستم با روشهای که زیاد هم متوجه نشدم یه کارایی بکنم یعنی 70-80% کار انجام داده بودم و حتی Licence هم بدست آوردم فکر میکنم یه کد 32 رقمی بود ولی دیگه پیش نرفتم
فقط میخواستم بگم این درست نیست که میگید روشی وجود ندارد
بعضی از دوستان برای اینکه تعداد پستاشون بالا بره (حالا نمی دونم شاید فکر کردند جایزه میگیرند) به جای راه حل بیشتر از مباحثی حرف میزنند که ربطی به تایپیک نداره
لطفا با اطلاعات بیشتری پست بدید:happy:
منو میگی مرسی.
در مورد فایلهای تصویری راهی وجود نداره ولی در مورد اهنگ چرا شما یکمی در مورد DRM تو ماکروسافت بخون فایلهای صوتی رو میشه به صورت realtime کانورت کرد (مثل اینکه از روی صدای خروجی صدا رو ضبط میکنه) ولی در مورد فایلهای تصویری نمیدونم همچین برنامهای وجود داره یانه یا اصلا میشه فایلهای تصویری رو به صورت realtime تبدیل کرد .همونطوری که گفتم برای فایلهای صوتی برنامهای مثل tunebite هستن که اینکار رو میکنن.حالا اگه شما راهی بلدی خب بگو .بازم از اینکه منو مورد محبت قرار دادی ممنونم
انجا رو هم بخونین بعضیا یسری راه گفتن ولی فکر نکنم جواب بده http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=108497

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
يه سئوالاين ليسنس يه كد كه فايل باهاش هش ميشه يا كد ميشه يا از دسته hasp هاست . يا اينكه فقط يه كده . اگه در موردش اطلاع داريد يه كمكي هم به ما بكنيد . ( اين اينترنت من قاطي داره !!!!!! الان هرچي روي لينكي اقا سعيد در اين مورد داده ميزنم ميگه صفحه مورد نظر داراي مطالبي است كه با قوانين جمهوري اسلامي مشكل داره و از اين حرفها. بابا ايول فيلترينگ نه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!)

بالا