برگزیده های پرشین تولز

!! گروهی sms ارسال

parse1

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه
1 سوال داشتم که قبلآ هم پرسیده بودم ولی هیشکی جواب نداده بود !
میشه بپرسم چه جوری میشه واسه 1 گروه شماره اس ام اس ارسال کرد مثلآ از شماره 0913134000 تا شماره 09131349999 دقیقآ مثل تبلیغاتی که مخابرات میفرسته !

یا اگر اینجوری نمیشه حداقل واسه یک گروهی که خودمون درست میکنیم !
روی برنامه pc-suite یا نمیدنم چی گوشی های زیمنس دیدم که همچین قابلیتی داره که واسه کل addree book اس ام اس ارسال کنه ولی من 1 برنامه کلی میخوام که واسه همه گوشی ها بشه !

parse1

Registered User
لایک‌ها
0
دوباره مثل اینکه هیشکی نمیخواد کمک کنه !

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اسم اصلی اون برنامه Siemens Data Suite است .
توسط این برنامه شما می توانید هم برای Address Book و هم برای گروههایی که خود ایجاد می کنید SMS ارسال کنید
مورد دیگر اینکه بهتر است جستجوی خود برای یک برنامه را به گوشی های مشخصی محدود کنید
برنامه های زیادی برای ارسال SMS و مدیریت دفترچه تلفن با قابلیتهای بالا موجود است اما کمتر برنامه ای تمامی گوشی ها را فارغ از نو و مارک آنها ساپورت می کند
خوب پس از تعیین نوع گوشی هم بهتر می توانید برای برنامه مناسب جستجو کنید و هم دوستان درفروم بهتر می توانند شمارا راهنمایی کنند
فکر می کنم با هر برنامه از این دست می توان کار مورد نظر شمارو انجام داد .

parse1

Registered User
لایک‌ها
0
گوشی خودم که i-mate sp3 هستش ولی اگر برنامه ای باشه که بشه با اون به یک سری شماره از فلان شماره تا فلان شماره مثلآ از 09131340000 تا 09131349999 اس ام اس بفرستی هر گوشی که برنامه احتیاج داشته باشه تهیه میکنم برای من فقط مهمه که بتونه به یک رنج شماره اس ام اس بده !

بالا